Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. Biernackiego

(198 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. Biernackiego

Paderewskiego 10

58-301 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Łuczyński

  Ginekolog,

  • A

   Wszystko zależy od tego jakie pytania zadaje i w jaki sposób zachowuje się pacjentka. Przebywałam na oddziale patologii ciąży dość długo- zachowania i refleksje niektórych pań były irracjonalne. Oczekujemy aby lekarz wczuwał się w naszą sytuację- i słusznie- ale bez przesday. Lekarz to też człowiek, ma mnóstwo pacjentek, ma też jak każdy człowiek lepsze i gorsze dni. Nie jestem pacjentką doktora Łuczyńskiego, prywatnie od wielu lat chodzę do inneg lekarza. U doktora Łuczyńskiego byłam ponad rok temu na jednym usg, w ubiegłym roku w związku z nieobecnością lekarza prowadzącego na jedenj wizycie prywatnej. Podczas mojego pobytu w szpitalu ( ciąża zagrożona) doktor Łuczyński okazał mi wiele cierpliwości, życzliwości, wyrozumiałości i dobroci. Na każdym usg w szpitalu( nie prywatnie) odpowiadał na moje pytania, nigdy nie zbywał, był zawsze bardzo miły. Kiedy miałam obawy co do swojego stanu zawsze pomógł, zrobił dodatkowe badanie- po prostu grzecznie poprosiłam. Zdarzyło się nawet,że kiedy nie było w tym dniu mojego lekarza( przyjechałam na badanie z domu, nie będąc już na oddziale) ze strachu o swoje dzieciątko- przyjął mnie i powiedział co się dzieje. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi Łuczyńskiemu za okazaną pomoc i empatię. Uważam doktora Łuczyńskiego za dobrego człowieka i rzeczowego lekarza. Dziękuję panie doktorze- AK.

  • G

   Nie polecam! Bolesne badanie. Będąc we wczesnej ciąży po badaniu krwawiłam, co skończyło się pobytem w szpitalu z poronieniem zagrażającym. NIGDY WIĘCEJ.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Andrzej Małolepszy

  Ginekolog, Anestezjolog,

  • K

   Świetny lekarz. Gorąco polecam każdemu. Opiekował się moja ciaza która nie była prosta. Jestem mu bardzo wdzięczna za świetne prowadzenie i uchronienie mojej córeczki przed skutkami moich chorób. Lekarz zainteresowany pacjentka, oddany. Gdy rodziłam dzwonił do szpitala jak mi idzie, a gdy był na dyżurze od razu przyszedł do nas. Dziękuję Panie doktorze.

  • D

   u mnie prowadzi juz trzecia ciaze i jestem bardzo zadowolona mam zaufanie tylko do pana Andrzeja zawsze miły ,udzieli porady a przede wszystkim jest konkretny.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Adam Zaborowski

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: Ból w okolicy prawego jajnika. Nasilający się w różnych dniach cyklu.

   Lekarz który przez rok mówił, że "ból siedzi w głowie". Ponieważ z badań które mi zlecil nic nie wychodziło, za każdym razem kazał mi czekać do następnej miesiączki. Dochodziło do tego że podczas miesiączki nie mogłam wstać. A w środku cyklu ból był taki jak bym miała cały czas miesiączkę. Objawów prócz bólu było kilka innych. Lekarz nic nie wykrył. Prosiłam lekarza o pomoc, skierowanie do innego specjalisty. Nalegalam na inne badania ponieważ nigdy w życiu nie czułam się tak źle. Spałam 12 h na dobę. Z pracy wybieralam urlop. Lekarz twierdził, że niepotrzebne są dodatkowe badania, że każda kobieta ma takie dolegliwości. Sugerował psychologa. Po moich naciskach skierował do szpitala w którym pracuje twierdząc, że zrobią mi "wszystkie" badania. Wszystkie - okazało się że zrobili usg to samo co w gabinecie + krew. Profilaktycznie podali antybiotyk (sic!) Pan doktor nadal twierdził, że przesadzam w dolegliwościach kobiecych, a ja w pewnych momentach z bólu który promieniowal na prawą nogę, nie mogłam chodzić.

   Z bezsilności i w poszukiwaniu pomocy poszłam do lekarza rodzinnego - kazał zmienić mi ginekologa. Zmieniłam.

   Jest mi ogromnie przykro, że lekarz któremu zaufałam, przez rok mnie zwodzil i nie wierzył. Obecnie żyje bez leków przeciwbólowych i funkcjonuje normalnie. Szkoda, że przez ten czas Pan doktor ani razu nie chciał mi pomóc. Przyjmował wizyty - każda prywatna i odsyłał.
   Nie zarzucam mu, że nie postawił diagnozy. Ale zarzucam, że jak prosiłam o pomoc to ładnie się uśmiechał i zwodził półsłówkami. Prosiłam go żeby mnie skierował do kogoś innego, twierdził że nie ma takiej potrzeby, bo wszystko jest ok.

   Dziękuję więc Panu doktorowi za zmarnowany rok czasu. Za to jak moje samopoczucie i ból przełożyły się na życie rodzinne i pracę. Nie życzę nikomu ani takich dolegliwości, ani spotkania takiego lekarza.

   Po zmianie lekarza okazało się:
   Diagnoza: torbiele Tarlova w dolnej części kręgosłupa (objawy bólu) + ogromny brak witamin (reszta dolegliwości, w tym ogromną senność)

  • R
   Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: ciąża

   Bardzo dobry lekarz prowadził moja ciążę niestety krótko ale dzięki Panu doktorowi czułam się owiele lepiej pocieszał wspierał żartował. Nie ma lepszego ginekologa gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mateusz Bojarski

  Ginekolog,

  • N
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Mateusz BojarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo bardzo polecam. Konkretny lekarz, sympatyczny. Prowadzenie ciąży na najwyższym poziomie. Na wszystkie pytania odpowiada szczegółowo. Wysłucha wszystkich obaw. Można dzwonić na komórkę kiedy coś się dzieje. Nigdy nie odmawia pomocy.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"Usługa: ciąża

   Do dr chodzę od 20 lat- pod jego opieką urodziłam dwoje dzieci a obecnie jestem w trzeciej ciąży
   Od zawsze dojeżdżam z Wrocławia bo warto!
   Nie ma nikogo kto byłby bardziej kompetentny
   Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Krzysztof Zaranek

  Ginekolog,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Rzadko udaje się spotkać lekarza tak bardzo zaangażowanego w swoją pracę. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i dużo empatii w kontakcie z pacjentką.
   Doktor prowadził moją ciąże i mimo komplikacji robił wszystko, żeby zakończyła się pomyślnie, posiłkując się doświadczeniem i szeregiem badań.
   Bardzo polecam.

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. BiernackiegoUsługa: prowadzenie ciąży

   Pan doktor prowadził moje dwie ciąże w krótkim odstępie czasu. Jak tylko sprawdziłam, że dalej przyjmuje w poradni dla kobiet ciężarnych od razu się do Niego zapisałam. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Lekarz z powołania. Odpowiada na każde pytanie, nie przerywa, nie wybiegał z odpowiedzą zanim skończyłam (a pytałam bardzo dużo). Nigdy nie wyszłam z gabinetu z poczuciem zaniedbania. Nie straszy jak coś podejrzewa najpierw wysyła na badania. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana w moich dwóch ciążach.
   Teraz mam dwóch cudnych synków. Trzecią ciążę też bym u Niego prowadziła.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Wojciech Szadok

  Ginekolog, Anestezjolog,

  • J
   Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. BiernackiegoUsługa: Inny

   Wspaniały lekarz i człowiek. Potrafi pocieszyć,rozbawić,dac nadzieję,fachowo ocenić sytuację, zrozumieć kobietę. Taki powinien być każdy ginekolog. Polecam w 100%, nie znam lepszego

  • Z
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

   Świetny kompetentny konkretny lekarz !!! Polecam każdemu !!! Słucha pacjentki , stara się rozwiązać a w konsekwencji rozwiązuje problem z którym się przyszło !

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Małgorzata Bańczerowska-Górska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Pani doktor usunęła mi bardzo duże mieśniaki macicy (ponoć nie do usuniecia) operacja się udała bez żadnych komplikacji, nie mogłam przez miesniaki zajść w ciąże,poronilam...
   Teraz jestem w ciąży i Pani doktor mi ja prowadzi, cudowny lekarz i wspaniały człowiek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor.... mało wnikliwie przeprowadzała moje badania w ciąży, i sprzęt i diagnostyka, wykonana przez Panią podczas prowadzenia moje ciąży według mnie bardzo Zła, do końca ciąży byłam zapewniana o zdrowiu mojej córeczki, że jest wszystko pięknie ksiażkowo, intuicja zbyt późno podpowiedziała mi abym poszła na badania w ciąży jeszcze do innego lekarza.Bylo za późno moja córeczka urodziła się z wada serduszka!!! ostrzegam rodziców wybierzcie lekarza który ma dobry sprzęt i szerokie doświadczenie w diagnostyce prenatalnej, gdyby wcześniej udało się zdiagnozować moje kochane dzieciątko dzisiaj byłoby ze mną ! Pani doktor pracuje na starym sprzęcie w prywatnej przychodni,....gdzie wiele kobiet przychodzi płaci za każdà wizytę nie małe pieniążki.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Oliwia Toman

  Ginekolog,

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Oliwia jest bardzo miłym lekarzem. Szczegółowo objaśniła mój stan zdrowia. Zaproponowała zmiany w dotychczasowym leczeniu. Przeprowadziła badanie bardzo delikatnie, nie odczułam żadnego bólu. Ani przez chwilę nie czułam się niekomfortowo. Pani doktor zachęcała do zadawania pytań, wystawiła mi skierowanie na badanie. Polecam.

  • U
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Trafiłam do Pani Doktor w pierwszych tygodniach pierwszej ciąży. Pani Doktor wykazała mi dużo uwagi i zainteresowania. Poświęciła czas na dokładne omówienie mojego przypadku, wyjaśniła wszelkie wątpliwości a samo badanie było delikatne. Pani Doktor jes bardzo sympatyczna i empatyczna osoba. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Henryk Śleboda

  Ginekolog, Anestezjolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Zostałam potraktowana z góry, bardzo opryskliwe komentarze, nie zostało mi wytłumaczone jak używać leków, które zostały mi przepisane. Mimo, że lekarz widział, że jestem młodą osobą i się stresuje wizyta oraz badaniem był bardzo niedelikatny. Zjawiłam się tam z przypadku po zwykła receptę bo mój lekarz nie był dostępny a wyszłam okropnie przygnębiona, potraktowana nieprofesjonalnie i z góry. Porównując z innymi lekarzami - doktor Śleboda jest oschły i nieprofesjonalny. Zdecydowanie nie polecam

  • B
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   pan doktor uratował mi życie ....skierował mnie na cito do szpitala ,gdzie przeprowadzono operację ,nawet nie wziął honorarium za wizytę w prywatnym gabinecie ....potraktował mnie jak Człowieka ...jestem Doktorowi wdzięczna

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania