Mam 20 lat. Chciałbym się dowiedzieć co moze być przyczyną bólu podczas stosunku. Byłam u endokry

4 odpowiedzi
Mam 20 lat.
Chciałbym się dowiedzieć co moze być przyczyną bólu podczas stosunku.
Byłam u endokrynologa badania wszystkie są okej tzn .hormonalne i tarczyca , lekarz powedzial, że mam niewielki spadek libido przez co nie odczuwam ochoty na seks często no i nie jestem nigdy nawilżona .Zawsze podczas stosunku piecze ,mam parcie na mocz zdarza się, co prawda rzadko ,ale raz na jakiś czas ,ze nie boli mnie nic ale ,żadnej przyjemności nie odczuwam. Dodam ,że mam implant podskórny od 8 miesięcy a współżyje od roku czasu. Czy spadek libido jest od implanta ? Czy ogólnie za szybko zastosowałam antykoncepcję ? Przyznam też, że prawie ciągle mam zapalenie pochwy lub grzybicę . Dostaje globulki pomaga ,ale wciąż wraca ,o higienę intymna dbam wiec nie wiem co jest nie tak i co już mam robić . Czy jeśli zarazilam faceta grzybica co on moxe zastosować aby mu też pomogło? Pozdrawiam.
Skoro wszystko O.K to probiotyki doustnie i dopochwowo. Reszta związana z chemicznym działaniem syntetycznego hormonu.

czasami tak jest, że implanty mają tę zdolność, zwłaszcza te zakładane w W. Brytanii
Zarażenie faceta grzybicą -nic mu się nie stanie, najczęściej samo się wyleczy. Implant hormonalny może osłabiać libido i zwiększać skłonność do stanów zapalnych pochwy. Nie wiem kto na tą formę antykoncepcji namówił, są tabletki hormonalne, wkładki wewnątrz maciczne dla nieródek ( model short ).
- proszę usunąć implant, wróci naturalna wilgotność pochwy. Seks jest w głowie i podniecenie jest funkcją uczucia i napięcia które jest pomiędzy Wami. Musi być MIŁOŚĆ. pzdr artur mazur kalisz