Szpital Kolejowy im. dr. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Samodzielny Publiczny

(314 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Kolejowy im. dr. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Samodzielny Publiczny

Warsztatowa 1

05-800 , Pruszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Szymańska

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CRS ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna + USG

   Jestem po wizycie u Pani doktor Marty Szymańskiej. Wizyta odbyła się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Problem omówiony bardzo dokładnie. Bardzo szybka reakcja związana z leczeniem. Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CRS ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła i kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśniła, wskazała wszystkie możliwe opcje dalszego leczenia. Gorąco polecam, z pewnością będę kontynuować leczenie u Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (286) o tym lekarzu


 • Jarosław Pniewski

  Neurolog,

  • M

   Doktor Pniewski jest bardzo profesjonalnym lekarzem. Dobrze zdiagnozował mój problem i ponieważ dotyczył, jak zostało zdiagnozowane, spraw laryngologicznych a nie neurologicznych (problemy z błędnikiem) przekazał mnie w ręce równie profesjonalnej osoby. W 2 dni zostałem postawiony na nogi.
   Polecam serdecznie


 • Anna Julita Bijoś

  Internista, Gastrolog,

  • W

   Pani Doktór jest profesjonalistką. Z uwagą wysłucha wszystkich spostrzeżeń dotyczących objawów choroby. Doskonale prowadzi wywiad. Precyzyjnie wybiera niezbędne badania w celu zdjagnozowania choroby. Bardzo dobrze i z wielką precyzją wykonuje badania endoskopowe oraz nie zapomina o pacjencie po otrzymaniu wyników badań.Przy tym sympatyczna i uprzejma. Bardzo polecam.


 • Krzysztof Rzewuski

  Ortopeda,

  • M
   Lokalizacja: Szpital Kolejowy im. dr. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Samodzielny PublicznyUsługa: obustronna operacja palucha koślawego

   Najlepszy ortopeda w tym mieście. Operował mi obie stopy, pozbyłam się bólu a kupno butów od lat nie jest juz dla mnie wyzwaniem. Pluchy koślawe nie wróciły a było to juz 11 lat temu. Polecam z całego serca, wspaniały lekarz, empatyczny, zainteresowany pacjentem, fachowiec.

  • Lokalizacja: Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w SochaczewieUsługa: operacja kolana

   Dr Rzewuski profesjonalnie przeprowadził operację mojego kolana w styczniu 2017 roku. Lekarz z powołania. Świetny fachowiec. Bardzo dziękuję i gorąco polecam. Jadwiga Lewińska

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Tomasz Kulawik

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Nadciśnienie tętnicze, tachykardia,zaburzenia snu, depresja.

   Dr n.med. Tomasz Kulawik jest profesjonalistą pod każdym względem.Po latach „tułaczki „ po wielu lekarzach, klinikach , w końcu trafiłem na wspaniałego specjalistę pod osobą dr Kulawika.Doktor przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad - co na początku nieco mnie dziwiło, ale teraz wiem, ze to było przysłowiowym „kluczem” do rozwiązania moich problemów zdrowotnych.Dr przystępnym dla laika językiem, wytłumaczył mi skąd biorą się moje dolegliwości i jak przebiegało będzie leczenie.Doktor w zrozumiały dla każdego sposób, odpowiadał wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Od samego początku wizyty , wiedziałem, ze jestem w dobrych rękach! Po raz pierwszy w życiu , nie bałem się o trafność diagnozy i właściwy sposób leczenia.Doktor zbadał mnie szczegółowo , zadawał mnóstwo pytań - inni specjaliści nigdy nie poświęcili mi tyle czasu .Byłem wysoce zaskoczony tym, ze Doktor omawiał ze mną wnikliwie wyniki moich badań ! W końcu rozumiałem co lekarz do mnie mówi.Diagnoza i zaproponowane leczenie - okazały się w punkt trafione. Już po tygodniu , poczułem się o Niebo lepiej. Nigdy w życiu nie zamienię Doktora Kulawika na innego specjalistę. To wspaniały, empatyczny i doskonały merytorycznie lekarz, który podchodzi do pacjenta podmiotowo a przede wszystkim holistycznie. Wszystkim polecam Pana Doktora Kulawika - to diament wśród lekarzy !!!!

  • B

   Sympatyczny, kompetenty lekarz, z bardzo ematycznym podejściem do pacjenta. Uważnie słucha, z zaangażowaniem dopytuje, poszukując diagnozy, ze spokojem i zrozumieniem wyjaśnia wątpliwości. Serdecznie polecam. Bożena

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marek Stawski

  Urolog,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zmiany skórne

   Przed tą wizytą u Pana Stawskiego miałem dwie inne u niezależnych dermatologów z powodu zmian skórnych. Pierwsza wizyta u dermatologa, stwierdzony drożdżak, zostało zaleczone ale nie wyleczone do końca. Nastąpił nawrót problemów. Wizyta u drugiego dermatologa podejrzenie liszaja płaskiego, nie wykluczono drożdżaka. Leczenie nie pomogło, może dlatego, że brakowało antybiotyku, który przyjmowałem po pierwszej wizycie. Po opisaniu wszystkiego Panu Stawskiemu i dosłownym 1 sekundowym zerknięciu na plamy stwierdził, że wszystko jest w porządku i to normalne. Nakreśliłem, ze pobolewają mnie jądra i czuje delikatne pieczenie, to stwierdził, że z tym to prywatnie. Nie zalecił żadnych badań. Nie polecam.

  • S

   szczegoly na: http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/1904415/Marek-Stawski/urolog/Pruszkow

   nie polecam, dodatkowo ten Pan wprowadza wlasna "polityke" zapisow wszystkich chorych na jedna godzine. dramat !!

   ```
   Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny.
   ```


Powiązane wyszukiwania