Umów wizytę Zapytaj lekarza 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Serdecznie zapraszmy do nowego gabinetu RehConcept w Węgrzcach http://www.naturadayspa.pl . Gabinet jest wyposażony w sprzęt firmy TechnoGym wraz z technologią Mywellness, na którym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
96 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Artro-MedUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Jestem przed półmaratonem górskim i odczuwam problemy w kolanie. Teraz już dokładnie wiem jakie kroki podjąć dalej w ramach diagnostyki ponieważ mam prawdopodobnie problemy z rzepką a zostałem bardzo dokładnie i profesjonalnie przebadany. Na szczęście bieg nie jest zagrożony ale na pewno wybiorę się jeszcze na fizjoterapię z ćwiczeniami stabilizującymi ponieważ na pewno mam pewne braki w prawym kolanie. Generalnie bardzo polecam fizjoterapeute!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Artro-Med

  Bardzo dobry fizjoterapeuta, gorąco polecam. Mam problem ze stawem kolanowym po starej kontuzji i wiem że moje kolano zostało sprawdzone najlepiej jak się da. Dla mnie to w szczególności ważne przed biegam górskimi więc jestem podwójnie zadowolony ;)

 • G
  Lokalizacja: Reh Concept

  Do wizyty skłonił mnie ból okolicy krzyżowej-tak uciążliwy, że utrudniał codzienne funkcjonowanie i momentami doprowadzał do łez. Sytuacja pogarszała się z każdym tygodniem, bo byłam w zaawansowanej ciąży. Trudno w to uwierzyć, ale już po drugim spotkaniu dolegliwości minęły właściwie całkowicie. Nie wiem, czy to kwestia odpowiednio dobranych ćwiczeń, trafnego rozpoznania problemu czy tego „czegoś” w rękach p. Przemka – najważniejsze, że czuję się rewelacyjnie. Dobra robota:) Dziękuję!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Do Pana Przemysława poszedłem z nawracającym bólem kręgosłupa. Wystarczyło kilka wizyt aby zdiagnozować i wyeliminować problem oraz przy okazji zwrócić uwagę na kilka innych aspektów. Ponadto na samych zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera a Pan Przemek w wyczerpujący sposób tłumaczy i wyjaśnia mechanizmy ludzkiego ciała. Polecam! :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pan Przemek to profesjonalista jakich mało, oprócz ogromnej wiedzy dba również o świetną atmosferę podczas fizjoterapii. Trafiłem z problemami L1/L2 oraz oraz kręgosłupa szyjnego. Po miesiącu ćwiczeń oraz masażów Pan Przemek doprowadził mój kręgosłup do stanu używalności. Czeka mnie jeszcze trochę pracy ale pierwsze efekty można odczuć naprawdę szybko biorąc pod uwagę jak skomplikowane bywają problemy związane z kręgosłupem. Serdecznie polecam! :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Natura Day SpaUsługa: stwierdzona przepuklina górnego odcinka szyjnego

  Bardzo dobry fizjoteraupeuta. Po paru spotkaniach wyeliminował bóle z którymi borykałam się wiele miesięcy.

 • K

  Serdecznie polecam wszystkim szukającym rzetelnego fizjoterapeuty, który rzeczywiście skupi się na istocie problemu. Pan Przemek jest osobą kontaktową, energiczną, ma łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem, co jest szczególnie pomocne jeśli chodzi o przeprowadzenie wywiadu na temat dręczącej nas choroby. Widać że wciąż pogłębia swoją wiedzę, starając się być na bieżąco z postępem medycyny i skutecznością poszczególnych terapii, nie spoczywa na laurach, posiada otwarty umysł, szeroką wiedzę i do końca dąży do wyleczenia pacjenta. Pozdrawiam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Reh Concept

  Do Pana Przemka trafiłam z mamą z poważnymi schorzeniami kręgosłupa. Mama ma ucisk w trzech miejscach w odcinku lędźwiowym oraz przepuklinę . Dolegliwości związane z tym bardzo nasiliły się u mamy w ciągu ostatnich 6 m-cy, Mama z powodu silnego bólu nie mogła spać , cierpły jej nogi, a w pozycji stojącej odczuwała sduży ból , funkcjonowała jedynie na silnych lekach przeciwbólowych , lekarze jednoznacznie kierowali mamę na operacje , ostatnią deską ratunku miała być próba rehabilitacji manualnej . Do Pana Przemka mama zaczęła chodzić pod koniec stycznia, po miesiącu rehabilitacji nastąpiła znaczna poprawa, mama śpi w nocy , ustąpiły cierpnięcia nóg a ból w pozycji stojącej jest mniejszy , przede wszystkim mama odstawiła leki przeciwbólowe i ostatnio lekarz powiedział ,że na razie nie widzi konieczności operacji . Pan Przemek jest świetnym fachowcem, zaangażowanym całym sercem w swoją pracę i pomoc swoim pacjentom , do tego jest bardzo miłym człowiekiem. Gorąco polecam

 • Ł
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pan Przemek jest prawdziwym profesjonalistą! Diagnozę przeprowadza bardzo, bardzo szczegółowo i znajduje prawdziwe przyczyny problemu (w moim przypadku m.in. wady postawy oraz silnych i bolesnych dolegliwości w odcinku lędźwiowo-krzyżowym) oraz skuteczne środki leczenia (odpowiedni masaż, terapia manualna, ćwiczenia bierne i aktywne w czasie wizyty i do wykonywania we własnym zakresie - już po dwóch wizytach u Pana Przemka odczułem znaczącą poprawę). Przy tym pozostaje człowiekiem sympatycznym i empatycznym, faktycznie dbającym o dobro pacjenta, czuwając nad techniką wykonywanych przez pacjenta ćwiczeń, czy też aby dane ćwiczenie nie przekraczało wytrzymałości bólu pacjenta. Ponadto wiele wskazuje na to, że Pan Przemek w dalszym ciągu realnie doskonali swoje umiejętności i wiedzę praktyczną, uczestnicząc w wielu szkoleniach, i - co najważniejsze - realnie wykorzystując najnowsze osiągnięcia praktyki fizjoterapeutycznej w swoim gabinecie.
  W końcu także Pan Przemek zna się także na treningu personalnym i ze szczerą chęcią korzystam z jego pomocy także w tym zakresie, choć nie ukrywam, że musiałem przemóc swój początkowy wstyd związany z bardzo słabą kondycją fizyczną.... Potrafiłem mu jednak zaufać i jestem mu szczerze wdzięczny za jego solidną i efektywną pracę i zaangażowanie.
  Szczerze, szczerze polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Reh ConceptUsługa: terapia dla studentów

  Bardzo dobry fizjoterapeuta, zna się na rzeczy, potrafi w przystępny sposób przekazać na czym polega problem i jak go wyleczyć. Ogólnie dałbym 5 gwiazdek gdyby nie fakt, że organizacja czasu Pana Mielniczka pozostawia wiele do życzenia. Odbieranie telefonów od kolegów w czasie terapii, kończenie wizyt przed czasem, ponieważ "ma papiery do podpisania" czy przerywanie ćwiczeń tylko po to, żeby opowiedzieć historię z czasów studiów nie wydaje mi się w pełni profesjonalnym podejściem. Zgodzę się, że przyjazna atmosfera podczas wizyt i prywatne sprawy są ważne ale nie powinny być okupione kosztem czasu przeznaczonego na ćwiczenia z pacjentem. Mimo tego, jestem zadowolony z usług i polecam tego fizjoterapeutę.

Pytania pacjentów (48)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Serdecznie zapraszmy do nowego gabinetu RehConcept w Węgrzcach http://www.naturadayspa.pl . Gabinet jest wyposażony w sprzęt firmy TechnoGym wraz z technologią Mywellness, na którym treningi personalne są niezwykłym doświadczeniem. Rehabilitacja oraz treningi personalne prowadzone są przez doświadczonych fizjoterapeutów, trenerów przygotowania motorycznego.


  TRENING PERSONALNY - zapraszam serdecznie wszystkich ćwiczących na siłowni i nie tylko. Oferuję pomoc w układaniu treningów, nauce poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń (większość z ćwiczących robi wykonuje je nieprawidłowo stąd pojawiają się różne dolegliwości). Zapraszam serdecznie!

  Nowość w ofercie gabinetu Reh Concept, terapia narządów wewnętrznych w ujęciu osteopatycznym.

  Więcej informacji na stronie internetowej www.rehconcept.pl

  Nazywam się Przemysław Mielniczek. Ukończyłem studia magisterskie na wydziale rehabilitacji ruchowej na AWF w Krakowie. Praktykę i doświadczenie zawodowe zdobywałem w Stanach Zjednoczonych oraz w najlepszych ośrodkach w Polsce. Nieustannie uczestniczę w szkoleniach i kursach z zakresu fizjoterapii i medycyny aby jak najlepiej służyć pomocą swoim pacjentom. Rehabilitacja to moja pasja.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Neurologia
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
więcej

Ukończone szkoły

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Publikacje

 • Wykorzystanie inklinometru Saundersa w ocenie krzywizn i ruchomości kręgosłupa w płaszczyźnie strzałkowej u dzieci w wieku 7-13 lat ( Międzynarodowa Jubileuszowa Konferencja Naukowa Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie "Rehabilitacjai w XXI wieku")

Nagrody i wyróżnienia

 • The application of Saunders digital inclinometer in the assessment of posture and mobility of the spine in the sagittal plane of children at the age of 7-13 / Mariusz Janusz, Agnieszka Suder, Marta Janusz, Radosław Korzeń, Przemysław Mielniczek

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Prywatna praktyka u Dr Richard Hui 111 Broadway #801, New York, USA

Certyfikaty

Choroby

więcej