Szpital Kolejowy im. dr. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Samodzielny Publiczny

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Kolejowy im. dr. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Samodzielny Publiczny

Warsztatowa 1

05-800 , Pruszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kulawik Inny

  Gdybym nie trafił na pana doktora, to bym teraz nie pisał tej opinii, dziękuję mu z całego działajacego dzięki niemu serca.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kulawik Inny

  Lekarz Bardzo Kompetentny . Bardzo pomocny i zaangażowany. Po 15 latach choroby sercowej mamy lekarz pomógł i nie jest zastąpiony. Ciężko o drugiego tak życzliwego i dobrego specjalistę. Doktor Kulawik zawsze odbierze telefon i udzieli pomocy. Ubolewam że Doktor leczy tylko pacjentów w szpitalu. Najlepszy kardiolog w Polsce.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Rzewuski obustronna operacja palucha koślawego

  Najlepszy ortopeda w tym mieście. Operował mi obie stopy, pozbyłam się bólu a kupno butów od lat nie jest juz dla mnie wyzwaniem. Pluchy koślawe nie wróciły a było to juz 11 lat temu. Polecam z całego serca, wspaniały lekarz, empatyczny, zainteresowany pacjentem, fachowiec.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kulawik

  ...Bardzo dobry Lekarz przez wielkie "L"!...Kompetentny, ambitny, cierpliwy i przy tym spokojny. Wyleczył moją 86-letnią Babcie z ciężkiej sepsy i zawału serca. Pan doktor, przy swoich wysokich kwalifikacjach, jest bardzo ciepły i kontaktowy w stosunku do pacjenta jak i do rodziny chorego. Wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Ma świetny kontakt z pacjentem - podnosi na duchu, rozweseli gdy widzi załamanie nastroju. Dba o dobry stan psychiczny chorego, którego dogląda przez cały czas, nie tylko na obchodzie... Pozdrawiamy gorąco i życzymy dalszych sukcesów w naprawianiu zdrowia! Rodzina Babci Stefanii


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Kulawik pacjentka szpitala

  Świetny lekarz i wspaniały Człowiek.
  Traktuje pacjenta jak partnera, który powinien brać świadomy udział w procesie swego leczenia, choć na innej płaszczyźnie niż lekarze. Dzięki swojej wiedzy medycznej oraz intuicji lekarskiej wyciągnął mnie z bardzo ciężkiego stanu, a przy okazji zdiagnozował i ustawił leczenie choroby serca, której inni leczący mnie lekarze nie zauważyli. Jestem mu za to bardzo wdzięczna i pozdrawiam go z domowego zacisza.
  Małgorzata Służewska-Idzikowska


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania