Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Zajmujemy się wczesną diagnostyką i profesjonalnym leczeniem. Zwracamy uwagę na promocję zdrowia i skupiamy się na profilaktyce (zapobieganiu chorobom). Od dawna wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć! W naszym logo znajduje się angielskie słowo ‘MOVE’, które oznacza poruszanie się i bycie aktywnym, a nasze motto to „POZOSTAŃ W RUCHU” – hasło, które ma wielkie znaczenie we współczesnych czasach, promujących siedzący i konsumpcyjny styl życia.
Zapraszamy na naszą stronę internetową (www.scm-movemed.pl) oraz fanpage na facebooku.
Diagnostyka USG (od 14 roku życia), badania laboratoryjne, leczenie w zakresie reumatologii, neurologii, neurologii dziecięcej, ortopedii, diabetologii, endokrynologii, chirurgii naczyniowej, psychiatrii dorosłych oraz dzieci i młodzieży, psychoterapii, dietoterapii, fizjoterapii, cienkoigłowa biopsja BACC.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (54)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Sabina Nowak Konsultacja neurologiczna

  Szczerze polecam lek.neurolog Sabinę Nowak. Byłam już na kilku wizytach i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to lekarka z powołania, która zawsze patrzy na pacjenta kompleksowo i ma czas na spokojną i rzeczową rozmowę.
  Pani doktor nie traktuje problemów zdrowotnych powierzchownie, ale zleca szereg badań, które pozwalają postawić trafną diagnozę.
  Wyrażam moje uznanie dla całego personelu MOVEMED za profesjonalną i miłą obsługę.
  W przyszłości zamierzam również korzystać z usług innych specjalistów w Państwa Centrum Madycznym.
  Dla mnie, mieszkanki Wieliczki kierunek Bochnia staje się bardziej atrakcyjny niż Kraków.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Natalia Śmierciak konsultacja psychiatryczna

  Polecam w 100%. Pani doktor bardzo nam pomogła. Wreszcie trafiliśmy na osobę, która potrafi sluchac.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Natalia Śmierciak konsultacja psychiatryczna

  W koncu trafiliśmy na psychiatrę który dobrze sie zaopiekował córką. Ciagle od innych słyszeli a za mała co ja zrobie z takim maluszkiem i kasowali nas 300-500 za 15 minut pogadanki o niczym, bagatelizowanie sprawy, poczekajmy, a dziecko idzie do przedszkola teraz i potrzebuje na teraz opieki. Pani doktor stawia sprawe jasno dziecko ma problemy trzeba mu pomoc, bezwzglednie. Pani cierpliwa, zangazowazna, nastawiona zadaniowo , doradziła nam pewne sprawy spoza zakresu jej dzialań, nie bylo patrzenia na zegarek. Spadała nam z nieba ! Czuje w koncu ze dziecko jest zaopiekowanie ! Jestem niesamowicie wdzieczna pozdrawiamy z Olą !

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Sabina Nowak Konsultacja neurologiczna

  Najbardziej empatyczny, miły, cieply i profesjonalny lekarz-czlowiek u jakiego w zyciu byłam.
  Szczegółowy wywiad, badanie, zalecenia, wszystko doskonale wyjaśnione.
  Głęboko polecam Pania Doktor

  lek. Sabina Nowak

  Pani Marto serdecznie dziękuję za pozytywną opinię. Jest mi ogromnie miło. Polecam się na przyszłość i pozdrawiam, Sabina Nowak.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Sabina Nowak Konsultacja neurologiczna

  Po wieloletnim borykaniu się z bólem kręgosłupa i średnim zainteresowaniem lekarzy aby pomóc w leczeniu , udało mi się w końcu trafić do Pani doktor. Po wywiadzie szczegółowym Od razu skierowanie na rezonans . (Wyniki nie zbyt ciekawe). Kolejna wizyta szybko ustalona na której dalsze konkretne kroki co dalej. Oczywiście Pani doktor zaopatrzyła mnie na czas kolejnej wizyty na odpowiednie rehabilitacje, zastrzyki przeciw bólowe. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Szczerze polecam bo warto uzyskać profesjonalna diagnozę. Dziękuję. Pozdrawiam Joanna.

  lek. Sabina Nowak

  Pani Joanno, bardzo Pani dziękuję za tak miłą opinię. Proszę o siebie dbać. W razie potrzeby serdecznie zapraszam. Pozdrawiam. Sabina Nowak.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Widać,że stara się jak może wysłuchac i pomóc . Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie widzę naprawdę duże zmiany !!:) jak do psychiatry to tylko do Pani !!!:)

  lek. Anna Sara-Nowak

  Dziękuję bardzo za miłą informację zwrotną:)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Pani Doktor podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Motywuje do zmian, do podjęcia psychoterapii, pracy nad sobą, a nie bazuje tylko na farmakologii. Aktywnie słucha i stara się znaleźć rozwiązanie danego problemu. W czasie wizyty panuje bardzo miła atmosfera co pomaga przełamać lęki, obawy, a często poczucie wstydu. Bardzo polecam, warto mieć takiego lekarza prowadzącego.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Bardzo nie polecam. Pani poświęciła na pierwszą wizytę 10 min. Przepisała mnóstwo lekarstw sama nie będąc pewna czy są potrzebne. Zero zaangażowania i zainteresowania pacjentem.
  Bardzo nieprzyjemna wizyta.

  lek. Anna Sara-Nowak

  Zaskoczyła mnie powyższa opinia, jako że na pierwszą wizytę pacjent ma zarezerwowane 30 minut, zaś w razie potrzeby wizyta trwa nawet dłużej. W tym czasie zbieram wywiad dotyczący bieżących dolegliwości, chorób współistniejących jak również dotychczasowego przebiegu leczenia. Następnie przedstawiam pacjentowi różne możliwości leczenia, wraz z możliwymi skutkami ubocznymi, żeby pacjent mógł świadomie podjąć decyzję co do swojego leczenia. Niezależnie od wybranego leku wprowadzamy leczenie stopniowo, pozostając na możliwie najniższych skutecznych dawkach.
  W trakcie wizyty zawsze zachęcam pacjentów do zadawania pytań i wyrażania swoich wątpliwości, jak również do brania czynnego udziału w procesie ustalania terapii, natomiast satysfakcja z wizyty zależy od zaangażowania obydwu stron.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Bardzo życzliwa Pani doktor, w gabinecie czułam się naprawdę bezpiecznie. Długo zwlekałam z pierwszą wizytą u psychiatry, bo miałam dużo obaw co do tego, jak potraktuje mnie lekarz i jak wpłyną na mnie leki, ale okazało się, że było bezboleśnie :) A życie stało się spokojniejsze, dziękuję!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sara-Nowak konsultacja psychiatryczna

  Jestem dzisiaj po pierwszej wizycie u Panią doktor i już teraz wiem, że nie mogłem lepiej trafić. W trakcie rozmowy czułem, że autentycznie zależy jej na tym, aby mi pomóc. Wizyta przebiegała w bardzo cieplej i spokojnej atmosferze, czułam komfort mówienia o problemie, z którym się zmagam.
  Uzyskałem również odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie przepisanego leku.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Ks.J.Poniatowskiego 40, 32-700 Bochnia Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania