mgr

Przemysław Mielniczek

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta

103 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Serdecznie zapraszmy do nowego gabinetu RehConcept w Węgrzcach http://www.naturadayspa.pl . Gabinet jest wyposażony w sprzęt firmy TechnoGym wraz z technologią Mywellness, na którym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
103 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Natura Day SpaUsługa: uraz kolana

  Zerwane wiązadła, wszczepiony implant, przeszczep ścięgna - otrzymałam profesjonalną pomoc, dzięki której wracam do dawnej sprawności. Pan Przemek zajął się też kręgosłupem. Super, polecam

 • M
  Lokalizacja: Artro-Med

  Do Pana Przemka trafiłem z bólem w odcinku szyjnym i ciągle blokującym się kręgiem szyjnym C2 oraz stale nawracającym bólem w przedniej części uda. Byłem u kilku fizjoterapeutów, niektórzy nie wiedzieli jak się za to w ogóle zabrać a niektórzy próbowali terapii ale bezskutecznie. W moim przypadku oprócz terapii na odcinku szyjnym, dużo było pracy globalnej. Pan Przemek zwrócił uwagę również na bliznę pod moją pachą (otwarta szyta rana za czasów dzieciaka) która była tak często pomijana przez innych, dopiera Pan Przemek dał mi do zrozumienia jak duży wpływ mogła mieć na mój rozwój i wpływ na funkcjonowanie do dnia dzisiejszego. Od razu została wcielona mobilizacja blizny i struktur znajdujących się w jej okolicy. Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać już na następny dzień ból szyi ustał a ruchomość ręki poprawiła się znacznie, ból w przedniej części uda również ustąpił. Dlatego z czystym sumieniem polecam Pana Przemka, który w mojej opinii jest świetnym fizjoterapeutą a jeszcze lepszym diagnostą! :)

 • G
  Lokalizacja: Artro-MedUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Polecam jak najbardziej Pana Przemysława:-)..Przede wszystkim bdb fachowiec w swym zawodzie,z dość sporą wiedzą i doświadczeniem.Do tego miły,uprzejmy,pozytywny człowiek:-).

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Artro-MedUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Do Pana Przemysława udałem się po trzech nieprzespanych nocach spowodowanych bardzo silnym bólem dolnej części pleców promieniującym do lewego uda. Ból uniemożliwiał sen, po wizycie u Pana Przemysława ból ustał praktycznie całkowicie. Zostałem również poinstruowany w temacie dalszego postępowania prewencyjnego, aby uniknąć nawrotów. Serdecznie polecam, myślę że ta wizyta oszczędziła mi kilka kolejnych bolesnych dni i nocy :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Natura Day SpaUsługa: terapia kobiet w ciąży

  Do Pana Przemka pierwszy raz trafiłam z rwą kulszową w ciąży. Wcześniej byłam u kilku innych fizjoterapeutów, ale nie było żadnego efektu i dopiero Pan Przemek postawił mnie na nogi. Sama wizyta była bardzo profesjonalna i w miłej atmosferze. Nie bałam się też o to czy coś nie zaszkodzi dziecku, bo widać było, że Pan Przemek wie co robi i jest specjalistą.

 • S
  Lokalizacja: Artro-MedUsługa: terapia manualna

  Trafiłam do pana Przemka po skręceniu stawu skokowego. Pierwszych efektów terapii manualnej można spodziewać się niemal natychmiastowo! Z pewnością jest to profesjonalista z dużą wiedzą, umiejetnościami i doświadczeniem, na ktorym mozna polegac i ktoremu mozna zaufac. Pan Przemysław diagnozuje i pomaga holistycznie - nie tylko pomogl mi z kostką, ale tez z nadwyrezonym nadgarstkiem i bolesnie spietymi plecami. Zdecydowanie to duzy komfort gdy jeden specjalista potrafi pomoc na wielu polach. Dodatkowo, wizyty odbywają się punktualnie, w bardzo miłej i swobodnej atmosferze. Bez zawahania gorąco polecam!

