VIDENTAL Joanna Wiśniewska SP.J.

(52 opinie)

Praktyka lekarska Vidental istnieje już od 1992 roku. Po gruntownej modernizacji w 2009 roku przekształciła się w klinikę stomatologiczną dorównującą standardom zachodnioeuropejskim. Klinika Vidental ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

VIDENTAL Joanna Wiśniewska SP.J.

Kurpiowska 1

44-105 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Praktyka lekarska Vidental istnieje już od 1992 roku. Po gruntownej modernizacji w 2009 roku przekształciła się w klinikę stomatologiczną dorównującą standardom zachodnioeuropejskim. Klinika Vidental dysponuje trzema gabinetami klimatyzowanymi, wyposażonymi w wysoce specjalistyczny sprzęt. Jeden z gabinetów tak zwany chirurgiczny wykorzystywany jest do zabiegów chirurgicznych i implantologicznych. W tym gabinecie wykonywane są również zabiegi w znieczuleniu ogólnym, które pozwalają na przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego, na jednej wizycie, zwłaszcza u pacjentów specjalnej troski. W trakcie znieczulenia ogólnego istnieje również możliwość przeprowadzenia implantacji przez doświadczonego chirurga implantologa. W czasie każdego zabiegu nad bezpieczeństwem pacjenta czuwa zespół anestezjologiczny. Dokładane są wszelkie starania aby podczas każdej wizyty uprzyjemnić czas najmłodszym pacjentom, a o Ich zdrowie dba specjalista stomatologii dziecięcej. Turystyka medyczna stanowi dopełnienie oferty i jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów przybywających zza granicy. Vidental jako jedna z pierwszych placówek stomatologicznych w Polsce uzyskała certyfikat ISO, potwierdzając najwyższą jakość wykonywanych usług. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy oraz pozostała część pracowników kliniki, gwarantuje bardzo miłą i profesjonalną obsługę.

Zabiegi

 • leczenie w znieczuleniu ogólnym
 • chirurgia stomatologiczna
 • ortodoncja
 • implanty
 • ozonoterapia
 • leczenie kanałowe
 • wybielanie zębów
 • licówki porcelanowe
więcej

Badania

 • RTG zębów

Choroby

 • Braki zębowe
 • Próchnica u dzieci
 • Próchnica u dorosłych
 • Krzywe zęby
 • Ból zęba
 • Choroby dziąseł
 • Choroby przyzębia
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska scaling + piaskowanie

  Pani Doktor jest wyjątkowo miłą osobą i rzeczową i tacy muszą być pracownicy w tej klinice.Bardzo dobra specjalistka i cierpliwa.Usługi na najwyższym poziomie i takaż atmosfera.I wszyscy bardzo delikatnie wykonują zabiegi.Różne godziny przyjęć ułatwiają dostęp.
  Polecam wszystkim też dzieciom i starcom, którzy nieraz cierpią i tym bardzo wrażliwym na ból.
  Oczywiście plombowanie w znieczuleniu miejscowym,ale czyszczenie mi zrobili na żywo i dali płyn i pastę dla poprawy kondycji dziąseł.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska chirurgiczne usuwanie zębów

  Jestem pacjentką Pani dr n. med. Joanny Wiśniewskiej już od paru lat i bardzo polecam to miejsce. Profesjonalna i empatyczna obsługa, rzetelne wyjaśnianie przeprowadzanych zabiegów, punktualność i troska o pacjenta na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam wizyty u Pani Doktor!

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska Inny

  Indywidualne podejście do pacjenta, rzeczowo wyjaśnione kolejne etapy leczenia i punktualność to tylko kilka z wielu zalet gabinetu. Dla pani doktor najważniejszy jest w pełni zadowolony pacjent. Szczerze polecam!

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska Inny

  Pardzo dobra Pani doktor. Bardzo szybkie i sprawne usunięcie dwóch ósemek oraz szczegółowe informacje jak postępować po zabiegu :)

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Justyna Witeczek Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor
  Justyny Witeczek :)
  Wizyta mimo dużego strachu
  odbyła się bez bólu
  Serdecznie polecam wszystkim

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska Endodoncja mikroskopowa

  Przyjazny gabinet. Dentysta godny zaufania. Obawiałam się wizyty u stomatologa,ale atmosfera i profesjonalnie podejście przełamał moje lęki

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska Endodoncja mikroskopowa

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor;
  pełen profesjonalizm, jasne i klarowne wytlumaczenie co należy wykonać i jak rozwiązać problemy zdrowotne,z którymi wiązała się moja wizyta. Cieplo ,zrozumienie-nic dodać.
  Wspaniały profesjonalista .
  Polecam i uprzejmie dziękuję Pani Doktor.
  Lucyna.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska Inny

  Jestem pacjentem już od 4lat.
  Pani dr jest wysokiej klasy profesjonalistką, diagnoza jest zawsze trafiona a leczenie skuteczne i bezbolesne. Gabinet wyposażony bardzo dobrze. Punktualność i miła atmosfera zachęca do ponownej wizyty
  Polecam

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska

  Wspaniały lekarz cierpliwy, wyrozumiały. Doskonały profesjonalista. Mam całkowite zaufanie od wielu lat. Szczerze polecam.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Joanna Wiśniewska

  Była to pierwsza wizyta z czteroletnia córką. Pani doktor poinformowała nas bardzo profesjonalnie jak ma przebiegać zabieg w ogólnym znieczuleniu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno wrócę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania