Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Poradni Specjalistycznych Corpora-Med

Średnia 8

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Seredyńska Inny

  Bardzo nieprzyjemna kobieta, gdy prosiłem ją o poradę nie patrzyła mi w oczy , arogancka, w kółko powtarzała , że bez kartoteki nie spojrzy mi na nos (przebarwienie skóry), bo nie wiedziała co miesiąc wcześniej zdiagnozowała i napisała. Nigdy więcej mnie nie zobaczy!!!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nelly Ciesielska-Kopacz Inny

  Pani doktor uratowala mnie z meczarni z alergia.. Tabl. Krople. Wszystko dopasowane idealnie do pacjenta.. Jest niezastapiona.... duze serce dla Pani doktor.. najlepsza.. polecam kazdemu .. aniol nie kobieta
  ( 2 m-ce sie meczylam z alergia.. po teleporadzie.. przepisanych lekarstwach alergi brak juz nastepnego dnia.. ) odzyskalam checi do zycia

  Dziekuje

  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Seredyńska Inny

  Uważam, że pani doktor jest kompetentna w zakresie swojej specjalności, ale jako człowiek jest niesympatyczna i pośmiewna. Nie odpowie na żadne pytanie, nawet kierunkowe, jeżeli nie dotyczy rozpoznania zapisanego na skierowaniu, jednocześnie mówi o zbyt późnym diagnozowaniu wielu schorzeń skóry.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Panek Inny

  Odradzam, Pan Doktor poświęcił mi około 5 minut. W tym czasie nie przeprowadził wywiadu dotyczącego dolegliwości, nie postawił żadnej diagnozy, nie zlecił również badania. Jedynie doradził lek na dolegliwość. W mojej opinii wizyta była szybka.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Mróz-Semeniuk Inny

  Pani dr sprawia wrażenie nieprzystępnej i nie wykazuje się empatia . Podczas wizyty sprawiała wrażenie zdekoncentrowanej, tj. trzeba było pani dr parę razy to samo powtarzać. Nie wiem, z czego to wynikało, czy tak jest zawsze, czy po prostu miala zly dzień. W sumie dobrze, że jestem już "weteranką" chodzenia do okulistów, to przynajmniej mam jakąś skalę porownawczą i przynajmniej mam wyobrażenie większe na temat badań tego typu, bo wiele razy je przechodzilam. Zawsze jednak mimo mego doświadczenia specjaliści wcześniej mówili mi, co się będzie działo krok po kroku, tutaj tego trochę zabrakło, zatem dobrze, że sama wiedziałam, co i w jakim celu się dzieje. Trochę szkoda, że nie zostało mi zmierzone ciśnienie w oku, ale już trudno .

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Filipowicz-Paszyń Inny

  Pierwszy raz spotkałem się z tak zaangażowanym w swoją pracę lekarzem. To czuć, że naprawdę Pani Doktor zależy na dobru pacjenta. Swoją diagnozę wspiera opiniami lekarzy z różnych dziedzin.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grażyna Krupa

  Jestem zbulwersowana podejściem do pacjenta pani doktor. Jestem osobą, która 2 miesiące temu przeszła udar, wybrałam się na wizytę sama (normalnie można się ze mną porozumieć, wystarczy czasem po prostu coś powtórzyć jeśli nie zrozumiem), pani doktor z góry założyła,że jeśli jestem osobą po udarze to nic nie pamiętam i się ze mną nie dogada. Nie przeprowadziła żadnego wywiadu, nie zainteresowała się jak do tej pory byłam leczona, jakie mam poziomy cukru, czy jeszcze się na coś leczę, dosłownie nic. Zleciła jedynie badania, spojrzała na wypis ze szpitala i przepisała z niego przepisane przez tamtejszych lekarzy (neurologów) insulinę i jej dawkowanie, do wypisu z Rept nawet nie zajrzała (przebywałam 6 tygodni na rehabilitacji, gdzie lekarze wprowadzili zupełnie inne leczenie cukrzycy ze względu na częste spadki poziomu cukru poniżej 70). Ogólnie pani doktor bardzo się śpieszyła do domu, wypisała receptę, skierowanie i wyszła, a pielęgniarka mi wytłumaczyła jak działają peny itp. Nie polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lidia Lechowicz Zła kondycja fizyczna i psychiczna

  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ze strony pani doktor w końcu udało mi się pozbyć złych nawyków żywieniowych. Łatwo nie było ale było warto. Wsparcie i fachowe rady były nieocenione.
  Oby więcej było takich lekarzy którzy w gabinecie służą nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem ale oddaja też swoje serce.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nelly Ciesielska-Kopacz

  Bardzo dobry lekarz, świetny kontakt z pacjentem, doskonale pamięta przebieg choroby, proponuje duży wachlarz leczenia. Polecam!!!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Wojciech Cyptor

  Pan doktor pomógł mi wyleczyć wstydliwą przypadłość w sposób nieinwazyjny. Nigdy w życiu jeszcze nie spotkałem takiego lekarza - empatycznego, cierpliwego, umiejącego wysłuchać i objaśnić. Lekarza, który szanuje człowieka i który pomaga sam od siebie ponad zwykłą wizytą lekarską. Bardzo się cieszę że spotkałem takiego człowieka - lekarza z prawdziwego powołania i trochę żałuję, że tak późno. Panie doktorze, zdrowia i 100 lat! Dziękuję od serca. M.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania