Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Zakład Lecznictwa Podstawowego i Specjalistycznego ”Medicor” Spółka z o.o.
Zubrzyckiego 14, 44-100 Gliwice
Zakład Lecznictwa Podstawowego i Specjalistycznego ”Medicor” Spółka z o.o. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (12)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Stołtny Inny

  Polecam, pan dr Stołtny jest konkretnym, rzeczowym lekarzem, który od samego początku nastawiony jest na jak najszybsze osiągniecie poprawy. Wizyta bez zbędnych formalności, tak jak lubię.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Stołtny Inny

  Profesjonalne i konkretne podejście do pacjenta.
  Wspaniały lekarz z sercem na dłoni.
  Zdecydowanie polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Stołtny Inny

  Nie spotkałem się jeszcze z tak niemiłym i niesympatycznym lekarzem, człowiek przychodzi do specjalisty z problemem zdrowotnym i zestresowany a pan lekarz sprawia wrażenie jak by na mój widok robiło mu się niedobrze przy czym pod nosem pozwala sobie na jakieś słabe komentarze brak komunikacji Lekarz pacjent, a pytanie o działanie i w jakim celu przepisuje lekarstwa tylko komentarz brać.
  Odzywki ocierają się o chamstwo. Serdeczni nie polecam tego pana, jedyne wrażenie po wizycie jak by pan pracował za karę i nie lubi ludzi. P wizycie byłem zniesmaczony i mocno zestresowany. Już nigdy do niego nie pójdę.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Stołtny Inny

  Lekarz niemiły, niekulturalny (trzeba by tu zacytować dialog) zlekceważył problem dziadka. Nie zlecił badania USG mimo, iż z takim zaleceniem dziadek opuścił izbę przyjęć (ponownie zacewnikowany). zlecił tylko badanie moczu i kazał przyjść na koniec maja tj za 4 miesiące! nieskuteczne leczenie farmakologiczne.

  M
  Profil zweryfikowany
  Zakład Lecznictwa Podstawowego i Specjalistycznego ”Medicor” Spółka z o.o. Inny

  Jeden z najlepszych lekarzy na którego mogliśmy trafić. Pani doktor za kazdym razem nie ma problemu nas przyjąć z kilku miesieczną córką w nagłym przypadku i dokładnie bada, zlecając badania , przez co już na początku jakiekolwiek infekcji wiemy co się dzieje. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z szczerego serca polecamy !

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Stołtny Inny

  Nieprofesjonalny.
  Brak empatii z inklinacjami nauczycielskimi.
  Rozmowa przy wizycie przeprowadzona nie na temat ,odbiegająca od tematów urologicznych.Wyszedłem wzburzony bez porady.Nie polecam jako urologa.Brak komfortu jaki powinno się czuć przy lekarzu ginekologu/urologu

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Sitko-Saucha Inny

  Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnych decyzji lekarskich Pani doktor, dzięki diagnozie już wcześniej poddam się dalszemu specjalistycznemu leczeniu. Każda wizyta kończy się dokładnymi informacjami o dalszym postępowaniu i możliwymi skutkami ubocznymi. Panią doktor cechuje wielka empatia i przyjazne podejście do pacjenta. Polecam bardzo

  A
  Profil zweryfikowany
  Zofia Danuta Brożek-Trybalska

  Bardzo miła i konkretną Pani doktor. Zwraca uwagę na szczegóły i przejmuje się maluszkiem. Przed szczepieniami dokonuje bardzo dokładnego badania. Udziela wszelkich informacji. Ma dużo czasu dla rodzica.

  Profil zweryfikowany
  Maria Gabriela Tokarska bóle stawów

  Polecam Panią Doktor jest bardzo dokładną serdeczna i czuję że chce mi pomóc. Wie co robi w mojej opini jest świetnym specjalistą

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Stołtny rak prostaty

  Bylem u Stoltnego na wizycie kontrolnej. Choruje na raka prostaty. Jest stosowana hormonoterapia, jednak zaczalem miec objawy jak sprzed hormonoterapii. Stoltny usilnie twierdzil, ze hormonoterapia dziala, choc nie mial ku temu zadnych dowodow, zadnych nowych wynikow badan, wskaznik PSA, nic. Jesli nie ma pomyslu na rozwiazanie problemu zdrowotnego, to mowi ze wszystko jest w porzadku. Absurdalne. Jest arogancki. Nie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania