Wound Medica Sp. z o.o.

(6 opinii)

Wound Medica to specjalistyczna placówka ukierunkowana na leczenie chorych dotkniętych problemem ran trudnogojących się. Oddajemy do Państwa dyspozycji unikalne miejsce, gdzie uzyskacie fachową pomoc ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Wound Medica Sp. z o.o.

Generała Józefa Bema 16/2

81-386 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 539...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wound Medica to specjalistyczna placówka ukierunkowana na leczenie chorych dotkniętych problemem ran trudnogojących się. Oddajemy do Państwa dyspozycji unikalne miejsce, gdzie uzyskacie fachową pomoc naszych specjalistów w zakresie leczenia i diagnostyki chorób, które prowadzą do powstawania nie gojących się ran. Gojenie ran trudnych jest procesem długotrwałym, wymagającym współpracy specjalistów różnych dziedzin. Zastosowanie właściwego leczenia, często wysokospecjalistycznych technik i zaawansowanych produktów stosowanych w naszej klinice, znacząco skróci czas powrotu do pełnego zdrowia.
Bardzo ważna dla nas jest poprawa jakości życia pacjenta poprzez terapię bez bólu i lęku. Dbamy o to aby nasi pacjenci na każdym etapie leczenia otrzymywali zrozumiałe informacje. Dzięki pracy naszego zespołu, zarówno pacjent jak i jego rodzina uzyskują wsparcie, edukację i program profilaktyki. Nasi specjaliści wykorzystują nowoczesne metody i zaawansowane produkty prowadzące do przyspieszenia procesu gojenia i ostateczne zamknięcie ran.
Będziemy dla Państwa przewodnikiem i wsparciem w trudnym czasie, jakim jest okres zmagania się z raną, która nie poddaje się dotychczasowemu leczeniu. Nasz zespół to ludzie z olbrzymim, wieloletnim doświadczeniem w leczeniu ran przewlekłych, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Lekarze i pielęgniarki działają wspólnie i kompleksowo zapewniając Państwu edukację i profilaktykę na najwyższym możliwym poziomie. W naszej klinice wykorzystujemy nowoczesne metody i zaawansowane produkty prowadzące do przyspieszenia procesu gojenia i ostateczne zamknięcia się ran. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie sprostać Państwa wysokim oczekiwaniom.

Nasza oferta

Kompleksowa opieka nad chorym z raną przewlekłą
Kompleksowe leczenie przewlekłej niewydolności żylnej
Leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych
Skleroterpia, piankowanie żylaków
Leczenie opatrunkami specjalistycznymi
Terapia podciśnieniowa ran przewlekłych i zakażonych ran pooperacyjnych
Diagnostyka i analityka medyczna
Kompresjoterapia
Zmiany opatrunków
Wizyty domowe oraz kompleksowa domowa opieka pielęgniarska
Diagnostyka USG, USG doppler
Szkolenia z zakresu skuteczności leczenia ran przewlekłych

Nasz sprzęt

 • USG
 • aparat do pomiaru masy ciała

Zabiegi

 • Leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych
 • Skleroterpia, piankowanie żylaków
 • chirurgiczne opracowanie rany

Badania

 • Diagnostyka i analityka medyczna
 • Diagnostyka USG, USG doppler

Choroby

 • przewlekła niewydolność żylna
 • cukrzyca
 • schorzenia dermatologiczne
 • schorzenia proktologiczne
 • schorzenia stóp i paznokci
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Andrzej Nowik konsultacja chirurgiczna

  Pan Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta! Chodziłam od lekarza do lekarza a Doktor Nowik praktycznie od razu zdiagnozował moja przypadłość. Polecam bardzo!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Andrzej Nowik konsultacja chirurgiczna

  Wszystko na najwyższym poziomie.Lekarz profesjonalny i rzeczowy. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Andrzej Nowik konsultacja chirurgiczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor jest w 100% profesjonalista. Wiedza oraz podejscie do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Bardzo wnikliwe i szczgolowe podejscie do problemu. polecam Pana doktora .


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Raniszewski zwyrodnienia stawów

  To moja pierwsza wizyta u dr Raniszewskiego.Okazało się,że to lekarz kompetentny i sympatyczny.Przyjemnie nastawiony do pacjenta.Dokładnie bada i poświęca dużo czasu pacjentowi.Mam nadzieję,że zalecone leki zadziałają skutecznie. Polecam!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Jacek Raniszewski problemy z kolanem

  Byłem na razie na jednej wizycie. Opisałem dokładnie co mi dolega i przedstawiłem rezonans kolana. Doktor od razu zaproponował rozwiązanie. Nie owija w bawełnę i jest bardzo rzeczowy a przy tym miły. Polecam wszystkim serdecznie.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Nowik rana cukrzycowa na pięcie

  Pan dr.to wspaniały fachowiec doskonałe podejście do chorego z bólem,każdemu choremu - życzę takiego naprawiaczka cierpiącym pacjentom.Serdeczne dzięki,powodzenia w życiu zawodowym i osobistym Panie doktorze


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania