Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Jacek Wiesław Owczarek Inny

  Na pierwszej wizycie doktor powiedział że nie ma sprzętu do zbadania znamion i kazał umówić się na drugą wizytę tak więc zrobiłam na 2 wizycie również powiedział że sprzętu nie ma i mieć nie będzie... Strata czasu , Nie był przygotowany i nie potrafił mi pomóc

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Alicja Dzika Inny

  Umówiłem się na wizytę po operacji wycięcia węzłów zaotrzewnowych w celu zdjęcie szwów - szwy zdjęte wzorcowo.
  Bardzo dobry lekarz, który nie dość że ma wiedzę medyczną to również zna zawiłości systemowe.
  Polecam! :)

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Malatyńska-Szczęsna Inny

  Wspaniala, ciepła osoba, bardzo dobra lekarka. Zawsze pomocna i serdeczna. Dla mojej rodziny najlepsza!!! Polecam Panią doktor i dziękuję za jej pomoc.


  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Grzegory-Trzcińska Inny

  Bardzo dobra Pani Doktor. Trafne diagnozy i w pierwszych miesiącach życia naszej pociechy wysłuchała wadę serduszka. Polecam.


  X
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Grejcz Inny

  Po pierwszej wizycie jestem w szoku. Pierwszy lekarz który na wizycie w ramach Narodowego funduszu, poszedł bardzo profesjonalnie i kompetentnie. Wizyta trwała bardzo długo, pan doktor był kompetentny i szczegółowy - w wywiadzie jak i w odpowiedzi na pytania. Gorąco polecam!


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Niemyjski

  Bardzo dobry fachowiec, profesjonalista. Udziela konkretnych informacji na temat schorzenia i dalszego leczenia. Byłem operowany przez doktora Niemyjskiego i jestem bardzo zadowolony zarówno z wizyt jak i samej operacji oraz opieki. W moim przypadku artroskopia stawu barkowego przeprowadzona rewelacyjnie. Rekonwalescencja pod okiem lekarza prowadzona wzorowo. Z ręką jest coraz lepiej. Szybko powracam do zdrowia i pełnej aktywności ruchowej. Z czystym sumieniem polecam dr Michała Niemyjskiego.


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Monika Tadros-Zins

  Do P. MONIKI trafiłam z polecenia. Byłam bardzo zestresowana wizyta ponieważ wcześniej trafiłam na nieodpowiedniego lekarza lecz gdy tylko przekroczyłam próg i zobaczyłam panią doktor stres został za drzwiami. To urocza I przemiła osoba Która interesuje się swoimi pacjentami. Gdy tylko miałam jakiś problem mogłam do niej napisać czy zadzwonić zawsze dostawałam szybka odpowiedź. Pani doktor prowadziła moja pierwsza ciążę I na pewno do niej wrócę ! Polecam !


  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Monika Tadros-Zins

  Pania dr.prowadziła drugą połowe mojej ciązy oraz przyjmowała. Zaintersowanie pacjentem aż do samego wyjścia ze szpitala. Dzieki pani dr mam dwóch wspaniałych synków.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

1 Maja 4, 97-400 Bełchatów Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania