Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

TRENING PERSONALNY - zapraszam serdecznie wszystkich ćwiczących na siłowni i nie tylko. Oferuję pomoc w układaniu treningów, nauce poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń (większość… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • ćwiczenia posturalne

  Jakie są przykładowe ćwiczenia posturalne dla osoby w podeszłym wieku?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Cwiczenia są dobierane pod konkretną postawę/ wadę pacjenta. Bardzo trudno opisaćte ćwiczenia słowami bez instruktażu i pracy z pacjentem.

 • USG uda wykazało 2 problemy:
  - b.liczne blizny, zwłóknienia na przebiegu mięśnia smukłego wraz z ok 35% zmniejszeniem masy mięśnia w porównaniu do drugiej kończyny,
  - entezopatia przyczepu kulszowego mięśnia przywodziciela wielkiego.
  Ból pojawia się w nocy (mija po pierwszych krokach),… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Można rozważyć zabieg fenestracji pod USG.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • TRENING PERSONALNY - zapraszam serdecznie wszystkich ćwiczących na siłowni i nie tylko. Oferuję pomoc w układaniu treningów, nauce poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń (większość z ćwiczących robi wykonuje je nieprawidłowo stąd pojawiają się różne dolegliwości), porady żywnieniowe, spulementacja treningowa, motywacja. Zapraszam serdecznie!

  Zniżki dla STUDENTÓW !


  Nowość w ofercie gabinetu Reh Concept, terapia narządów wewnętrznych w ujęciu osteopatycznym.

  Tylko 7 przystanków od ronda Grzegórzeckiego! (linia 20 pętla, 125 Surzyckiego). Posiadamy bardzo duży parking. Gabinet znajduje się 2 min. piechotą od pętli tramwajowej lub przystanku autobusowego. Życie bez bólu jest piękniejsze!

  Więcej informacji na stronie internetowej www.rehconcept.pl

  Nazywam się Przemysław Mielniczek. Ukończyłem studia magisterskie na wydziale rehabilitacji ruchowej na AWF w Krakowie. Praktykę i doświadczenie zawodowe zdobywałem w Stanach Zjednoczonych oraz w najlepszych ośrodkach w Polsce. Nieustannie uczestniczę w szkoleniach i kursach z zakresu fizjoterapii i medycyny aby jak najlepiej służyć pomocą swoim pacjentom. Rehabilitacja to moja pasja.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Neurologia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
więcej

Ukończone szkoły

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Publikacje

 • Wykorzystanie inklinometru Saundersa w ocenie krzywizn i ruchomości kręgosłupa w płaszczyźnie strzałkowej u dzieci w wieku 7-13 lat ( Międzynarodowa Jubileuszowa Konferencja Naukowa Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie "Rehabilitacjai w XXI wieku")

Nagrody i wyróżnienia

 • The application of Saunders digital inclinometer in the assessment of posture and mobility of the spine in the sagittal plane of children at the age of 7-13 / Mariusz Janusz, Agnieszka Suder, Marta Janusz, Radosław Korzeń, Przemysław Mielniczek

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Prywatna praktyka u Dr Richard Hui 111 Broadway #801, New York, USA

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Reh Concept

  Pełen profesjonalizm, zmagałem się z kontuzją od dłuższego czasu i gdy inni fizjoterapeuci nie byli w stanie podać przyczyn tego stanu tak Pan Przemysław dał trafną diagnozę po pierwszej wizycie. Polecam

 • A
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: badanie kręgosłupa

  Do Pan Przemysława trafiłem z bólem kręgosłupa, to bardzo dobry ekspert w swojej dziedzinie. Można mieć wielkie zaufanie do Jego pracy, podczas wizyty wykazał się sporą wiedzą medyczną i umiejętnością pracy z pacjentem. Sposób pracy jest indywidualnie dopasowany do dolegliwości, schorzenia, diagnoza była trafna. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anatomica Centrum RehabilitacjiUsługa: łokieć golfisty

  Bardzo profesjonalne podejście, dobra diagnoza, wszystko rzeczowo i w miłej atmosferze,na pewno wrócę w przyszłości, polecam!

 • E
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: dyskopatia, bóle części krzyżowo-lędźwiowej kręgosłupa

  Zdecydowanie polecam wszystkim fizjoterapię u Pana Przemka. Podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, robi szczegółowy wywiad, badanie, proponuje odpowiednio dobrane dla danego pacjenta/problemu ćwiczenia, rzeczowo odpowiada na ew. pytania. Do Pana Przemka trafiłam z dyskopatią, bólami głównie w części krzyżowo-lędźwiowej kręgosłupa. Spotkania/konsultacje z Panem Przemkiem przyniosły mi ulgę w bólu i pozwoliły normalnie funkcjonować. Zdecydowaną przewagą Pana Przemka jest to, że wciąż śledzi aktualne badania, jest "na bieżąco" i poszerza swoją wiedzę. Pana Przemka cechuje nowoczesne podejście, poszukiwanie optymalnych dla danego pacjenta rozwiązań, jest skuteczny. Godne wyróżnienia jest też samo podejście do cierpiącego pacjenta i nienaganna kultura osobista :) Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Anatomica Centrum RehabilitacjiUsługa: terapia manualna

  Przyczyną mojej wizyty u pana Przemka był kręcz szyi, co wiązało się z częstymi bólami karku oraz gardła. Już w trakcie pierwszej wizyty można było zauważyć, że pan Przemek angażuje się w swoją pracę. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, zależy mu na tym, żeby szybko został wyleczony. Pan Przemek ma dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną, chętnie się nią dzieli, zaleca ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu, a także w razie konieczności kieruje na dalsze leczenie.

 • M
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: terapia manualna

  Pan Przemek jest miłym, rzetelnym rehabilitantem, który podchodzi do każdego pacjenta bardzo indywidualnie. Wnikliwie przeprowadza wywiad dot. stylu życia, pracy, historii urazów oraz dolegliwości.
  W moim przypadku ekspresowo pomógł mi z bólem nadgarstka, spowodowanym długotrwałą pracą przed komputerem. Dodatkowo Pan Przemek pokazał mi zestaw ćwiczeń i zaleceń do wcielenia w codzienne życie.
  W razie problemów w przyszłości na pewno do Niego wrócę. Zdecydowanie polecam!

 • A

  Do Pana Przemka trafiłam z silnym bólem prawego stawu krzyżowo-biodrowego, który uniemożliwiał chodzenie. Na pierwszej wizycie został przeprowadzony dokładny wywiad, badanie, oraz otrzymałam przydatne wskazówki i ćwiczenia do wykonywania w domu. Już po pierwszym spotkaniu łatwiej było mi się poruszać. Pan Przemek dokładnie wszystko sprawdza, analizuje, bardzo się angażuje, aby pomóc pacjentowi, jest świetnym specjalistą. Bardzo dziękuję za pomoc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: uraz barku podczas upadku na lodzie, zerwanie wiązania i uszkodzenie kolejnych dwóch

  Zgłosiłem się na terapię nie mogąc unieść prawej ręki do góry i silnym bólem barku.Po kilku wizytach ból wyraźnie ustępował,a rękę mogłem podnieść coraz wyżej.Dzisiaj mogę już pracować.Dzięki p.Przemkowi nie musiałem być operowanym. Dziękuję i polecam ręce tego fizjoterapeuty.

 • Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Miesiąć temu trafiłem do pana Przemka z bólami pleców, które uniemożliwiały trening wspinaczkowy. Trafna, niemal natychmiastowa diagnoza przyczyn i efektywne usuwanie skutków pozwoliły na szybki powrót do treningów. Długofalowa rehabilitacja zapobiegająca nawrotom urazów. Pełen profesjonalizm, polecam!

 • P
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: badanie kręgosłupa

  Przyszedłem do pana Przemka z konkretnym problemem z kręgosłupem i ogólnie na przegląd całego ciała. Pan Przemek pomógł mi z moim problemem i nie tylko. Pokazał mi ćwiczenia, do wykonywania w domu oraz nawyki jakie powinienem zmienić żeby uzyskać stopniową poprawę. Polecam.