WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA – LEKARZE SPECJALIŚCI jest spółką jawną, powstałą w 1990r jako kontynuacja wieloletniej tradycji działalności medycznej znanej gdańskiej Spółdzielni Lekarskiej. G... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

O nas

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA – LEKARZE SPECJALIŚCI jest spółką jawną, powstałą w 1990r jako kontynuacja wieloletniej tradycji działalności medycznej znanej gdańskiej Spółdzielni Lekarskiej.
Głównym naszym celem jest świadczenie usług medycznych przez wysoko wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalności.
Na terenie przychodni prowadzimy szeroką diagnostykę ultrasonograficzną na aparacie nowej generacji.
Nasze laboratorium oferuje szeroki profil badań diagnostycznych, a wykwalifikowany personel średni zabiegi pielęgniarskie w godzinach pracy przychodni.

Oferujemy codzienną pomoc dla pacjentów indywidualnych i pracowników przedsiębiorstw w zakresie medycyny pracy.

Nasz sprzęt

 • Echokardiograf
 • USG

Zabiegi

 • anoskopia,rektoskopia, gumkowanie hemoroidów,botox w szczelinie odbytu- zabiegi proktologiczne, skleroterapia drobne naczynka, blokady punkcje stawów
 • drobne zabiegi chirurgiczne
 • skleroterapia (zamykanie drobnych naczynek - pajączki)
 • diagnostyka USG
 • Echo serca
więcej

Badania

 • szeroka diagnostyka laboratoryjna , badania podstawowe, badania biochemiczne, hormonalne oraz posiewy i badania cytologiczne
 • cytologiczne i histopatologiczne

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści

  Podbielańska 16

  80-851, Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe +48 58 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Masłowski

  Psychiatra, prof. dr hab. n. med.

  • Bardzo dobry lekarz, specjalista ale przede wszystkim człowiek. Nie ma już wielu z takim podejściem do pacjenta. Lekarz z powołania. Polecam.

  • Doskonały specjalista,który jako jedyny,pomógł mi wyjść z głębokiej depresji, podając pomocną dłoń. To tylko dzięki niemu wróciłem do życia i mogę nadal funkcjonować w społeczeństwie. Moje życie ustabilizowało się,chociaż dalekie jest od ideału, mogę z nadzieją i bez lęku spoglądać w przyszłość! Oby więcej takich lekarzy, potrafiących podać pomocną dłoń, w najbardziej odpowiednim momencie! Dziękuję Panie Profesorze!


 • Maria Gorzko-Wilkowska

  Diagnostyk, Internista, lek.

  • Bardzo sympatyczna pani doktor.Bardzo dociekliwa odnośnie diagnostyki młodych osób


 • Włodzimierz Krasowski

  Internista, Kardiolog,

  • Świetny specjalista! Przejmuje się pacjentem i prowadzi bardzo dokładny wywiad. Wszystko wyjaśni, nie tylko w zakresie kardiologii, ale i ogólnie jako internista.


 • Alicja Barbara Dziewulska-Bokiniec

  Radiolog, Onkolog, dr hab. n. med.

  • Nie polecam. Byłam z moim tatą u Pani doktor. Zła diagnoza, u innego specjalisty okazalo się zupełnie co innego; zarozumiała lekarka, jakby rozumy ziadła! Nie polecam!!!!


 • Marek Rutkowski

  Ginekolog, lek.

  • M

   Nie polecam ! Pan bardzo nie miły, 8 tygodni brak miesiączki, w 5 tygodniu wystąpiły plamienia usg w szpitalu pęcherzyk bez zarodka( za wcześnie na zarodek) dostałam leki na potrzymanie ciąży. Pan dr. po badaniu paluchem i wciskaniu dłoni w brzuch stwierdził ze ciąży nie ma! Dzięki własnemu doświadczeniu zrobiłam badanie beta hcg w którym jak byk widac poziom hormonów ze jest ciąza pokazałam wyniki temu lekarzowi - a to jednak jest ciąża- taka odp. usłyszałam. Zalecił powtórzenie badania hcg i przyjść z wynikami. Ręce mi opadły około 12 tygodnia robi się badanie prenatalne(kolejki są nieziemskie) a ja jeszcze nie mam stwierdzonej ciąży! Drogie Panie szukam innego lekarza i sama robie sobie badania. Po badaniu łapskami tego Pana brzuch bolał mnie jeszcze 2 dni i znów wystąpiło plamienia. Ostrzegam !

  • Nikt nie dodał jeszcze opinii, ja się pofatyguję . Generalnie nie polecam! Pan Doktor przyjmuje na NFZ w Rumi na ul. Derdowskiego, jakby ktoś się wybierał to uprzedzam, że trzeba sobie zarezerwować czas na 3 wizyty, gdyż ten Pan nie wykonuje usg tylko trzeba przyjść innego dnia na usg i ponownie na wizytę. Cytuję: " kiedy ja mam robić usg przy tylu pacjentach, usg trwa 20 minut co najmniej". Pomijam , że przyjmuje do 20 a ja o 19 byłam ostatnia pacjentką Poza tym bardzo niedelikatny i mało rzeczowy.


 • Dariusz Babiński

  Laryngolog, dr n. med.

  • Chodzę z synem do Pana doktora już dość długo super podejście do dzieci uśmiechnięty miły . A do tego bardzo konkretny . Polecam bardzo serdecznie

  • J

   Jestem zawiedziona jak nigdy w zyciu !!!!!od 1,5 roku walczę z katarem u dziecka, Pani pulmunolog z Polanek skierowala mnie do tego lekarza z córką. zbadał dziecko nie mówiac nawet dzien dobry i powiedział: skoro tyle lekow bylo nic nie poradze mozna wyciąć 3 migdał ale córka jest mała. Nicnic zupelnie nic wiecej....zadnego usmiechu opisu sytuacji zajrzenia do ksiazeczki czy spisu podawanych leków. wizyta trwała 5 minut i wyszliśmy z niczym !!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Tadeusz Hryniewicz

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: badania profilaktyczne

   Nie polecam dra Hryniewicza. Wizyta szybka a zachowanie lekarza nieeleganckie. Nie zadaje w ogóle pytań odnośnie stanu zdrowia, badanie jest szybkie i wg mnie niedokładne. Podczas cytologii pobiera materiał do badania, ale z jego wynikiem w życiu do niego bym nie poszła. Znajduje "coś" podczas badania, po czym w ogóle o tym nie mówi. Gdybym nie zapytała co to dla mnie oznacza, pewnie by mi nawet nie powiedział.

  • M

   Świetny lekarz, fakt-małomówny, ale nigdy się nie spóźnia, delikatny podczas badania, jeżeli jest potrzeba przyjmie bez rejestracji.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Elżbieta Dębniak

  Laryngolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: Zapalenie krtani

   Bardzo profesjonalny lekarz. Byłam u pani doktor wielokrotnie, ponieważ mam problemy z krtanią. I za każdym razem potrafi pomóc, nawet wtedy, kiedy nie pomogła wizyta u innego laryngologa

  • A

   Pani doktor jest bardzo kompetentna.Poświęca pacjentowi dużo czasu,wszystko dokładnie tłumaczy.Przy tym jest przesympatyczna.Bardzo polecam Panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Henryk Szarmach

  Dermatolog, prof. dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: "Dermis" Gabinet dermatologi, ogólnej, estetycznej i laserowejUsługa: Zmiana skórka u dziecka

   Byliśmy dwukrotnie z dzieckiem u prof. Szarmacha, mniej więcej w odstępie roku. Za pierwszym razem pomógł nam skutecznie. Kiedy więc małemu pojawiło się pod obojczykiem takie zrogowacenie skóry utrzymujące się przez kilka tygodni, udaliśmy się ponownie. Po opisaniu problemu, zapytałem czy nie jest to przypadkiem jakieś atopowe zapalenie lub coś w tym rodzaju, bo widziałem je kiedyś i wyglądało podobnie. Pan Szarmach udał, że nie słyszy i zaczął oglądać zmianę na skórze.

   Po moim ponownym pytaniu stwierdził z pełną stanowczością, że to nie AZC, tylko znamię, które od tak - samo z siebie - się pojawiło. Dodał też, że nie można nic z tym zrobić. Przepisał jednak ze 4 specjalistyczne specyfiki do mycia i smarowania. Zapytałem dlaczego, skoro i tak wg. niego nic nie pomoże. W odpowiedzi zrobił mi wykład o tym, że "przecież przychodzę po poradę do eksperta, a on uważa to za wskazane" i że "on swoim studentom mniej tłumaczy niż mi".

   Zniesmaczeni tą wizytą postanowiliśmy zignorować jego zalecenia i używaliśmy dokładnie tych samych kosmetyków co wcześniej. Po 2 miesiącach, po "znamieniu", które miało zostać na całe życie, nie było ani śladu!

   Profesor Szarmach dokonywał diagnozy dość niepewnie, jakby nie do końca ufał swojemu wzrokowi. Zapominał też, że już o coś pytał lub coś mówił, a do tego mylił nazwy specyfików. Przychodząc tam musisz się dodatkowo liczyć z tym, że zostaniesz potraktowany jak student - to od Ciebie profesor czegoś oczekuje (np. mówienia tego co on chce i tylko wtedy kiedy chce). Ty możesz co najwyżej (ale po cichu) mieć nadzieję, nie oczekiwać.

   Radzę zastanowić się dwa razy przed rezerwacją wizyty.

  • M

   Jest to najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia! 1,5 roku leczył mnie antybiotykiem bakteriostatycznym, który działał jedynie w momencie brania, na twarz włączył jej kuracje sterydową. Sterydów NIE WOLNO stosować na twarz! Przez niego cierpiałam na zaostrzenie trądziku, depresję z tym związaną. Zmarnowałam pieniądze i wątrobę. Stałe teksty pana doktora: "świetne wyniki", choć tych nie kazał powtarzać i przez 1,5 roku bazował na tych samych, nie potrafił przeczytać co biorę w karcie i wprowadzał "nowy lek" brany od 3 miesięcy. NIE POLECAM!!! W końcu sięgnęłam po rozum do głowy i znalezłam lekarkę, która rzeczowo zajęła się sprawą.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Maciej Krynicki

  Endokrynolog, Internista,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Trafiłam do pana Krynickiego po tym, gdy lekarz pierwszego kontaktu zaczął podejrzewać u mnie chorobę Hashimoto.
   Tak nie może być, że pacjent, który oczekuje pomocy endokrynologicznej, podczas wizyty u lekarza narażony jest na niepotrzebny stres. Pan Krynicki nie daje dojść do słowa pacjentowi, przerywając. Ani podczas pierwszej wizyty, ani kolejnej, nie miałam możliwości wypowiedzieć się na temat moich dolegliwości! Za to pan Krynicki miał okazję wypowiedzieć się na temat moich butów, a także na temat tego, że jego niespełnionym marzeniem było kiedyś zostać ginekologiem. Mnie jako pacjenta to nie obchodzi i myślę, że nikogo to nie dziwi w kontekście tego, że wolałabym raczej porozmawiać o objawach, które u mnie występują i mogą mnie niepokoić.
   Szczytem wszystkiego była ostatnia wizyta. Pan Krynicki nie zlecił mi zrobienia wyników badań parametrów tarczycowych, więc... zważył mnie i stwierdził, że należy zwiększyć dawkę Euthyroxu, bo przytyłam 5 kg. Tak, proszę Państwa - zrobił to wyłącznie na podstawie pomiaru masy ciała. I tak oto dawka Euthyroxu została zwiększona ze 150 ug na 175 ug. Mało tego, pan Krynicki stwierdził, że gdyby bolało mnie serce, gdybym czuła kołatanie serca (dla niewtajemniczonych - m.in. takie mogą być skutki uboczne przy przyjmowaniu zbyt dużej dawki Euthyroxu), to wtedy mam zrobić badanie krwi. Wtedy, czyli dopiero gdyby coś było nie tak po bezmyślnym i bezpodstawnym przepisaniu wyższej dawki hormonu.
   To nie wszystko, proszę Państwa. To była moja ostatnia wizyta u tego pana - więcej moja noga tam nie postanie. Zaczęłam leczyć się prywatnie. Mój obecny endokrynolog oprócz Hashimoto stwierdził u mnie hiperprolaktynemię, insulinooporność i problemy z gospodarką hormonów kobiecych. Pan Krynicki zaopatrzony wyłącznie w wagę do pomiaru masy ciała i miarkę krawiecką do zmierzenia obwodu szyi, a także całkowity brak chęci, aby leczyć swoich pacjentów, nie stwierdziłby tego nigdy. Albo w momencie, gdy byłoby już za późno, bo miałabym cukrzycę i wagę ponad 100 kg. U mnie Pan Krynicki skupił się tylko na tarczycy i wiedząc że mam chorobę autoagresywną, jaką jest Hashimoto, nie wyraził nawet odrobiny chęci, aby sprawdzić czy nie dolega mi coś jeszcze. Niestety, zachowawcze przepisywanie Euthyroxu nie zawsze jest tym, co wystarcza każdemu pacjentowi.
   Nie polecam - proszę omijać gabinet tego pana szerokim łukiem.

  • do dr trafiłam w dwóch przychdniach. był bardzo nie miły, odpowiadał momentami wulgarnie, krzyczal, mega mnie wystraszył i pacjentkę przede mną tez, pytając jakie badania jescze powinnam zrobić stwierdził TSH ma ani ok to nie ma po co, jak lekarz ogólny pani coś sugerował to niech panią sam zapisze, usg tarczycy też nie polecił mimo guzka we wcześniejszym, bałam się odezwać przy tym lekarzu i o coś zapytać, wizyta ekspresowa, nie można nic się dowiedzieć, nie odniesie się do wcześniejszych problemów, zmieniłam lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu