Specjalistyczna Poradnia Alergologiczno-Pediatryczna Doctor Ewa Jachimczyk, Krzysztof Godek

(19 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczno-Pediatryczna Doctor Ewa Jachimczyk, Krzysztof Godek

Tumska 10

62-200 , Gniezno , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Galantowicz

  Pediatra,

  • R

   Wyjechał z Rawicza i sie pokichało z pediatrą. Mi udzielał konsultacji o każdej porze dnia i to przez telefon. Na terenie powiatu rawickiego miał ponoć zdeklarowanych 1500 dzieci do siebie. Obdarzony intuicją i rzetelnością. Każda wizyta i diagnoza to był strzał w dziesiątkę.

  • L

   Wspaniały człowiek i super specjalista. Ma niesamowite podejście do dzieci. Wiedza i doświadczenie oraz rzetelność to atrybuty tego lekarza. My zawdzięczamy Panu Doktorowi trafną diagnozę , której nie udało się postawić kilku pediatrom .

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Krzysztof Godek

  Alergolog, Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNA PORADNIA ALERGOLOGICZNO-PEDIATRYCZNA DOCTOR EWA JACHIMCZYK, KRZYSZTOF GODEKUsługa: Inny

   Niestety pan doktor nie pomógł mi. Przez cały czas mówił mi że wmawiam sobie alergię kiedy mówiłam mu po czym dokładnie występuje u mnie objaw alergii. Kazał robic testy na wszystko inne tylko nie to co mówiłam. Gdy pytałam czy przy AZS jest możliwe, że zamiast typowej wysypki jest moje AZS powiedział, że nie absolutnie nie. Poczytałam w internecie bo coraz bardziej zaczęło sie nasilać i jest to możliwe. Więc nie polecam

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jeden z nielicznych lekarzy u których czujesz, że Ciebie słucha i czynnie analizuje to co się powiedziało. Bardzo duże doświadczenie Doktora oraz jego miła aparycja powoduję, że wizyta przebiega w bardzo milej atmosferze, człowiek nie czuje, że jest następnym nazwiskiem w kolejce.
   Konkretne decyzje, konkretne diagnozy i co najważniejsze - trafne!
   Jedynym minusem leczenia się u dr. Godka, to to uczucie, gdy okazuje się, że nie może nas przyjąć z jakiś ważnych przyczyn, człowiek nawet nie myśli by iść do innego alergologa. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu