Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Medicus Centrum medyczne

Wiejska 3

62-230 , Witkowo , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Webner Inny

  Chciałabym podziękować Panu Doktorowi za ogromne zaangażowanie w diagnostykę mojego męża. Dwanaście lat temu uratował mu po prostu życie wnikliwie szukając ,,dziwnych,, objawów złego samopoczucia co w dalszej diagnostyce okazało się bardzo ciężką zmianą kardiologiczna. Teraz sytuacja się powtórzyła przez covid19 i Pan Doktor ponownie wykazał się ogromnym zaangażowaniem i bardzo szybko wychwycił covidowe zapalenie płuc dzięki czemu mąż uniknął tlenoterapii i respiratora. Jeszcze raz bardzo mu za to dziękuję!!!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Webner Inny

  Pragnę przekazać ogrom wdzięczności dla dr.Webnera za wielki profesjonalizm w bardzo trafnym doborze leków w przywróceniu moich zdolności ruchowych po ciężkim urazie w wyniku potrącenia.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Szczerbińska

  Zdecydowanie nie polecam pani ginekolog. Nie wysłuchała większości objawów, które sugerowały pewną chorobę. Nie dała skierowania na badania, które rozstrzygnęłyby o tejże chorobie. Pani doktor kierowała się logiką "to na pewno nie to". Fakt zanikania miesiączki, pojawiania się jej co około 2 i pół miesiąca od pół roku uznała za zupełnie normalny oraz stwierdziła, że źródłem tego jest na pewno stres. Co więcej zasugerowała, że jestem panikarą czytającą przypadkowe objawy w internecie. Poleciła mi się uspokoić i wstrzymać z badaniami. Kilka dni po tej wizycie udałam się do innego ginekologa, zrobiłam wyżej wymienione badania. Wynik okazał się być ponad 10 razy powyżej normy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Szczerbińska

  Najgorszy ginekolog u jakiego byłam. Zrobiła mi USG i nie widziała że jestem w ciąży po czym zapisała mi tabletki antykoncepcyjne bez żadnych badań chociaż mam problemy z tarczyca.. Nigdy więcej do niej nie pójdę pójdę!! Nie miła i nie czuła. Nie polecam!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Smoła

  Potwierdzam, też z żoną chodzę do doktora Smoły, bardzo dobry lekarz. Zawsze doradzi, zawsze uśmiechnięty


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Szczerbińska

  Pani doktor na 5!!! Jest nie tylko miła, ale i kompetentna. Nie jest zwolenniczką sztucznych preparatów witaminowych a popiera zdrowy tryb zycia, produkty z domowej spiżarni. Obrazowo odpowiada na zadane pytania i nigdy nie wychodzę od niej z gabinetu neizadowolona. Planuję zajść w ciążę i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego, mimo dzielącej mnie odleglości.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Webner

  Gdyby wszyscy lekarze tacy byli, ludzie nie cierpieli by z bólu
  dodam, że jest to także mój lekarz rodzinny i inne choróbska (poza pulmonologią) leczy z równie dużą fachowością i WIEDZĄ. POLECAM GORĄCO!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Smoła

  Świetny lekarz rodzinny! Pogodny,uśmiechnięty, zawsze w skupieniu wysłucha pacjenta, trafnie stawia diagnozy, kiedy nie jest do końca pewien diagnozy kieruje do właściwych specjalistów. Polecam Pana doktora wszystkim ludziom,którzy cenią sobie uczciwość oraz skromność-tymi cechami odznacza się ten człowiek. Dziękuje serdecznie Panie doktorze za fachową pomoc i profesjonalne podejście przy każdej wizycie. Pozdrawiam i Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Webner

  Najlepszy specjalista do jakiego trafiłam ze swoją astmą oskrzelową. Mogę go uczciwie polecić. Do tego uprzejmy i cierpliwie tłumaczy proces leczenia i działanie leków, jakie zapisuje. Jestem zadowolona w 100%.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zygmunt Kopciuch

  Ja nie mogę się zgodzić z poniższą opinią. Pan doktor w porę wykrył u mojego 8-dniowego synka bakterię gronkowca i natychmiast dał skierowanie do szpitala, by podano antybiotyk. Gdyby nie on, to nie wiem, co by się stało, synek nie przybierał na wadze, byl apatyczny. A dzien wczesniej bylam u innego lekarza i powiedzial, ze maly ma alergie! Na szczescie pojechalam rowniez do doktora Kopciucha, maly jest zdrowy i przybiera teraz na potege!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz