Stomatologia Kubica

(31 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Kubica

Nasypowa 12/7

40-551 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica konsultacja stomatologiczna

  Wizyta przebiegła szybko i sprawnie, po szybkich oględzinach zostało mi zaproponowane konkretne leczenie. Po wizycie od razu zostałem zapisany na kolejne spotkania w dogodnych terminach.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica konsultacja stomatologiczna

  Sprawnie, milo, sympatycznie, rzetelnie, profesjonalne. Pani doktor wszystko szeczegolowo omowila.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica leczenie próchnicy

  Wszystko bardzo profesjonalnie, wyjaśnione oraz przeprowadzone - wiem co mówię, jako osoba z dentofobia

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica leczenie próchnicy

  Wizyta rozpoczęła się punktualnie. Wszystkie pomieszczenia bardzo przytulne i schludne. Cała wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze - pomimo obaw. Przed rozpoczęciem badania lekarz przeprowadził wywiad wstępny podczas którego uspokoił obawy. Po wykonaniu zdjęć RTG wytłumaczył oraz odpowiedział na wszystkie pytania. Ustalony został plan leczenia pozostałych ubytków. Pan doktor wprowadza bardzo ciepłą atmosferę, a co najważniejsze podchodzi bardzo indywidualnie do problemów. Wszystkie moje oczekiwania względem stomatologa zostały spełnione! Z następnymi wizytami na pewno nie będę zwlekać - obiecuję! :) Z całego serca polecam i podpisuję się pod wszystkimi pozostałymi pozytywnymi opiniami! :) Na pewno - do zobaczenia! :)

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica konsultacja stomatologiczna

  Naprawdę warto było przyjść do Pana doktora, ząbek odbudowany co najważniejsze. Wizyta na każde kieszeń. Pełen profesjonalizm. Dziękuję Panie doktorze za miłe wizytę

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica badania stomatologiczne

  Uważam, że Pan Doktor jest bardzo sumienny i rzetelny. Dowiedziałam się wszystkiego o stanie moich zębów, przewidzianym leczeniu i ilości spotkań. Z chęcią przyjdę następny raz :) W gabinecie panuje luźna atmosfera, a to bardzo ważne w takim miejscu.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica leczenie próchnicy

  Bardzo solidne i uprzejme podejście Pani doktor Bożeny Kubicy od początku do końca wizyty. Pomimo tego, że musiałam szukać dentysty w nagłym wypadku , wiem, że na jednej wizycie się nie skończy- mam zamiar kontynuować leczenie w tej przychodni. Rozsądne ceny. Polecam.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica leczenie próchnicy

  Co tu dużo pisać. Trafiłam do pani Małgorzaty przez portal znanylekarz.pl. z moim strasznym lękiem wręcz fobią przed dentystą. Oczywiście jak to ja spodziewałam się że pójdę, odbębnie pierwszą wizytę no i nie wrócę, już nie raz tak było, bo zawsze mi coś nie pasowało albo się bałam. Zostałam do dziś to już moja chyba 4 wizyta u pani Małgorzaty. Mój mąż się dziwi co się stało że chodzę regularnie bez lęku, aż sam poszedł sprawdzić i podziela moje zdanie że, pani Małgorzata jest cudownym stomatologiem, wyrozumiałym, spokojnym, z ogromną wiedzą przede wszystkim empatycznym lekarzem i chyba tego mi brakowało u innych stomatologów w dodatku indywidualne podejście do pacjenta zawsze uśmiechnięta nawet gdy się jest ostatnim pacjentem. Muszę też wspomnieć o pani asystentce która jest przemiłą i wesoła osobą. Polecamy serdecznie, chyba nie da się trafić lepiej jak do pani Małgorzaty Kubicy

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica Endodoncja mikroskopowa

  Bardzo polecam, zarówno Panią Małgorzatę, jak i Pana Pawła. Leczenie chorych zębów wykonane rewelacyjnie pod względem jakościowym, a przy okazji bezboleśnie. 2 wizyty, kolejne przede mną i nie zamierzam zmieniać stomatologów. Szczerze rekomenduję! :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Kubica stomatologia estetyczna

  Pan Doktor w czasie zabiegu wyjaśnia po kolei co będzie robił oraz konsultuje z pacjentem efekt finalny. Jego ciepły i aksamitny głos działa uspokajająco i sądzę, że ktoś nawet bardzo zestresowany wyjdzie ogromnie zadowolony po wizycie u Pana Doktora. Serdecznie polecam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz