Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Czapliniecka 123

97-400 , Bełchatów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dziki konsultacja ortopedyczna

  Do Pana doktora trafiłam po złamaniu ręki. Okazało się tak niefortunne, że konieczna była operacja i składanie na śruby. Przed zabiegiem wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, sama operacja przebiegła bez komplikacji. Również wizyty kontrolne w poradni przebiegły pomyślnie. Pan doktor ma świetne podejście do pacjenta, wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia. Jest kompetentny i zaangażowany. Polecam serdecznie.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Janina Pukaczewska-Woińska Inny

  Pani Doktor jest świetnym specjalistą, a przy tym jest nadzwyczaj opiekuńcza w stosunku do swoich pacjentów. Otrzymałam bardzo szczegółowe wyjaśnienia dotyczące mojej choroby, jest bardzo cierpliwa i przy tym profesjonalna i rzetelna. Jest świetnym nefrologiem i w dodatku świetnym kierownikiem oddziału w szpitalu w Bełchatowie.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dziki Inny

  Pod opiekę Pana dr. Dzikiego trafiłem w marcu na oddziale SOR z praktycznie odciętym w wyniku nieszczęśliwego wypadku palcem. Pan doktor podjął się operacji "złożenia" kończyny jak również prowadził leczenie poszpitalne w ciągu cyklicznych konsultacji w przychodni. Pan dr. Adam Dziki to osoba, którą cechuje profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie, serdeczne podejście do pacjenta. Nikomu nie życzę podobnego wypadku, ale jeśli już komuś się wydarzy to mam nadzieję, że znajdzie się pod opieką takiego lekarza.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dziki Inny

  Dr,Dziki to profesjonalista w swojej dziedzinie Bardzo dokładnie tłumaczy i analizuje przypadek pacjenta Ja osobiście byłam operowana przez Dr dwa razy i za każdym razem spotkałam się z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem a przedewszystkim ogromną wiedzą w swojej dziedzinie

  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dziki Inny

  Trafiłam do doktora Adama w zeszłym roku po wypadku samochodowym . Pan doktor wyjaśnił bardzo dokładnie na czym polega operacja która przeprowadził na mojej złamanej ręce , odpowiada na każde pytanie. Jest do dyspozycji w każdej chwili . Bardzo empatyczny , zawsze uśmiechnięty lekarz . Polecam bardzo serdecznie Pana doktora .

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dziki konsultacja ortopedyczna

  Trafiłam na pana doktora na izbie przyjęć w Bełchatowie kilka tygodni temu. Doktor Dziki szybko zdiagnozował problem, zrobił USG, zalecił leczenie. Bardzo profesjonalny, uprzejmy i empatyczny lekarz!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Białaczewski Inny

  Pan doktor kompetentny, cierpliwy, przeprowadza dokładne badanie, szczegółowo odpowiada na pytania, informuje co do dalszego postępowania i leczenia. Polecam .

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Uciński Inny

  Pan Doktor pomógł mu wyleczyć nawracajacą infekcję pęcherza moczowego, szczegółowo wszystko wyjaśniał, zlecił odpowiednie badania moczu i krwi, zastosował skoteczne leczenie. Zawsze wracam jeśli coś złego dzieje się z moimi drogami moczowymi.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ireneusz Kaczorowski Inny

  Pan doktor,ordynator,Ireneusz Kaczorowski jest najlepszym lekarzem psychiatrą. Jest najbardziej kompetętnym i wyspecjalizowanym specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Wizyty u Pana doktora w gabinecie są w pełni profesjonalne i przebiegają w miłej atmosferze. Leki ,które zaproponowywuje są zawsze w pełni trafione,skuteczne i zadowalające. Jest ordynatorem Szpitala psychiatrycznego w Bełchatowie i ordynatorem oddziału żeńskiego. Uczstniczyłem osobiście u Pana doktora w badaniu klinicznym i jestem bardzo zadowolony.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Krul operacja kręgosłupa

  Bardzo konkretny lekarz. Ściśle, zwięźle i na temat. Dowiedziałem się wszystkiego na temat schorzenia i przebiegu operacji. W moim przypadku to -8 lat bez znaczących problemów z kręgosłupem po operacji przeprowadzonej przez pana doktora. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania