Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. Biernackiego

(163 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. Biernackiego

Paderewskiego 10

58-301, Wałbrzych, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Łuczyński

  Ginekolog,

  • A

   Wszystko zależy od tego jakie pytania zadaje i w jaki sposób zachowuje się pacjentka. Przebywałam na oddziale patologii ciąży dość długo- zachowania i refleksje niektórych pań były irracjonalne. Oczekujemy aby lekarz wczuwał się w naszą sytuację- i słusznie- ale bez przesday. Lekarz to też człowiek, ma mnóstwo pacjentek, ma też jak każdy człowiek lepsze i gorsze dni. Nie jestem pacjentką doktora Łuczyńskiego, prywatnie od wielu lat chodzę do inneg lekarza. U doktora Łuczyńskiego byłam ponad rok temu na jednym usg, w ubiegłym roku w związku z nieobecnością lekarza prowadzącego na jedenj wizycie prywatnej. Podczas mojego pobytu w szpitalu ( ciąża zagrożona) doktor Łuczyński okazał mi wiele cierpliwości, życzliwości, wyrozumiałości i dobroci. Na każdym usg w szpitalu( nie prywatnie) odpowiadał na moje pytania, nigdy nie zbywał, był zawsze bardzo miły. Kiedy miałam obawy co do swojego stanu zawsze pomógł, zrobił dodatkowe badanie- po prostu grzecznie poprosiłam. Zdarzyło się nawet,że kiedy nie było w tym dniu mojego lekarza( przyjechałam na badanie z domu, nie będąc już na oddziale) ze strachu o swoje dzieciątko- przyjął mnie i powiedział co się dzieje. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi Łuczyńskiemu za okazaną pomoc i empatię. Uważam doktora Łuczyńskiego za dobrego człowieka i rzeczowego lekarza. Dziękuję panie doktorze- AK.

  • G

   Nie polecam! Bolesne badanie. Będąc we wczesnej ciąży po badaniu krwawiłam, co skończyło się pobytem w szpitalu z poronieniem zagrażającym. NIGDY WIĘCEJ.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Andrzej Małolepszy

  Ginekolog, Anestezjolog,

  • K

   Świetny lekarz. Gorąco polecam każdemu. Opiekował się moja ciaza która nie była prosta. Jestem mu bardzo wdzięczna za świetne prowadzenie i uchronienie mojej córeczki przed skutkami moich chorób. Lekarz zainteresowany pacjentka, oddany. Gdy rodziłam dzwonił do szpitala jak mi idzie, a gdy był na dyżurze od razu przyszedł do nas. Dziękuję Panie doktorze.

  • D

   u mnie prowadzi juz trzecia ciaze i jestem bardzo zadowolona mam zaufanie tylko do pana Andrzeja zawsze miły ,udzieli porady a przede wszystkim jest konkretny.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Wiktoria Rudenko

  Ginekolog,

  • Poprzednia opinia o Pani doktor jest w 100% prawdziwa i trafna. Dodała bym tylko, że jest ogromnie empatyczna w stosunku do pacjenta. Czuć, że naprawdę interesuje się człowiekiem i z uwagą słucha. Ponadto jest bardzo delikatna podczas badania ginekologicznego. To książkowy przykład lekarza z powołania :) Polecam

  • S

   Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Przekonałam się o tym leżąc niedawno w szpitalu. Starsi koledzy po fachu powinni brać przykład z Pani doktor, jak być profesjonalistą w swojej pracy mając jednocześnie tyle wyrozumiałości dla i życzliwości dla pacjenta. Jeżeli ktoś wie czy Pani doktor ma prywatny gabinet proszę o udostępnienie adresu. S.M.


 • Wojciech Szadok

  Ginekolog, Anestezjolog,

  • Z
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

   Świetny kompetentny konkretny lekarz !!! Polecam każdemu !!! Słucha pacjentki , stara się rozwiązać a w konsekwencji rozwiązuje problem z którym się przyszło !

  • K
   Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. Biernackiego

   Jak najbardziej polecam . Lecze się u dr od 2 lat , jestem w 3 miesiacu ciazy , Zawsze kiedy cos się dzieje dzwonie i mam od niego udzielone informacje albo każe mi przyjeżdżać . Polecam ! :)

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Małgorzata Bańczerowska-Górska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor.... mało wnikliwie przeprowadzała moje badania w ciąży, i sprzęt i diagnostyka, wykonana przez Panią podczas prowadzenia moje ciąży według mnie bardzo Zła, do końca ciąży byłam zapewniana o zdrowiu mojej córeczki, że jest wszystko pięknie ksiażkowo, intuicja zbyt późno podpowiedziała mi abym poszła na badania w ciąży jeszcze do innego lekarza.Bylo za późno moja córeczka urodziła się z wada serduszka!!! ostrzegam rodziców wybierzcie lekarza który ma dobry sprzęt i szerokie doświadczenie w diagnostyce prenatalnej, gdyby wcześniej udało się zdiagnozować moje kochane dzieciątko dzisiaj byłoby ze mną ! Pani doktor pracuje na starym sprzęcie w prywatnej przychodni,....gdzie wiele kobiet przychodzi płaci za każdà wizytę nie małe pieniążki.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Wspaniała Pani Doktor!!! Prowadziła całą moją ciążę i urodziłam cudowną córeczkę :) Bardzo delikatna, miła i kontaktowa. W razie problemu można dzwonić - zawsze pomoże. Jak jest taka potrzeba to zawsze wysłucha i doradzi. Taka "druga mama" ;) Serdecznie polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Krzysztof Zaranek

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. BiernackiegoUsługa: zagrożona ciąża

   Najlepszy lekarz jakiego miałam okazję poznać ale zanim lekarz to najpierw Człowiek ❤ dzięki doktorowi mój synek urodził się cały i zdrowy a nikt nie dawał nam na to szans....Dziękuję Panie doktorze że już drugi rok mogę cieszyć się moim Olkiem i patrzeć jak rośnie...Jest Pan Wielkim Człowiek ❤

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Piaskowa GóraUsługa: prowadzenie ciąży

   Szczerze polecam. Specjalista w swojej dziedzinie pod każdym względem, a przy tym miły człowiek wykazując się dużą empatią.
   Nie ma znaczenia czy idzie się prywatnie czy państwowo bo zawsze traktuje tak samo i jest w pełni zaangażowany w swoją pracę.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Przemysław Piec

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: MEDI-LAB S.C Wróbel i Wspólnicy w Świdnicy

   Polecam. Na wizyty do Pana doktora uczeszczałam w ramach NFZ. Pan doktor prowadził moją drugą ciążę, która w dniu 05.04.19 r. została rozwiązana przez cesarskie ciecie.
   Każda wizyta u Pana doktora przebiegała profesjonalnie: wywiad z pacjentką, dokładnie przeprowadzone badania, zalecenia wykonania usg oraz diagnostyki laboratoryjnej na kolejne wizyty - wszystko w terminie i dopięte na ostatni guzik.
   Na każde moje pytanie -"zmory kobiety w ciaży" - Pan doktor odpowiadał w sposób wyczerpujący i bardzo obrazowy, niejednokrotnie okraszając swoje wypowiedzi danymi statystycznymi.
   Wg mnie Pan doktor posiada szeroką i aktualną wiedzę medyczną, ma świetne podejście do pacjentki, a przy tym bardzo poważnie traktuje to czym się zajmuje - w sytuacjach trudnych podejmuje szybkie decyzje.
   Na Pana doktora mogłam również liczyć w szpitalu. Przed cesarskim cięciem osobiście wykonał ostatnie usg oraz przeprowadził, w asyście drugiego lekarza ginekologa oraz zespołu medycznego, cesarskie cięcie.
   Mamy ślicznego, zdrowego chłopca.
   Dziękuję Panie doktorze. Dzięki Panu mogłam się poczuć naprawdę zaopiekowana i pomimo wszystko spokojna.
   Kasia K.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłam do Pana Doktora z polecenia i pozostaję pod ogromnym wrażeniem naszej wizyty! Pan Doktor posiada ogromną i aktualną wiedzę medyczną. Bezbłędnie i absolutnie celnie odniósł się do raczej nietypowych wyników badań, z którymi się do niego zgłosiłam. Pozwolę sobie tu dodać, że moja dotychczasowa pani doktor (przecież również specjalista) zupełnie nie wiedziała, z czym do niej przychodzę. Pan Doktor natomiast "od ręki" wystosował trafne zalecenia. Badanie ginekologiczne zostało przeprowadzone starannie i bardzo delikatnie. Sam Pan Doktor jest przesympatyczny, z poczuciem humoru, kulturalny i elegancki. Z całego serca polecam współpracę z Panem Doktorem wszystkim paniom!

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Mateusz Bojarski

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"Usługa: ciąża

   Do dr chodzę od 20 lat- pod jego opieką urodziłam dwoje dzieci a obecnie jestem w trzeciej ciąży
   Od zawsze dojeżdżam z Wrocławia bo warto!
   Nie ma nikogo kto byłby bardziej kompetentny
   Polecam !

