Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Twoje Centrum Medyczne

1 Maja 4

97-400 , Bełchatów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Alicja Dzika Inny

  Umówiłem się na wizytę po operacji wycięcia węzłów zaotrzewnowych w celu zdjęcie szwów - szwy zdjęte wzorcowo.
  Bardzo dobry lekarz, który nie dość że ma wiedzę medyczną to również zna zawiłości systemowe.
  Polecam! :)


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Malatyńska-Szczęsna Inny

  Wspaniala, ciepła osoba, bardzo dobra lekarka. Zawsze pomocna i serdeczna. Dla mojej rodziny najlepsza!!! Polecam Panią doktor i dziękuję za jej pomoc.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Grzegory-Trzcińska Inny

  Bardzo dobra Pani Doktor. Trafne diagnozy i w pierwszych miesiącach życia naszej pociechy wysłuchała wadę serduszka. Polecam.


  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Grejcz Inny

  Po pierwszej wizycie jestem w szoku. Pierwszy lekarz który na wizycie w ramach Narodowego funduszu, poszedł bardzo profesjonalnie i kompetentnie. Wizyta trwała bardzo długo, pan doktor był kompetentny i szczegółowy - w wywiadzie jak i w odpowiedzi na pytania. Gorąco polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Niemyjski

  Bardzo dobry fachowiec, profesjonalista. Udziela konkretnych informacji na temat schorzenia i dalszego leczenia. Byłem operowany przez doktora Niemyjskiego i jestem bardzo zadowolony zarówno z wizyt jak i samej operacji oraz opieki. W moim przypadku artroskopia stawu barkowego przeprowadzona rewelacyjnie. Rekonwalescencja pod okiem lekarza prowadzona wzorowo. Z ręką jest coraz lepiej. Szybko powracam do zdrowia i pełnej aktywności ruchowej. Z czystym sumieniem polecam dr Michała Niemyjskiego.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Tadros-Zins

  Do P. MONIKI trafiłam z polecenia. Byłam bardzo zestresowana wizyta ponieważ wcześniej trafiłam na nieodpowiedniego lekarza lecz gdy tylko przekroczyłam próg i zobaczyłam panią doktor stres został za drzwiami. To urocza I przemiła osoba Która interesuje się swoimi pacjentami. Gdy tylko miałam jakiś problem mogłam do niej napisać czy zadzwonić zawsze dostawałam szybka odpowiedź. Pani doktor prowadziła moja pierwsza ciążę I na pewno do niej wrócę ! Polecam !


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Tadros-Zins

  Pania dr.prowadziła drugą połowe mojej ciązy oraz przyjmowała. Zaintersowanie pacjentem aż do samego wyjścia ze szpitala. Dzieki pani dr mam dwóch wspaniałych synków.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania