Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Zespół Poradni Specjalistycznych Corpora-Med
Średnia 8, 44-100 Gliwice
Zespół Poradni Specjalistycznych Corpora-Med logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (12)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Zespół Poradni Specjalistycznych Corpora-Med Inny

  Bardzo dobry lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Leczę się u Pani doktor od wielu lat i zawsze wychodziłem z gabinetu w pełni ustatysfakcjonowany poziomem usług. Ostatnio pojawiłem się w gabinecie z nagłym przypadkiem. Pani doktor dokonała niezbędnych badań i szybko zdiagnozowała mój przypadek, dostosowując odpowiednią i skuteczną terapię.

  N
  Profil zweryfikowany
  Zespół Poradni Specjalistycznych Corpora-Med Inny

  Zdecydowanie nie polecam. Już nie wspomnę o braku kultury...

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Seredyńska Inny

  Bardzo nieprzyjemna kobieta, gdy prosiłem ją o poradę nie patrzyła mi w oczy , arogancka, w kółko powtarzała , że bez kartoteki nie spojrzy mi na nos (przebarwienie skóry), bo nie wiedziała co miesiąc wcześniej zdiagnozowała i napisała. Nigdy więcej mnie nie zobaczy!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Nelly Ciesielska-Kopacz Inny

  Pani doktor uratowala mnie z meczarni z alergia.. Tabl. Krople. Wszystko dopasowane idealnie do pacjenta.. Jest niezastapiona.... duze serce dla Pani doktor.. najlepsza.. polecam kazdemu .. aniol nie kobieta
  ( 2 m-ce sie meczylam z alergia.. po teleporadzie.. przepisanych lekarstwach alergi brak juz nastepnego dnia.. ) odzyskalam checi do zycia

  Dziekuje

  V
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Seredyńska Inny

  Uważam, że pani doktor jest kompetentna w zakresie swojej specjalności, ale jako człowiek jest niesympatyczna i pośmiewna. Nie odpowie na żadne pytanie, nawet kierunkowe, jeżeli nie dotyczy rozpoznania zapisanego na skierowaniu, jednocześnie mówi o zbyt późnym diagnozowaniu wielu schorzeń skóry.

  E
  Profil zweryfikowany
  Zespół Poradni Specjalistycznych Corpora-Med Inny

  Odradzam, Pan Doktor poświęcił mi około 5 minut. W tym czasie nie przeprowadził wywiadu dotyczącego dolegliwości, nie postawił żadnej diagnozy, nie zlecił również badania. Jedynie doradził lek na dolegliwość. W mojej opinii wizyta była szybka.

  K
  Profil zweryfikowany
  Zespół Poradni Specjalistycznych Corpora-Med Inny

  Pani dr sprawia wrażenie nieprzystępnej i nie wykazuje się empatia . Podczas wizyty sprawiała wrażenie zdekoncentrowanej, tj. trzeba było pani dr parę razy to samo powtarzać. Nie wiem, z czego to wynikało, czy tak jest zawsze, czy po prostu miala zly dzień. W sumie dobrze, że jestem już "weteranką" chodzenia do okulistów, to przynajmniej mam jakąś skalę porownawczą i przynajmniej mam wyobrażenie większe na temat badań tego typu, bo wiele razy je przechodzilam. Zawsze jednak mimo mego doświadczenia specjaliści wcześniej mówili mi, co się będzie działo krok po kroku, tutaj tego trochę zabrakło, zatem dobrze, że sama wiedziałam, co i w jakim celu się dzieje. Trochę szkoda, że nie zostało mi zmierzone ciśnienie w oku, ale już trudno .

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Filipowicz-Paszyń Inny

  Pierwszy raz spotkałem się z tak zaangażowanym w swoją pracę lekarzem. To czuć, że naprawdę Pani Doktor zależy na dobru pacjenta. Swoją diagnozę wspiera opiniami lekarzy z różnych dziedzin.

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grażyna Krupa

  Jestem zbulwersowana podejściem do pacjenta pani doktor. Jestem osobą, która 2 miesiące temu przeszła udar, wybrałam się na wizytę sama (normalnie można się ze mną porozumieć, wystarczy czasem po prostu coś powtórzyć jeśli nie zrozumiem), pani doktor z góry założyła,że jeśli jestem osobą po udarze to nic nie pamiętam i się ze mną nie dogada. Nie przeprowadziła żadnego wywiadu, nie zainteresowała się jak do tej pory byłam leczona, jakie mam poziomy cukru, czy jeszcze się na coś leczę, dosłownie nic. Zleciła jedynie badania, spojrzała na wypis ze szpitala i przepisała z niego przepisane przez tamtejszych lekarzy (neurologów) insulinę i jej dawkowanie, do wypisu z Rept nawet nie zajrzała (przebywałam 6 tygodni na rehabilitacji, gdzie lekarze wprowadzili zupełnie inne leczenie cukrzycy ze względu na częste spadki poziomu cukru poniżej 70). Ogólnie pani doktor bardzo się śpieszyła do domu, wypisała receptę, skierowanie i wyszła, a pielęgniarka mi wytłumaczyła jak działają peny itp. Nie polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Zespół Poradni Specjalistycznych Corpora-Med Zła kondycja fizyczna i psychiczna

  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ze strony pani doktor w końcu udało mi się pozbyć złych nawyków żywieniowych. Łatwo nie było ale było warto. Wsparcie i fachowe rady były nieocenione.
  Oby więcej było takich lekarzy którzy w gabinecie służą nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem ale oddaja też swoje serce.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania