Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Medicus Centrum medyczne
Wiejska 3, 62-230 Witkowo
Medicus Centrum medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Waldemar Webner Inny

  Chciałabym podziękować Panu Doktorowi za ogromne zaangażowanie w diagnostykę mojego męża. Dwanaście lat temu uratował mu po prostu życie wnikliwie szukając ,,dziwnych,, objawów złego samopoczucia co w dalszej diagnostyce okazało się bardzo ciężką zmianą kardiologiczna. Teraz sytuacja się powtórzyła przez covid19 i Pan Doktor ponownie wykazał się ogromnym zaangażowaniem i bardzo szybko wychwycił covidowe zapalenie płuc dzięki czemu mąż uniknął tlenoterapii i respiratora. Jeszcze raz bardzo mu za to dziękuję!!!

  J
  Profil zweryfikowany
  Waldemar Webner Inny

  Pragnę przekazać ogrom wdzięczności dla dr.Webnera za wielki profesjonalizm w bardzo trafnym doborze leków w przywróceniu moich zdolności ruchowych po ciężkim urazie w wyniku potrącenia.

  J
  Profil zweryfikowany
  Marzena Szczerbińska

  Zdecydowanie nie polecam pani ginekolog. Nie wysłuchała większości objawów, które sugerowały pewną chorobę. Nie dała skierowania na badania, które rozstrzygnęłyby o tejże chorobie. Pani doktor kierowała się logiką "to na pewno nie to". Fakt zanikania miesiączki, pojawiania się jej co około 2 i pół miesiąca od pół roku uznała za zupełnie normalny oraz stwierdziła, że źródłem tego jest na pewno stres. Co więcej zasugerowała, że jestem panikarą czytającą przypadkowe objawy w internecie. Poleciła mi się uspokoić i wstrzymać z badaniami. Kilka dni po tej wizycie udałam się do innego ginekologa, zrobiłam wyżej wymienione badania. Wynik okazał się być ponad 10 razy powyżej normy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania