Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Patomorfologii Alfamed w Zamościu

Al. Jana Pawła II 10

22-400 , Zamość , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Smyk

  Internista, Kardiolog,

  • E

   j.w zlote ręce.Serdecznie dziękuje za opiekę medyczną i dobre słowo. Polecam wspaniałego lekarza.Dziękuje i pozdrawiam E.Wozniak

  • D

   Wspaniały człowiek i złote ręce . Jestem Mu bardzo wdzięczna za sprawne przeprowadzenie trudnego zabiegu,wstawienie stentu przy bardzo trudnym dostępie do tetnicy .Dziękuję serdecznie i pozdrawiam .H.Zan- Dabrowska Polecam wszystkim o ile byłoby to tylko możliwe.


 • Andrzej Sławomir Janda

  Chirurg,

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w ZamościuUsługa: operacja zastawki serca

   Pan doktor to lekarz profesjonalista w swojej dziedzinie, wirtuoz kardiochirurgii i przyjaciel pacjenta, wsłuchany, wspierający, rozsądny a jednocześnie motywujący i jak trzeba dyscyplinujący. O takim lekarzu marzy każdy pacjent, który może z pełnym zaufaniem oddać w Jego ręce swoje zdrowie.
   Panie doktorze dziękujemy za wszystko z całego serca
   - Mieczysław K. z rodziną.


 • Zofia Jezierska

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Prywatny GabinetUsługa: ciąża

   Polecam z całego serca, prowadziła moją ciąże. Drugim razem też z pewnością wybiorę Panią Doktor. Bez zarzutów.

  • M
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet

   Kompetentna Pani doktor. Prowadziła moją ciążę. Wszystko tłumaczyła na spokojnie. W szpitalu nie lekceważy pacjentek. Będąc na oddziale codziennie przychodziła i pytała o samopoczucie. Na chwilę obecną również chodzę do niej na kontrolę. Na wizytach prywatnych jak i również na nfz zawsze jest mnóstwo pacjentek, więc o czymś to świadczy.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agnieszka Agata Kawałko

  Internista, Endokrynolog,

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Doktor Kawałko to najlepszy lekarz endokrynolog z jakim miałam styczność. Sympatyczna, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta. Profesjonalizm i wiedzą. Pomogła mojemu mężowi chociaż wcześniej długi czas chodziliśmy od lekarza do lekarza i nikt nic nie umiał poradzić. Pani Doktor zrobiła wywiad, zleciła badania i wyjaśniła na czym polega problem i choroba. Odpowiednio pokietowsls męża bo takie choroby leczy tylko kilku specjalistów w Polsce. Dzięki temu mąż cieszy się teraz pełnią życia. Ostatnio sama byłam u Pani Doktor że swoimi dolegliwościami np jak ktoś ma pomóc i zdiagnozować co człowiekowi jest to tylko Pani Doktor Agnieszka Kawałko. Mam nadzieję że będzie wszystko ok. Pani Doktor z całego serca dziękujemy.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu - Oddział nefrologii, endokrynologii, chorób metabolicznych i chorób wewnętrznych ze stacją dializUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Niesamowity lekarz. Przy pierwszej wizycie bardzo starannie przeprowadziła wywiad medyczne, a aktualnie od dwóch lat prowadzi leczenie mojej tarczycy. Po raz pierwszy w życiu spotkałem się z sytuacją w której lekarz oddzwania do mnie w godzinach wieczornych i przedstawia mi wyniki moich badań.(W ramach wizyty na NFZ!!)
   Naprawdę z całego serca polecam tą Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania