Studencka Przychodnia Stomatologiczna

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Studencka Przychodnia Stomatologiczna

Podkarpacka 1

35-081 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krystyna Podgórska

  Lekarz Rodzinny, Stomatolog,

  • B

   Lekarka nie chce dawać skierowań do specjalisty, nie wysyła na specjalistyczne badania typu RTG, bo cyt. "ona nie ma takich uprawnień". Jako młoda dziewczyna trafiłam do niej z silnymi bólami pleców i zamiast dać mi skierowanie na rentgen, to pół roku faszerowała mnie lekami na korzonki, dopiero kiedy zmieniłam lekarza rodzinnego dostałam skierowanie na RTG i wyszło co mi dolega. Niestety, nie polecam.


 • Bogusława Hojnacka

  Lekarz Rodzinny,

  • J

   Uwielbiam Panią Doktor. Z jej spokojem i widzą zawsze czuję się spokojna. Kojąco działa na mój hipochondryzm. Polecam wszystkim!

  • J

   Na Pania Doktor trafiłam akurat przez przypadek bo moja miała urlop. Ta starsza kobieta zrobiła na mnie tak dobre wrażenie, że aż zmieniłam swojego rodzinnego na nią. Bardzo ciepła, pogodna, uśmiechnięta i spokojna kobieta. Cierpliwie mnie wysłuchała, wszystko notowała, zadawała mnóstwo pytań i zaleceń. Czułam się u niej na wizycie jak u członka rodziny. Porozmawiałam sobie z nią dość długo, bez problemy wypisuje skierowania do specjalisty. Na koniec zapytała czy nie potrzebuję zwolnienia z pracy czy z uczelni. Polecam jak najbardziej!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania