lek.

Przemysław Adamski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

113 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 359 odwiedzin w ciągu 30 dni

Tytuł specjalisty w dziedzinie - Położnictwo i Ginekologia. Specjalizacja uzyskana w Klinice Położnictwa oraz Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
113 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan doktor jest świetnym specjalistą, a przy tym bardzo sympatycznym i spokojnym czlowiekiem. Prowadzil całą moją ciążę, która była obarczona ryzykiem niedonoszenia. Na wizytach dokotor zawsze wszystko spokojnie tłumaczy, nigdy nie żałuję czasu i się nie spieszy. Na każdej wizycie miałam możliwość zobaczyć moją córeczkę, a dr trafnie określił jej płeć już w 13 tc. Jest to lekarz, którego już od dawna polecam wszystkim koleżankom.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Adamski jest dokładnym, cierpliwym i rzetelnym lekarzem. Trafiłam do niego z polecenia koleżanki, która prowadzi obecnie u doktora swoją drugą ciążę i ja również będę prowadzić u doktora swoją. Mam wrażenie po każdej wizycie u doktora, że ja i moje dziecko jesteśmy w dobrych rękach.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny

  Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Gabinet jest dobrze wyposażony i komfortowy. Lekarz był bardzo uprzejmy i delikatny, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Udało mi się przełamać obawę przed wizytami u ginekologa-mężczyzny :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Świetny specjalista, uprzejmy, kulturalny można mu zaufać w 100%, posiada ogromną wiedzę i kompetencje. Lekarz prowadzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona, nie wyobrażam sobie innego lekarza do najważniejszych chwil w życiu tj. narodzin dziecka.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: badania i leczenie

  U doktora prowadziłam 2 ciąże, szczęśliwe na Dorkora trafiłam podczas porodu, otwierają się drzwi i na swoją zmianę wszedł doktor Adamski ❤️ Szczęśliwie doprowadził ciąże do końca uchronił przed porodem przedwczesnym. Lekarz rozważny spokojny, rzeczowy z ogromna wiedza. Polecili mi go inni lekarze i potwierdzam właściwy człowiek na właściwym miejscu. Teraz pomaga w każdej sytuacji, a dzisiaj uratował znowu i pomógł przy podjęciu najlepszej terapii .

 • E
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny

  Bardzo rzeczowy lekarz. Wszystko tłumaczy co robi, co się dzieje itd. A do tego bardzo miło. Najpierw położna robi cały wywiad wiec lekarz od razu wie co i jak. Jak najbardziej polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny

  Wizyta niekrępująca, badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, kilku z nich nawet nie musiałam zadac. Przed wypisaniem recepty dr pytał czy juz takie leki brałam i jak je tolerowałam, mam pewność że nie jestem traktowana szablonowo tylko mój przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Ponadto szybki termin wizyty i punktualnie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny

  Na doktora Adamskiego trafiłam przypadkiem 8 lat temu. Już na pierwszej wizycie wywarł na mnie ogromnie pozytywne wrażenie i przez te 8 lat potwierdzał swój profesjonalizm dosłownie za każdym razem. U doktora prowadziłam obydwie ciąże, które nie były dla mnie łatwe, ale dzięki doktorowi udało się je szczęśliwie doprowadzić do końca. Najważniejsze dla mnie było to, że mam pełne zaufanie do doktora Adamskiego i pełen spokój, że jestem w najlepszych rękach.
  Doktor Adamski jest niezwykle wyrozumiałym człowiekiem, ostoją spokoju i bardzo rzetelnym specjalistą. Nie często trafia się na takie osoby. Polecam każdej kobiecie!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z opieki dr Adamskiego podczas prowadzenia mojej pierwszej ciąży. Z dużą dozą cierpliwości i troski rozwiewał wszystkie niepokoje czy zmartwienia. Przy każdej wizycie dało się odczuć, że wie co robi i ma ogromne doświadczenie. Szczerze polecam :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny

  Doktor o bardzo wysokim poziomie kultury, bardzo profesjonalny, a jednocześnie pełen empatii. Podchodzi indywidualnie do pacjentki, wyjaśnia wszystko w przystępny sposób. Polecam wszystkim dziewczynom, które stresują się pierwszymi wizytami u ginekologa z różnych powodów. Gwarantuje, że wizyta będzie niekrepujaca, a badanie będzie przebiegać profesjonalnie. Doktor informuje o wszystkich krokach badania, dopasowuje je do pacjentki, jest kulturalny. W wielu aspektach(fizycznych i interpersonalnych) można powiedzieć, że jest delikatniejszy niż lekarze-kobiety, które powinny lepiej rozumieć te sprawy. Rozwiewa wszelkie wątpliwości. Odpowiada na wszystkie pytania i sam dopytuje, czy chcemy zapytać o coś jeszcze. Nie mamy wrażenia, że się spieszy. Współpracuje z bardzo miła Panią Położną(Gdańsk), która skrupulatnie i dokładnie przeprowadza wywiad przed wizytą. Jest to bardzo młoda i sympatyczna osoba, ale w pełni profesjonalna i kompetentna. Ona również gwarantuje bardzo miła atmosferę. Kobieta czuje się profesjonalnie przebadana i "zaopiekowana". Szczerze polecam !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tytuł specjalisty w dziedzinie - Położnictwo i Ginekologia.

  Specjalizacja uzyskana w Klinice Położnictwa oraz Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku

  Doświadczenie:
  - Lekarski Staż Podyplomowy w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni 2006 – 2007
  - Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej UCK w Gdańsku.
  - Klinika Położnictwa Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, 2008 – obecnie

  Gdański Uniwersytet Medyczny, Katedra Perinatologii, 2008 – obecnie

  - NZOZ Gdańsk Południe - Poradnia Położniczo-Ginekologiczna
  - Szpital Studencki - Poradnia Położniczo-Ginekologiczna
  - Poradnia Położniczo-Ginekologiczna Kliniki Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej UCK w Gdańsku.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Zdjęcia