  • Lekarz z powołania, z doświadczeniem i zaangażowaniem. Dzięki dr Bojarskiemu, mimo operacji kręgosłupa i wady nerki, urodziłam piękną córeczkę. Za każdym razem, zarówno podczas wizyty, jak i pobytu w szpitalu czułam się komfortowo - badania przebiegały bowiem bezboleśnie, a dostęp do informacji był rzetelny i fachowy (o każdej porze, także poza ustalonymi terminami spotkań!). Regularne wyniki, usg i ktg, porady odnośnie diety itp. Cesarskie cięcie przebiegło bez komplikacji, a Julcia karmiona jest naturalnie. Polecam, zachęcam i dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Henryk Śleboda

  Ginekolog, Anestezjolog,

  • G
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Od początku mojej ciąży dr Śleboda jest ze mną. Trafiłam do Niego z polecenia i nie żałuję tej decyzji. Indywidualne podejście do Pacjenta oraz pełna opieka podczas badania kontrolnego. Doktor zawsze znajdzie czas na krótką rozmowę i cenne rady :) w moim przypadku widać, że chce dla mnie i maleństwa jak najlepiej . Polecam !

  • P
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: brak miesiączki

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor przeprowadził rzetelny wywiad lekarski, wszystko dokładnie tłumaczył i wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania. Miałam robione USG i badane piersi. Zdiagnozowano u mnie policystyczne jajniki, mam przepisane leki. Lekarz powiedział aby się obserwować, w razie potrzeby przepiszemy inne bez umawiania kolejnej wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Adam Zaborowski

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: Ból w okolicy prawego jajnika. Nasilający się w różnych dniach cyklu.

   Lekarz który przez rok mówił, że "ból siedzi w głowie". Ponieważ z badań które mi zlecil nic nie wychodziło, za każdym razem kazał mi czekać do następnej miesiączki. Dochodziło do tego że podczas miesiączki nie mogłam wstać. A w środku cyklu ból był taki jak bym miała cały czas miesiączkę. Objawów prócz bólu było kilka innych. Lekarz nic nie wykrył. Prosiłam lekarza o pomoc, skierowanie do innego specjalisty. Nalegalam na inne badania ponieważ nigdy w życiu nie czułam się tak źle. Spałam 12 h na dobę. Z pracy wybieralam urlop. Lekarz twierdził, że niepotrzebne są dodatkowe badania, że każda kobieta ma takie dolegliwości. Sugerował psychologa. Po moich naciskach skierował do szpitala w którym pracuje twierdząc, że zrobią mi "wszystkie" badania. Wszystkie - okazało się że zrobili usg to samo co w gabinecie + krew. Profilaktycznie podali antybiotyk (sic!) Pan doktor nadal twierdził, że przesadzam w dolegliwościach kobiecych, a ja w pewnych momentach z bólu który promieniowal na prawą nogę, nie mogłam chodzić.

   Z bezsilności i w poszukiwaniu pomocy poszłam do lekarza rodzinnego - kazał zmienić mi ginekologa. Zmieniłam.

   Jest mi ogromnie przykro, że lekarz któremu zaufałam, przez rok mnie zwodzil i nie wierzył. Obecnie żyje bez leków przeciwbólowych i funkcjonuje normalnie. Szkoda, że przez ten czas Pan doktor ani razu nie chciał mi pomóc. Przyjmował wizyty - każda prywatna i odsyłał.
   Nie zarzucam mu, że nie postawił diagnozy. Ale zarzucam, że jak prosiłam o pomoc to ładnie się uśmiechał i zwodził półsłówkami. Prosiłam go żeby mnie skierował do kogoś innego, twierdził że nie ma takiej potrzeby, bo wszystko jest ok.

   Dziękuję więc Panu doktorowi za zmarnowany rok czasu. Za to jak moje samopoczucie i ból przełożyły się na życie rodzinne i pracę. Nie życzę nikomu ani takich dolegliwości, ani spotkania takiego lekarza.

   Po zmianie lekarza okazało się:
   Diagnoza: torbiele Tarlova w dolnej części kręgosłupa (objawy bólu) + ogromny brak witamin (reszta dolegliwości, w tym ogromną senność)

  • R
   Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: ciąża

   Bardzo dobry lekarz prowadził moja ciążę niestety krótko ale dzięki Panu doktorowi czułam się owiele lepiej pocieszał wspierał żartował. Nie ma lepszego ginekologa gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu