Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medicus Centrum medyczne

Wiejska 3

62-230 , Witkowo , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Webner Inny

  Chciałabym podziękować Panu Doktorowi za ogromne zaangażowanie w diagnostykę mojego męża. Dwanaście lat temu uratował mu po prostu życie wnikliwie szukając ,,dziwnych,, objawów złego samopoczucia co w dalszej diagnostyce okazało się bardzo ciężką zmianą kardiologiczna. Teraz sytuacja się powtórzyła przez covid19 i Pan Doktor ponownie wykazał się ogromnym zaangażowaniem i bardzo szybko wychwycił covidowe zapalenie płuc dzięki czemu mąż uniknął tlenoterapii i respiratora. Jeszcze raz bardzo mu za to dziękuję!!!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Webner Inny

  Pragnę przekazać ogrom wdzięczności dla dr.Webnera za wielki profesjonalizm w bardzo trafnym doborze leków w przywróceniu moich zdolności ruchowych po ciężkim urazie w wyniku potrącenia.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Szczerbińska

  Zdecydowanie nie polecam pani ginekolog. Nie wysłuchała większości objawów, które sugerowały pewną chorobę. Nie dała skierowania na badania, które rozstrzygnęłyby o tejże chorobie. Pani doktor kierowała się logiką "to na pewno nie to". Fakt zanikania miesiączki, pojawiania się jej co około 2 i pół miesiąca od pół roku uznała za zupełnie normalny oraz stwierdziła, że źródłem tego jest na pewno stres. Co więcej zasugerowała, że jestem panikarą czytającą przypadkowe objawy w internecie. Poleciła mi się uspokoić i wstrzymać z badaniami. Kilka dni po tej wizycie udałam się do innego ginekologa, zrobiłam wyżej wymienione badania. Wynik okazał się być ponad 10 razy powyżej normy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz