Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Czapliniecka 123, 97-400 Bełchatów
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (19)

Ogólna ocena

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Dukowicz badania diagnostyczne

  Dr. Aleksandra jest lekarzem o wyjątkowych umiejętnościach i ogromnej empatii. Podczas najtrudniejszego etapu mojej walki z COVID-19, zastosowała odpowiednie leczenie, które uratowało mi życie, oraz okazała niesamowite wsparcie emocjonalne.
  Jej profesjonalizm, wiedza i oddanie pacjentom są godne najwyższego uznania. Czułem, że jestem w najlepszych rękach. Po powrocie na kontrolę, dr. Aleksandra ponownie wykazała się zaangażowaniem i troską, dokładnie analizując mój stan zdrowia i odpowiadając na wszystkie pytania.
  Jestem ogromnie wdzięczny dr. Aleksandrze Dzięki niej mogę cieszyć się życiem i wracać do normalności. Polecam ją z całego serca każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej i troskliwej opieki medycznej.

  lek. Aleksandra Dukowicz

  Tak pięknych słów na swój temat jeszcze nie słyszałam. Doceniam i dziękuję!
  Panie L.S - zawsze może Pan liczyć na moją pomoc.
  Pozdrawiam

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Uciński konsultacja internistyczna

  Bardzo rzetelny lekarz, wiedza i doświadczenie godne podziwu, wspaniale tłumaczy przyczyny choroby i leczenie, które zaleca, polecam każdemu, nie mam żadnych zastrzeżeń

  K
  Profil zweryfikowany
  Aneta Janina Pukaczewska-Woińska Inny

  Cudowna pani Ordynator Kobieta Anioła wszystko wyjaśnia spokojnie konkretnie rzeczowo a przy tym potrafi dodać otuchy Cudowna Osoba

  A
  Profil zweryfikowany
  Aneta Janina Pukaczewska-Woińska Inny

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor Anetę. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju. Umiejętnie wytłumaczyła mi przebieg choroby zarówno mojego taty, jak i męża. Lekarz z powołania.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dziki konsultacja ortopedyczna

  Do Pana doktora trafiłam po złamaniu ręki. Okazało się tak niefortunne, że konieczna była operacja i składanie na śruby. Przed zabiegiem wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, sama operacja przebiegła bez komplikacji. Również wizyty kontrolne w poradni przebiegły pomyślnie. Pan doktor ma świetne podejście do pacjenta, wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia. Jest kompetentny i zaangażowany. Polecam serdecznie.

  J
  Profil zweryfikowany
  Aneta Janina Pukaczewska-Woińska Inny

  Pani Doktor jest świetnym specjalistą, a przy tym jest nadzwyczaj opiekuńcza w stosunku do swoich pacjentów. Otrzymałam bardzo szczegółowe wyjaśnienia dotyczące mojej choroby, jest bardzo cierpliwa i przy tym profesjonalna i rzetelna. Jest świetnym nefrologiem i w dodatku świetnym kierownikiem oddziału w szpitalu w Bełchatowie.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dziki Inny

  Pod opiekę Pana dr. Dzikiego trafiłem w marcu na oddziale SOR z praktycznie odciętym w wyniku nieszczęśliwego wypadku palcem. Pan doktor podjął się operacji "złożenia" kończyny jak również prowadził leczenie poszpitalne w ciągu cyklicznych konsultacji w przychodni. Pan dr. Adam Dziki to osoba, którą cechuje profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie, serdeczne podejście do pacjenta. Nikomu nie życzę podobnego wypadku, ale jeśli już komuś się wydarzy to mam nadzieję, że znajdzie się pod opieką takiego lekarza.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dziki Inny

  Dr,Dziki to profesjonalista w swojej dziedzinie Bardzo dokładnie tłumaczy i analizuje przypadek pacjenta Ja osobiście byłam operowana przez Dr dwa razy i za każdym razem spotkałam się z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem a przedewszystkim ogromną wiedzą w swojej dziedzinie

  Ż
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dziki Inny

  Trafiłam do doktora Adama w zeszłym roku po wypadku samochodowym . Pan doktor wyjaśnił bardzo dokładnie na czym polega operacja która przeprowadził na mojej złamanej ręce , odpowiada na każde pytanie. Jest do dyspozycji w każdej chwili . Bardzo empatyczny , zawsze uśmiechnięty lekarz . Polecam bardzo serdecznie Pana doktora .

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dziki konsultacja ortopedyczna

  Trafiłam na pana doktora na izbie przyjęć w Bełchatowie kilka tygodni temu. Doktor Dziki szybko zdiagnozował problem, zrobił USG, zalecił leczenie. Bardzo profesjonalny, uprzejmy i empatyczny lekarz!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania