Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Grunwaldzka 45, 25-736 Kielce
Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (108)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Olga Adamczyk-Gruszka konsultacja ginekologiczna

  Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani doktor. Polecam i będę polecać.

  M
  Profil zweryfikowany
  Anna Elżbieta Polewczyk konsultacja internistyczna

  Super kompetentny lekarz, szczegółowy, dokładny. Polecam wszystkim.

  I
  Profil zweryfikowany
  Iwona Rozalia Niziołek Inny

  Pani Doktor była moim lekarzem prowadzącym podczas pobytu w szpitalu po udarze. Jej szczegółowe opisy sytuacji, fachowe i jasne wyjaśnienia dotyczące leczenia, empatia i wiedza, to wszystko i wiecej, czego potrzebuje pacjent od lekarza podczas poważnej choroby. Pani Doktor emanuje niezwykłym spokojem i ciepłem, co jest tak potrzebne w tym trudnym czasie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Zbigniew Wolszczak Inny

  Do szpitala trafiłam z powodu dużej przepukliny, w wyniku której nie mogłam samodzielnie chodzić, po czym lekarz mnie zoperował. Interesował się moim zdrowiem przed i po operacji, udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzięki pomocy pana doktora chodzę.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kotarowski Inny

  Nie polecam tego lekarza. Wykonał mi operacje a nawet 3 po których czułem się coraz gorzej. lekarz twierdzi ze było wszystko dobrze

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Jakub Młodawski Inny

  Wspaniały lekarz. Doktor szybko mnie zdiagnozował, zlecił dodatkowe badania, podczas których wyszły dodatkowe problemy, o których nie miałam pojęcia. Sytuacja zdrowotna nie jest prosta, wręcz odwrotnie. Doktor polecił mi specjalistę, który już zlecił kolejne kroki celem wyleczenia. Operacja w szpitalu pod okiem dra Młodawskiego przebiegła pomyślnie, szybko dochodzę do siebie. Lekarz bardzo zaangażowany, codziennie przychodził do mnie, informował o zmianie, postępach. Cieszę się, że zmieniłam lekarza - dr Młodawski to osoba z powołania. Serdecznie polecam - na pewno będę kontynuowała opiekę ginekologiczną pod jego okiem

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Igor Szydłowski Inny

  Przepuklina L-4 L-5 +wypadający dysk, 3 tygodnie po zabiegu i wszystko ok. Wielki szacunek dla doktora i jeszcze raz wielkie dzięki.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Igor Szydłowski Inny

  Nie ma co szukać po Polsce kiedy w Kielcach mamy tak dobrego neurochirurga, jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia, zaufałam i się nie zawiodłam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Sergiusz Bazyli Iljin Inny

  Jeszcze nie spotkałam się z tak miłym lekarzem,który naprawdę interesuje się pacjentem i jego problemami.Jego podejście do pacjenta jest naprawdę super i godne do naśladowania wśród innych lekarzy Pan Sergiusz jest naprawdę świetnym lekarzem który uratował nogę mojemu tatacie.

  E
  Profil zweryfikowany
  Sergiusz Bazyli Iljin Inny

  Wspaniały lekarz zawsze odpowiedział wytłumaczył super zajał się moim tatą który trafił na sor przed świętami przeprowadził 2 ciężkie operacje i po operacjach chodził jak koło dziecka tata mój był zachwycony. Polecam każdemu z problemami naczyniowymi

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania