Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Grunwaldzka 45

25-736 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Zalega Inny

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą, oprócz tego jest również bardzo dokładna, zaangażowana i życzliwa. Odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo, udzielając wielu pomocnych informacji, Dzięki profesjonalizmowi jako pacjentka czułamsię zaopiekowana i bezpieczna. Cieszę się, że udało mi się trafić na takiego lekarza :)

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Zalega Inny

  Wizyta u Pani Doktor, przebiega w bardzo miłej atmosferze, Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, ma dobre podejście do pacjentki, badania wykonuje w sposób delikatny, cały czas informujac pacjentkę o przebiegu badania. Pani Doktor wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a nie było ich mało. Na pewno wrócę, serdecznie polecam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Zalega Inny

  Polecam Panią Doktor, jest bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i kompetentna. Przeprowadziła bardzo dokładne i szczegółowe badanie wraz z wyjaśnieniem. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Bardzo zaangażowana i delikatna. Wspaniały człowiek i specjalista.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  15 grudnia przeszedłem operację endoprotezoplastyki kolana prawego , w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Operację przeprowadził Pan doktor Paweł Olszewski. Wszystko przebiegło pomyślnie i bez powikłań. Po trzech dniach wróciłem do domu. Rana goiła się pomyślnie , obrzęki i krwiaki szybko ustępowały. Intensywna rehabilitacja sprawiła , że w stosunkowo krótkim czasie odzyskałem satysfakcjonującą sprawność kolana. Dnia 8 lutego 2021 podczas pooperacyjnej kontrolnej wizyty prawego stawu kolanowego, Pan doktor wystawił kolejne skierowanie do operacji endoprotezoplastyki lewego kolana. Obecnie czekam na wyznaczenie terminu .Uważam że Pan doktor Paweł Olszewski jest godnym polecenia specjalistą i profesjonalistą i życzyłbym sobie aby tym razem to Pan doktor przeprowadził u mnie operację drugiego kolana.
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Swat Inny

  Niestety nie mam dobrych wspomnień po spotkaniu z Panem doktorem. Myślę, że lekarz - w szczególności opiekujący się kobietami w ciąży powinien być obdarzony empatia, a tej zdecydowanie Panu doktorowi brakuje. Bardzo przykrą dla mnie informacje przekazał mi bardzo oschle, nie informując mnie o możliwych rozwiązaniach i przysługujących mi prawach. Mam nadzieję więcej się z Panem doktorem nie spotkać. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Stanisław Głuszek Inny


  Profesor to wspaniały ciepły człowiek.Bardzo mi pomógł podczas operacji jak również po.Z całego serca dziękuję Profesorze.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Pan doktor jest osobą konkretną, która stawia sprawę jasno. Tak jak mówił, tak też zrobił - pełen profesjonalizm. Postawił na nogi staruszkę (85 lat). Na drugi dzień po operacji mogła już chodzić. Wymiana stawu kolanowego to dla niego pestka. Szybko, porządnie, bez powikłań i innych problemów.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Swat profilaktyka i leczenie schorzeń ginekologicznych

  Profesjonalne i konkretny. Bardzo mily i życzliwy.
  Badania przebiegły w sposób delikatny i komfortowy. Bo badaniach jak i przed zabiegiem i po nim pan doktor wszystko dlokadnie wytłumaczył i wyjaśnił. Serdecznie i z całego serca polecam.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Swat zabiegi ginekologiczne i operacje ginekologiczne

  Długo zwlekałam z dodaniem tej opinii, gdyż z Panem doktorem miałam do czynienia ponad dwa lata temu, niemniej jednak uważam ze moja opinia jest na tyle ważna i rzetelna, że warto aby się tu znalazła. Lekarz Adrian Swat robił mi cesarskie cięcie. Już od momentu przygotowania mnie na sali do zabiegu lekarz był opryskliwy. Ale myślałam, że to taki sposób bycia. Bardzo szybko okazało się że to nie wszystko. Połóg po Cc był długi i bolesny. Po 6 tyg okazało się ze nie przestaje krwawić ponieważ doktor nie oczyścił mnie dokładni i zostawił cześć łożyska, dzieki czemu ponownie musiałam trafić do szpitala w celu łyżeczkowania. Może dla swoich pacjentek lekarz ten jest miły, sympatyczny i bardziej się przykłada, ja niestety źle trafiłam i mam nadzieje, nigdy nie spotkać już na swojej drodze tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Igor Szydłowski Inny

  Opinię dodaję w podziękowaniu i z wyrazami szacunku do Pana doktora, który operował mojego tatę w styczniu tego roku. Zabieg embolizacji tętniaka mózgu w przypadku mojego taty był szczególnie ryzykowny z uwagi na poprzednie operacje tętniaków (aorty wstępującej oraz brzusznej, przy czym rok wcześniej przy pęknięciu jednego z nich tata był w stanie ciężkim, co bardzo obciążyło organizm). Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki ryzyka związane ze stanem zdrowia obaw było wiele. Polecam i zachęcam do wizyty u dr Szydłowskiego wszystkich pacjentów, którzy równie jak w przypadku mojego taty są pacjentami wysokiego ryzyka oraz pełni obaw o przebieg operacji. Już dzień po zabiegu tata czuł się bardzo dobrze, po 3 dniach został wypisany ze szpitala. Z całego serca - dziękujemy!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania