Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

SPZOZ Centrum w Opolu

Kościuszki 2

45-062 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
5 opinii

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Irena Sołtysek Inny

  Na temat uwłaczającego godności pacjenta podejścia lekarza, można poczytać w pozostałych opiniach, które są w pełni zgodne z przykrą rzeczywistością, której doświadczyłem. Skupię się zatem na drugim kluczowym problemie, a mianowicie poziomie jakości leczenia, doświadczonego przeze mnie podczas kilku wizyt. Jest to uogólnienie jak najbardziej uzasadnione, ponieważ wizyty zasadniczo niczym się od siebie nie różnią. Lekarz jest przekonany, że gdy pacjent często choruje, jest to jego wina i prędzej czy później słyszy się oskarżenia o nieuczciwość, zamiast diagnozy. Lekarzowi nie przyjdzie natomiast do głowy, że pacjent może mieć bardziej złożony problem ze zdrowiem, który leży u źródła częstych chorób, czy np. chorobę przewlekłą, która jest siłą rzeczy nieleczona, z uwagi na bagatelizowanie nawracających objawów pacjenta przez samego lekarza. Retoryka i obcesowość lekarza sprawia, że pacjent obawia się odezwać i zadawać jakiekolwiek pytania, co w sposób oczywisty uniemożliwia rozwiązanie problemu poważniejszego niż pospolite przeziębienie. Wywiad ogranicza się do podstawowych pytań, czas trwania wizyty to maksymalnie kilka minut, lekarza nie interesują żadne szczegóły, wchodzi w słowo, podnosi głos. Jest to zachowanie wyraźnie celowe, ponieważ lekarz na każdym kroku podkreśla, że nie ma czasu i się spieszy. Można nawet usłyszeć, że lekarz nie ma czasu "na takich pacjentów", co jest skandalem samo w sobie, oczywiście pośród szeregu innych uszczypliwych sformułowań, które słyszy się niemal przy każdej próbie zabrania głosu. Poziom świadczonych usług i zachowanie lekarza to jeden wielki skandal. Śmiem twierdzić, że osoba z poważniejszymi problemami zdrowotnymi pod opieką tego lekarza, może nawet nie zdążyć się dowiedzieć, że takowe miała. Nikt nie powinien doświadczać takiego traktowania, stanowczo odradzam korzystanie z usług świadczonych przez tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Irena Sołtysek Inny

  Brak słów. Miałam wizytę telefoniczną. Chcąc wytłumaczyć co mi dolega, lekarka weszła mi w pół zdania zaczęła mnie pospieszać i krzyczeć że pacjenci czekają i ,, czego Pani chce? recepty bo nie rozumiem?'' Nie odniosła się w ogóle do tego co mi dolega, wypisała mi skierowanie na badania po czym powiedziała ,, do widzenia" i się rozłączyła. Odradzam kontakt z tym lekarzem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Maria Kudrisz-Radoń Inny

  Profesjonalizm, poważne podejście do problemu i zangażowanie. Gruntowne badania. Wysoka kultura osobista.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Irena Sołtysek Inny

  Bardzo nie polecam tej Pani. Umówiłam się na telefoniczną konsultację z Panią Sołtysek (mojej pani doktor prowadzącej obecnie nie było). Poprosiłam o skierowanie na badania tarczycy jak i zwykłą morfologię. Bolał mnie brzuch od kilku dni. Pani doktor zapytała się mnie "jakie widzę rozpoznanie" oraz stwierdziła, iż " w karcie nie ma żadnych informacji na temat brzucha, jedynie tarczyca. Po czym powiedziała, że mam się kontaktować z lekarzem prowadzącym i zakończyła rozmowę mówiąc "do widzenia". To jest coś niebywałego. Nigdy nie spotkałam się z taką arogancją!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Irena Sołtysek skierowanie do poradni specjalistycznej

  Do doktor Sołtysek trafiłam w zastępstwie, z uwagi na nieobecność mojego lekarza. Zgłosiłam się po skierowanie do poradni specjalistycznej. Pani doktor od początku wizyty była bardzo antypatyczna i niemiła. Na skierowaniu widniał błędny adres zamieszkania- gdy zadałam Pani doktor pytanie czy to nie będzie problemem przy przyjęciu mnie do poradni specjalistycznej, odpowiedziała, że cytuję: " to nie mój problem". Swoją postawą sprawiła, że bałam się o cokolwiek zapytać, na każde pytanie odpowiadała zdawkowo, z pretensją w głosie lub pozostawia pytanie bez odpowiedzi. Podczas wizyty czułam ogromny dyskomfort wynikający z podejścia pani doktor do mojej osoby. Poczułam się potraktowana przedmiotowo i bez szacunku. Wizyta trwała 5 minut, moje zdenerwowanie po wyjściu z gabinetu trwało godzinę. Z całego serca odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania