lek.

Przemysław Adamski

Ginekolog

105 opinii +dodaj

Umów wizytę 1345 odwiedzin w ciągu 30 dni

Tytuł specjalisty w dziedzinie - Położnictwo i Ginekologia. Specjalizacja uzyskana w Klinice Położnictwa oraz Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
105 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z opieki dr Adamskiego podczas prowadzenia mojej pierwszej ciąży. Z dużą dozą cierpliwości i troski rozwiewał wszystkie niepokoje czy zmartwienia. Przy każdej wizycie dało się odczuć, że wie co robi i ma ogromne doświadczenie. Szczerze polecam :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny

  Doktor o bardzo wysokim poziomie kultury, bardzo profesjonalny, a jednocześnie pełen empatii. Podchodzi indywidualnie do pacjentki, wyjaśnia wszystko w przystępny sposób. Polecam wszystkim dziewczynom, które stresują się pierwszymi wizytami u ginekologa z różnych powodów. Gwarantuje, że wizyta będzie niekrepujaca, a badanie będzie przebiegać profesjonalnie. Doktor informuje o wszystkich krokach badania, dopasowuje je do pacjentki, jest kulturalny. W wielu aspektach(fizycznych i interpersonalnych) można powiedzieć, że jest delikatniejszy niż lekarze-kobiety, które powinny lepiej rozumieć te sprawy. Rozwiewa wszelkie wątpliwości. Odpowiada na wszystkie pytania i sam dopytuje, czy chcemy zapytać o coś jeszcze. Nie mamy wrażenia, że się spieszy. Współpracuje z bardzo miła Panią Położną(Gdańsk), która skrupulatnie i dokładnie przeprowadza wywiad przed wizytą. Jest to bardzo młoda i sympatyczna osoba, ale w pełni profesjonalna i kompetentna. Ona również gwarantuje bardzo miła atmosferę. Kobieta czuje się profesjonalnie przebadana i "zaopiekowana". Szczerze polecam !

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor był bardzo miły i delikatny, wszystko mi dokładnie wytłumaczył i rozwiał wszystkie wątpliwości. Pełen profesjonalizm. Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była bardzo przyjemna i profesjonalna. Miła atmosfera powodowała że się nie denerwowałam w czasie wizyty. Lekarz wyszedł naprzeciw moim oczekiwaniom odnośnie zdjęcia USG twarzy dziecka na pamiątkę i zrobił je naprawdę fajnie. Całe bada oe wykonał profesjonalnie i dokładnie. Polecam i przy kolejnej ciąży napewno wrócę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan Doktor bardzo doświadczony i kompetentny zna się na swojej pracy.Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania.Jestem bardzo zadowolona z wizyty a najbardziej z tego że Pan Dr. tak dokładnie badał i sprawdzał na USG moje maleństwo i wszystko od razu tłumaczył. Specjalista godny polecenia całym sercem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Można dużo pisać, ale powiem najważniejsze, że tylko dzięki Panu Doktorowi nasza córeczka miała szansę na przeżycie. Prowadziłam u Pana Adamskiego całą ciąże. W 24 tygodniu zauważył bardzo rzadką wadę anatomiczną, która jest wykrywalna tylko w 50%. Pan Doktor nas pokierował dalej krok po kroku, wszystko tłumaczył i zawsze miałam z nim kontakt telefoniczny.
  Będę do niego chodziła, bo to Lekarz z powołania, który wyjaśnia wszystko i się przejmuje sytuacją pacjentek. Nawet po ciąży zawsze mogę zadzwonić i wiem że dostanę odpowiedź.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan doktor prowadzi moją ciąże, z czego jestem bardzo zadowolona. Pan doktor charakteryzuje się dużym spokojem, cierpliwością i profesjonalizmem. Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i nigdy nie ma się wrażenia, że z czymkolwiek śpieszy się podczas wizyty. Zawsze przeprowadza szczegółowy wywiad, a następnie jeszcze dokładniejsze badanie USG. Do pana doktora trafiłam z polecenia dwóch koleżanek i jestem z tego bardzo zadowolona.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny

  Wizytę u Pana doktora oceniam bardzo dobrze. Pan doktor wyczerpująco odpowiadał na liczne zadawane przeze mnie pytania, wykazał się cierpliwością i zrozumieniem, spokojem.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny i najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Uprzejmy cierpliwy i najważniejsze wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania. Atmosfera jaka panuje w gabinecie jest sprzyjająca i sprawia, że pacjentka może czuć się całkowicie spokojna. Serdecznie polecam Pana doktora.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: ciąża

  Doktor Adamski to profesjonalista w swoim fachu. Każda wizyta rzetelnie przeprowadzona, z przekazem ważnych i wartościowych dla przyszłej matki informacji. Badanie przebiega bez pośpiechu, wszystko na bieżąco tlumaczone. Polecam z całego serca :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tytuł specjalisty w dziedzinie - Położnictwo i Ginekologia.

  Specjalizacja uzyskana w Klinice Położnictwa oraz Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku

  Doświadczenie:
  - Lekarski Staż Podyplomowy w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni 2006 – 2007
  - Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej UCK w Gdańsku.
  - Klinika Położnictwa Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, 2008 – obecnie

  Gdański Uniwersytet Medyczny, Katedra Perinatologii, 2008 – obecnie

  - NZOZ Gdańsk Południe - Poradnia Położniczo-Ginekologiczna
  - Szpital Studencki - Poradnia Położniczo-Ginekologiczna
  - Poradnia Położniczo-Ginekologiczna Kliniki Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej UCK w Gdańsku.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Zdjęcia