 • Lokalizacja: Natura Day SpaUsługa: obniżone napięcie mięśniowe

  Ha! Świetny i kompetentny. Miły i uprzejmy. Trafiliśmy tam z noworodkiem i mogę powiedzieć że podejście świetne, maluch jak i mama zadowoleni. Dostaliśmy wiele wskazówek. Jak najbardziej polecam od 4 tygodnia życia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Artro-MedUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Jestem przed półmaratonem górskim i odczuwam problemy w kolanie. Teraz już dokładnie wiem jakie kroki podjąć dalej w ramach diagnostyki ponieważ mam prawdopodobnie problemy z rzepką a zostałem bardzo dokładnie i profesjonalnie przebadany. Na szczęście bieg nie jest zagrożony ale na pewno wybiorę się jeszcze na fizjoterapię z ćwiczeniami stabilizującymi ponieważ na pewno mam pewne braki w prawym kolanie. Generalnie bardzo polecam fizjoterapeute!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Artro-Med

  Bardzo dobry fizjoterapeuta, gorąco polecam. Mam problem ze stawem kolanowym po starej kontuzji i wiem że moje kolano zostało sprawdzone najlepiej jak się da. Dla mnie to w szczególności ważne przed biegam górskimi więc jestem podwójnie zadowolony ;)

 • G
  Lokalizacja: Reh Concept

  Do wizyty skłonił mnie ból okolicy krzyżowej-tak uciążliwy, że utrudniał codzienne funkcjonowanie i momentami doprowadzał do łez. Sytuacja pogarszała się z każdym tygodniem, bo byłam w zaawansowanej ciąży. Trudno w to uwierzyć, ale już po drugim spotkaniu dolegliwości minęły właściwie całkowicie. Nie wiem, czy to kwestia odpowiednio dobranych ćwiczeń, trafnego rozpoznania problemu czy tego „czegoś” w rękach p. Przemka – najważniejsze, że czuję się rewelacyjnie. Dobra robota:) Dziękuję!

Pytania pacjentów (49)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Serdecznie zapraszmy do nowego gabinetu RehConcept w Węgrzcach http://www.naturadayspa.pl . Gabinet jest wyposażony w sprzęt firmy TechnoGym wraz z technologią Mywellness, na którym treningi personalne są niezwykłym doświadczeniem. Rehabilitacja oraz treningi personalne prowadzone są przez doświadczonych fizjoterapeutów, trenerów przygotowania motorycznego.


  TRENING PERSONALNY - zapraszam serdecznie wszystkich ćwiczących na siłowni i nie tylko. Oferuję pomoc w układaniu treningów, nauce poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń (większość z ćwiczących robi wykonuje je nieprawidłowo stąd pojawiają się różne dolegliwości). Zapraszam serdecznie!

  Nowość w ofercie gabinetu Reh Concept, terapia narządów wewnętrznych w ujęciu osteopatycznym.

  Więcej informacji na stronie internetowej www.rehconcept.pl

  Nazywam się Przemysław Mielniczek. Ukończyłem studia magisterskie na wydziale rehabilitacji ruchowej na AWF w Krakowie. Praktykę i doświadczenie zawodowe zdobywałem w Stanach Zjednoczonych oraz w najlepszych ośrodkach w Polsce. Nieustannie uczestniczę w szkoleniach i kursach z zakresu fizjoterapii i medycyny aby jak najlepiej służyć pomocą swoim pacjentom. Rehabilitacja to moja pasja.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Neurologia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
więcej

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Publikacje

 • Wykorzystanie inklinometru Saundersa w ocenie krzywizn i ruchomości kręgosłupa w płaszczyźnie strzałkowej u dzieci w wieku 7-13 lat ( Międzynarodowa Jubileuszowa Konferencja Naukowa Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie "Rehabilitacjai w XXI wieku")

Nagrody i wyróżnienia

 • The application of Saunders digital inclinometer in the assessment of posture and mobility of the spine in the sagittal plane of children at the age of 7-13 / Mariusz Janusz, Agnieszka Suder, Marta Janusz, Radosław Korzeń, Przemysław Mielniczek

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Prywatna praktyka u Dr Richard Hui 111 Broadway #801, New York, USA

Certyfikaty

Choroby

więcej