wCiszy Dom Terapeutyczny

wCiszy Dom Terapeutyczny

wCiszy Dom Terapeutyczny

ul. Waniliowa 10H/Zamienie, Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu., 05-500 Piaseczno

Skorzystaj z bezpłatnej wspierającej konsultacji kwalifikującej do psychoterapii.
Zapisz się do Strefy Rodzica i umów się na konsultacje okołoporodową lub warsztat dla rodziców oczekujących na narodziny dziecka.
Rozpocznij swój dzień od kawy lub herbaty w Domu Terapeutycznym wCiszy podczas wspólnych poranków psychoedukacyjnych.
Poznaj siebie, rozwijaj i doświadczaj podczas warsztatów, grup terapeutyczno - rozwojowych.
Odpocznij w drodze do siebie podczas inspirujących warsztatów weekendowych w gronie innych kobiet.

Psychoterapia i więcej.....Jesteśmy dla Ciebie.

27/04/2026

O nas

wCiszy Dom Terapeutyczny, to miejsce stworzone dla wszystkich poszukujących własnego głosu do opisania i wyrażenia Siebie. Przestrzeń dla zagubionych pytań i nieodnalezionych dotąd odpowiedzi. To miejsce wspomnień, także tych najtrudniejszych, doświadczeń, nawet tych bardzo dalekich i zapomnianych. Przystań do odkrywania własnych potrzeb, celów, ale również definiowania na nowo własnego Ja i tego co je otacza. wCiszy tworzą ludzie, psychologowie i psychoterapeuci pracujący w różnych nurtach terapeutycznych, posługujący się wieloma metodami i narzędziami dostępnymi w swojej pracy. Niezależnie od tego wszystkiego co zawodowe i profesjonalne z punktu widzenia psychoterapeuty, w Domu Terapeutycznym są ludzie pełni empatii, otwartości, akceptacji oraz szacunku, słyszący i słuchający z uważnością tego co w dialogu i wCiszy. wCiszy Dom Terapeutyczny otwieramy i oddajemy wszystkim tym, którzy wybrali i będą w przyszłości wybierali to miejsce, na swojego towarzysza podczas drogi ku zmianie. Stworzyłyśmy to miejsce z zainteresowania i pasji do człowieka, psychologii i psychoterapia. Każdego dnia inspirują i poruszają nas nowe historie. Doświadczenia i przeżycia, który pozostają w wypowiedzianej jak również przemilczanej przestrzeni. wCiszy Dom Terapeutyczny jest zatem przestrzenią wypełnioną mnóstwem emocji, które mogą zostać TUTAJ usłyszane. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy. Adriana Dąbrowska i Marta Siwak

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
psychoterapia

Psychoterapia

psychologia

Psychologia

psychologia dziecięca

Psychologia dziecięca

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

wCiszy Dom Terapeutyczny
ul. Waniliowa 10H/Zamienie, Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu., 05-500 Piaseczno
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (127)

127 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    W

    Pani Agnieszka jest przewspaniała, już na pierwszej wizycie czułam się swobodnie. Jestem bardzo zadowolona, czuję się o niebo lepiej, Pani Agnieszka pomogła mi wiele zrozumieć :)

     • mgr Agnieszka Sitnik psychoterapia indywidualna  • 

    mgr Agnieszka Sitnik

    Dziękuję za ciepłe słowa, ciesze się że mogłam pomóc:)


    D

    Serdecznie polecam Panią Martę. Gdy zaczynałam terapię, silne zaburzenia lękowe znacząco utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Dzięki regularnym spotkaniom, zaangażowaniu, empatii i profesjonalnemu wsparciu stopniowo odzyskałam poczucie sprawczości i pewności siebie. Dziś jestem zdecydowanie bardziej niezależna, lepiej radzę sobie z lękiem i mogę w pełni korzystać z życia. Jestem bardzo wdzięczna za otrzymaną pomoc i z całego serca polecam Panią Martę.

     • mgr Marta Siwak psychoterapia indywidualna  • 

    J

    Do Pani Adriany trafiłam w bardzo trudnym momencie życia i dziś wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji, jakie mogłam podjąć. Po raz pierwszy poczułam, że ktoś naprawdę mnie słucha, rozumie i nie ocenia. Już od pierwszej rozmowy miałam poczucie bezpieczeństwa i ogromnego spokoju, którego wcześniej bardzo mi brakowało. Pani Adriana ma w sobie niezwykłą empatię, ciepło i uważność. Potrafi zadawać pytania, które pomagają spojrzeć na siebie inaczej, ale robi to z ogromnym wyczuciem i delikatnością. Dzięki terapii zaczęłam lepiej rozumieć siebie, swoje emocje i odzyskiwać poczucie własnej wartości. Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie, które od niej otrzymałam i z całego serca polecam Panią Adrianę każdemu, kto szuka prawdziwie zaangażowanego i empatycznego terapeuty.

     • mgr Adriana Dąbrowska psychoterapia indywidualna  • 

    M

    Terapia par prowadzona przez Panią Justynę przebiega w spokojnej i bezpiecznej atmosferze, dzięki czemu obie strony mogą swobodnie wyrazić swoje emocje. Z całego serca polecam każdej parze, ktora chce pracować nad swoim związkiem.

     • mgr Justyna Sadurska-Wicher psychoterapia par  • 

    K

    Pani Justyna to bardzo empatyczna i zaangażowana osoba, potrafi wysłuchać i dać zrozumienie. Dzięki terapii lepiej rozumiem siebie, umiem czerpać radość z życia co wcześniej nie bylo możliwe. Serdecznie dziękuję za wsparcie i polecam każdemu.

     • mgr Justyna Sadurska-Wicher konsultacja psychoterapeutyczna dla par  • 

    A

    Wspaniały psycholog. Polecam z całego serca. Dla mnie Pani Adriana była kołem ratunkowym w bardzo trudnym czasie. Już od pierwszego spotkania czułam się wysłuchana i zrozumiana. Atmosfera podczas wizyt jest spokojna, pełna empatii i profesjonalizmu. Widać ogromne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do pacjenta.

     • mgr Adriana Dąbrowska psychoterapia indywidualna  • 

    mgr Adriana Dąbrowska

    Pani Agnieszko, dziękuję za informację zwrotną. Trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego. Adriana Dąbrowska


    E

    Bardzo mocno polecam odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

     • mgr inż. Karolina Bednarska konsultacja psychoterapeutyczna  • 

    J

    Do Pani Marty chodziłam od lipca 2025 roku. W przeszłości miałam mniej niż udane doświadczenia z terapią, przez długi czas byłam przez to zrażona - ale tym razem trafiłam naprawdę dobrze.

    Pani Marta jest bardzo kompetentną psycholog. Potrafi stworzyć atmosferę, w której człowiek czuje się bezpiecznie i może się otworzyć (piszę to jako osoba, która normalnie ma z tym problem). Nigdy nie czułam się oceniana czy ignorowana; wręcz przeciwnie - podczas sesji czułam się wysłuchana i traktowana z dużą uważnością.

    Jako osoba, która nie przepada za „sztywnością” w takich sytuacjach, bardzo doceniam też to, że były momenty, w których można było po prostu po ludzku się pośmiać czy pożartować :)

    Nasze spotkania będę wspominać bardzo ciepło i z wdzięcznością. Czuję, że niezmiernie mi one pomogły i dały mi zasoby do dalszej pracy nad sobą. Polecam serdecznie każdemu, kto chce zrobić krok w stronę zadbania o siebie i swoje zdrowie psychiczne.

     • mgr Marta Siwak psychoterapia indywidualna  • 

    mgr Marta Siwak

    Serdecznie dziękuję za miłe słowa Pani Julio :) życzę wszystkiego co najlepsze:)


    T

    Bardzo dobra Pani psycholog. Zaangażowana i po prostu ma ludzkie podejście do człowieka.

     • mgr Monika Pietruszewska psychoterapia par  • 

    mgr Monika Pietruszewska

    Bardzo dziękuję Państwu za miłe słowa :) wszystkiego dobrego dla Was :)


    A

    Jestem bardzo zadowolona. W końcu spotkałam psychologa, który naprawdę słucha i jest w 100% obecny. Czuć ogromne zaangażowanie i chęć pomocy. Do tego dobra energia i bardzo trafne, wspierające wskazówki. Z całego serca polecam.

     • mgr Marta Siwak konsultacja psychoterapeutyczna  • 

    mgr Marta Siwak

    Bardzo dziękuję za opinie i pozdrawiam serdecznie:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania