Vadent Usługi Stomatologiczne

(31 opinii)

NZOZ VADENT Usługi Stomatologiczne istnieje od 1995 roku.Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną osobom dorosłym i dzieciom, nasz zespół dołoży wszelkich starań aby wizyta odbyła się w miłej i pr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Vadent Usługi Stomatologiczne

Jagiellońska 32

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ VADENT Usługi Stomatologiczne istnieje od 1995 roku.Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną osobom dorosłym i dzieciom, nasz zespół dołoży wszelkich starań aby wizyta odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Do Państwa dyspozycji mamy dwa gabinety w Gliwicach: stomatologiczny oraz ortodontyczny. Gabinet stomatologiczny wyposażony jest między innymi w kamerę wewnątrzustną oraz radiografię cyfrową. Dzięki kamerze wewnątrzustnej pacjent może zapoznać się ze stanem uzębienia i błony śluzowej a także kontrolować proces i efekty leczenia.
Gabinet stomatologiczny VADENT w Gliwicach jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, w razie potrzeby nasz personel służy aktywną pomocą.

Choroby

 • próchnica
 • choroby miazgi
 • choroby dziąseł
 • nadwrażliwość zębów
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Petra Szlachta

  Stomatolog, lek. dent.

  • K

   Pani Doktor jest bardzo kulturalną i spokojną osobą, stwarza miłą i przyjazną pacjentowi atmosferę .Miałam leczony(plombowany) ząb,nie bolało,czeka mnie jeszcze kilka wizyt w Vadencie ale jakoś mnie to nie stresuje a wręcz przeciwnie :-).Personel pomocniczy bardzo miły-dziękuję również Pani Basi .

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Do Pani doktor chodzę regularnie od paru lat. Kobieta jest rewelacyjna. Dzięki niej mam wszystkie zęby. Odbudowane, nadbudowane, lekko obniżone niektóre, ale wszystkie :) Poza tym Pani doktor jest bardzo skrupulatna i dokładna w leczeniu uzębienia. Pełny profesjonalizm. Bardzo polecam :)


 • Ewa Bilewska-Włoch

  Stomatolog, lek. dent.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Opinię piszę na prośbę i w imieniu mojego taty, który z racji wieku nie posługuje się komputerem.
   Tato miał plombowane 2 zęby i usuwane 4 a potem na szybko robione protezy. Jest zachwycony i cały czas chwali dr Bilewską-Włoch, mówi, że to nie pierwsze protezy w jego życiu ale na pewno najlepsze, nic go nie boli,dobrze "siedzą" i wyglądają świetnie. Jeszcze jedna rzecz-ceny!-są absolutnie zgodne z cennikiem,żadnych niemiłych niespodzianek. Bardzo dziękuję i pozdrawiam w imieniu pacjenta (Kazimierz K.).

  • P

   Jestem zadowolony z leczenia kanałowego, które zawsze było bolesne. Przyszedłem z pewnymi obawami do gabinetu, ale się miło rozczarowałem delikatnością i brakiem bólu. Wiem, że będę korzystał z tego gabinetu częściej. Polecam wszystkim, którzy mają problem z wyborem dentysty i strachem przed bólem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Bartosz - Glinka

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Vadent Usługi Stomatologiczne

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Doktor po raz kolejny mi pomogła w leczeniu zęba. W trakcie wizyty i po można zapomnieć o bólu. Pełny komfort, profesjonalizm, solidność i zaufanie.
   Polecam!

  • S
   Lokalizacja: Vadent Usługi StomatologiczneUsługa: ubytki

   Nigdy nie miałam szczęścia jak chodzi o stomatologów, zawsze miałam jakieś zastrzeżenia. W przypadku Pani Kasi jestem w stu procentach zadowolona usług, każda wizyta to sama przyjemność. Wszystko od początku do końca jest na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sercem.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania