STREFA LIFE - Centrum Psychoterapii i Rozwoju

(7 opinii)

STREFA LIFE jest Profesjonalnym Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej, psychoterapii krótko i długoterminowej, Terapii oraz licznych warsztatów i zajęć rozwoju osobistego, zawodowego. TEL. 609 632 747 ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

STREFA LIFE - Centrum Psychoterapii i Rozwoju

Długa 27

Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

STREFA LIFE jest Profesjonalnym Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej, psychoterapii krótko i długoterminowej, Terapii oraz licznych warsztatów i zajęć rozwoju osobistego, zawodowego.
TEL. 609 632 747 REJESTRACJA ONLINE: www.strefalife.com
Miejsce to powstało z ogromnej pasji do życia jak i wielu lat doświadczen pracy z ludzmi.
Naszą misją jest stworzenie przestrzeni dla rozwoju człowieka i wspieranie go w obszarach, w których mierzy się z trudnościami.
Celem, do którego dążymy jest zmiana w kierunku szczęśliwego i pełnego życia we wszystkich jego przejawach, poprzez różnorodne metody pracy nad sobą, w jednym miejscu.

STREFA LIFE jest miejscem, w którym zajmujemy się człowiekiem we wszelkich jego “przestrzeniach przeżywania”: od problemów, potrzeb i trudności, przez marzenia, aspiracje i cele, które chce osiągnąć, po tworzenie dobrych relacji, rozwój osobisty, zawodowy i duchowy. To miejsce spotkania z samym sobą i z drugim człowiekiem poprzez:

PSYCHOTERAPIĘ - krótko i długoterminową - fachową pomoc psychologiczną w trudnościach, kryzysach psychicznych, ciążącej historii życia;
TERAPIĘ PAR - profesjonalną pomoc dla par w kryzysie, po zdradzie, rozwżających rozstanie, w klinczu relacyjnym, komunikacyjnym;
COACHING – pracę nastawioną na rozwój osobisty i zawodowy, poprawę w relacjach i w pracy;
WARSZTATY i SZKOLENIA - naukę konkretnych umiejętności, rozwiązań, zdobywania rzetelnej wiedzy oraz praktyki;

Zapraszamy do naszej siedziby w sercu Krakowa przy ul. Długiej 27/12a.
Zespół Sterfy Life

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia Lękowe
 • Nerwica
 • Zaburzenia Osobowości
 • Trauma
 • Uzależnienia
 • Kryzys życiowy
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Wahania nastrojów
 • Zaburzenia psychosomatyczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Sierka konsultacja psychoterapeutyczna

  Praca z Panią Anią była najwspanialszym czasem w moim życiu. Uświadomiła mi, szczegolnie jako osobie wysokowrazliwej, jak mało pracujemy nad naszym zdrowiem psychicznym, które jest tak samo ważne jak fizyczne i duchowe. Było to wprowadzenie, ale najważniejsze, do podróży przez własne emocje, których zupełnie nie rozumiałam. Było to, w końcu, wzięcie odpowiedzialności za siebie i swoje życie i wejście w dorosłe życie. Tak często chcemy pomagać wszystkim dookoła a pracę trzeba zacząć od siebie i to wszystko co chcemy dawać potrzebujemy dawać też sobie. Dziękuję za czas mi poświęcony, a myślę że jeszcze ciekawszym dowodem na świetnie spędzana psychoterapię z niesamowicie empatyczna I profesjonalna Panią Anią są dalsze zmiany w całej rodzinie dzieki mojej przemianie. Pozdrawiam z całego serca.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Sierka konsultacja psychoterapeutyczna

  Polecam z całego serca!
  Długo szukałam kogoś kto mi pomoże rozwiązać problemy człowieka wchodzącego w dorosłe życie.
  Pracowalam z Panią Anną ponad 2 lata i zrobiłyśmy bardzo dużo. Dziś tak naprawdę jestem już innym człowiekiem :)
  Podczas takiej terapii jasne, że ważne jest zaangażowanie pacjenta, ale równie ważne jest to co daje lekarz. Pani Anna to człowiek z ogromnym doświadczeniem, zarówno życiowym jak i zawodowym, dużą wiedzą oraz zaangażowaniem. Patrząc na efekty jakie uzyskałyśmy śmiało mogę powiedzieć, że to najlepiej zainwestowane pieniądze oraz czas na rozwój siebie pod skrzydłami takiego terapeuty.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Sierka

  Serdecznie polecam współpracę z Panią Anią. Jest przesympatyczną osobą, a przy tym bardzo konkretną i profesjonalną. W bardzo delikatny sposób towarzyszy w powrocie do trudnych wydarzeń, wspiera, wyjaśnia schematy według których działamy i motywuje do zmiany. Przywraca wiarę w lepsze jutro i pomaga stanąć na własnych nogach, a wszystko to w atmosferze ciepła i zrozumienia. :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Sierka

  Pani Ania jest bardzo ciepła ale za razem profesjonalna. Zwraca uwagę na problemy jednocześnie nic nie narzuca i nie wyolbrzymia ich. Terapia prowadzi do zmiany myślenia i nastawienia do samego siebie i świata. Prowadzi do umiejętności samodzielnego radzenia sobie z nowymi problemami i trudnościami. Zdecydowanie polecam. Fachowa pomoc w sprzyjającej atmosferze ;)


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Sierka

  Pani Anna to bardzo miła i ciepła osoba, ale przede wszystkim świetny terapeuta. Zależy jej na pacjencie, słucha, ukierunkowuje, wyjaśnia. Podczas każdej wizyty stwarza atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. Dzięki temu terapia przynosi zamierzone efekty.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Sierka

  Chodziłam do Pani Ani przez rok na terapię. Podczas każdej wizyty była miła i uśmięchnięta oraz dokładnie słuchała co mam do powiedzenia.
  Pani Ania uświadomiła mi jak dużo mam różnych mechanizmów obronnych i kiedy się włączają. Zrozumiałam też, że niektóre z nich są potrzebne i jak najbardziej przydatne, a inne to pozostałość po różnych sytuacjach z przeszłości, co pozwoliło mi zacząć z nimi walczyć.
  Kolejną rzeczą, którą sobie uświadomiłam podczas spotkań jest fakt, że emocje same w sobie nie są ani dobre, ani złe. Ważne jest co my z nimi zrobimy. Dobrze wykorzystana złość, może być siłą napędową do zmiany sytuacji, w której się znajdujemy.

  Terapia nie rozwiązuje wszystkich problemów i nie sprawia że przestają się pojawiać kolejne problemy. Terapia sprawia, że poznajemy samych siebie, reakcje na różne sytuacje co uczy nas radzić sobie w różnych sytuacjach, a przede wszystkim cieszyć się życiem.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Sierka

  Bardzo miła Pani. Pomogła rozwiązać problem, z którym się zwróciłam. Zależy jej na pacjencie, wysłucha , ukierunkowuje człowieka, by zrozumieć, co dzieje się z nim dzieje.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania