Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Czapliniecka 123

97-400 , Bełchatów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Białaczewski Inny

  Pan doktor kompetentny, cierpliwy, przeprowadza dokładne badanie, szczegółowo odpowiada na pytania, informuje co do dalszego postępowania i leczenia. Polecam .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Uciński Inny

  Pan Doktor pomógł mu wyleczyć nawracajacą infekcję pęcherza moczowego, szczegółowo wszystko wyjaśniał, zlecił odpowiednie badania moczu i krwi, zastosował skoteczne leczenie. Zawsze wracam jeśli coś złego dzieje się z moimi drogami moczowymi.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ireneusz Kaczorowski Inny

  Pan doktor,ordynator,Ireneusz Kaczorowski jest najlepszym lekarzem psychiatrą. Jest najbardziej kompetętnym i wyspecjalizowanym specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Wizyty u Pana doktora w gabinecie są w pełni profesjonalne i przebiegają w miłej atmosferze. Leki ,które zaproponowywuje są zawsze w pełni trafione,skuteczne i zadowalające. Jest ordynatorem Szpitala psychiatrycznego w Bełchatowie i ordynatorem oddziału żeńskiego. Uczstniczyłem osobiście u Pana doktora w badaniu klinicznym i jestem bardzo zadowolony.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Krul operacja kręgosłupa

  Bardzo konkretny lekarz. Ściśle, zwięźle i na temat. Dowiedziałem się wszystkiego na temat schorzenia i przebiegu operacji. W moim przypadku to -8 lat bez znaczących problemów z kręgosłupem po operacji przeprowadzonej przez pana doktora. Polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Wójcik alloplastyka stawu kolanowego

  Polecam. Pan doktor, wybitny specjalista. Bardz pomógł mojej mamusi, w końcu żyje bez bólu. Niesamowicie sympatyczny i cierpliwy.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lech Sulikowski

  Jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Sprawia wrażenie jakby miał bardzo rozległą wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Rogoziński gronkowiec złocisty

  Diagnoza trafna, właściwy dobór leków i szybkie dojście do zdrowia. Pan Doktor ma ogromną wiedzę a pacjenta traktuje poważnie. Bardzo wysoka kultura. Polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zdzisław Matras

  Od kilku lat, razem z mamą, leczę się u Pana doktora. Nigdy się nie zawiodłam. To dobry specjalista i sympatyczny lekarz. Zawsze wysłucha pacjenta i stara się pomóc, na ile to tylko możliwe. Polecam. Karina K.


  J
  Użytkownik zweryfikowany

  Wyrazy uznania dla oddziału laryngologicznego i jego ordynatora Dr Grzegorza Mazura. Wszystkim, którzy mają jakikolwek problem laryngologiczny polecam ten oddział w Belchatowskim szpitalu. Jest tam fachowa a przy tym MIŁA opieka. Pielęgniarki gotowe pomóc w każdej sytuacji - być może zmęczone ale mimo to uśmiechnięte.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania