Zespół Lekarzy Rodzinnych Vita

(16 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Lekarzy Rodzinnych Vita

Wiejska 3 A.

62-230 , Witkowo , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Zespół Lekarzy Rodzinnych Vita? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  Doktor Bednarek jest bardzo dobrym lekarzem. Chodzę do niego od wielu lat. Prowadzi już moją drugą ciążę. Jest miły, delikatny i wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  Doktor Bednarek to wspaniały i doświadczony lekarz. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. Konkretny, wyrozumiały i po prostu "ludzki". Przez cały czas trwania mojego porodu był na sali, chociaż wcale nie musiał. Dzięki jego wsparciu i zaangażowaniu udało mi się urodzić siłami natury naprawdę dużą córkę. Objął nas wspaniałą opieką zarówno w ciąży jak i tuż po porodzie.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  bardzo polecam jest to lekarz z powołania dla którego ważna jest pacjentka a nie pieniądze ,a to w obecnych czasach rzadkość


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  Czytając poniższe opinie, bałam się, że pan doktor, tak jak większość lekarzy, jest taki świetny tylko prywatnie. Poszlam na NFZ i przekonałam się, że jest taki równiez w Medicusie. Bylam u niego w 12 tygodniu ciąży. Zrobił mi usg brzucha, chociaz nie musiał. Pozwolił nawet wejść mężowi;-) Wszystko dokładnie tłumaczył, jak było trzeba to nawet wspierał się rysunkiem. Sprawił, że w gabinecie poczułam się bezpiecznie i na luzie. To mój pierwszy ginekolog-mężczyzna i już się facetów nie boję;-) Mam nadzieję, że będzie tak przez całą ciążę:-)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  Dla mnie dr Krzysztof Bednarek jest znakomitym wykwalifikowanym lekarzem do tego przemiły, troskliwy, życzliwy i uprzejmy dla swoich pacjentów odpowiedzialnie i rzetelnie wykonuje swoją pracę co można wywnioskowac chociażby po opiniach niżej... bardzo kontaktowy zawsze można na niego liczyc o każdej porze i godzinie, precyzyjnie odpowiada na zadawane mu pytania dotyczące choroby i nie tylko, wspiera swoje pacjentki w razie poważniejszej choroby także osobiście polecam wszystkim pacjentką pana dr Krzysztofa Bednarka.


  G
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  Kiedy mieszkalam w okolicach Slupcy, bylam pacjentka dr Bednarka.. w porownaniu z dr Slonimskim - rewelacja.. Dodaje otuchy.. nie traci nadziei, taki dobry wujek. Nie przesadza z medycznym zargonem, ale stara sie dotrzec do pacjenta.. nie doszukuje sie negatywow, ale kiedy jest zle, mowi wprost. Serdecznie polecam. Malo takich ginekologow!


  G
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  bardo dobry lekarz jestem jego pacjentka od wielu lat nigdy sie nie zawiodłam Zawsze można na Niego liczyć Gorąco polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  Doktor Bednarek dał mi nadzieję wtedy, kiedy inni kazali mi pogodzić się z faktem, że nie zajdę w ciążę (5 innych lekarzy). Usiadł i na spokojnie wytłumaczył, że nie wszystko przesądzone, że tak naprawdę los lubi zaskakiwać i nie wolno mi się poddawać.I uwierzyłam.
  Prowadził moją ciążę od początku do końca, kierował na niezbędne badania, w tym również na toksoplazmozę ( a wiem, że wielu lekarzy bagatelizuje ten problem). Żałuję,że nie rodziłam w Słupcy, tylko w Poznaniu ( niestety, akurat się tak złożyło). Ale mam piękne, zdrowe dziecko, w dużej mierze właśnie dzięki opiece tego Doktora.
  Owszem, zdarza mu się mieć gorszy dzień, brak humoru, więc bywa niekiedy mrukliwy, ale generalnie uśmiechnięty, lubi pożartować, doradzić. No - ludzki jest. Po prostu.


  G
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  Bardzo życzliwy doktor, dbający o swoje pacjentki. Prowadził moją drugą ciążę i na każde nawet najgłupsze pytanie odpowiadał rzeczowo i wyczerpująco. Znajdował czas także poza godzinami urzędowania i nie pobierał za to pieniędzy. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję Panie Doktorze


  G
  Lekarz: lek. Krzysztof Bednarek

  Moim zdaniem to jest bardzo dobry lekarz który uratował mi życie i nie owija w bawełnę ja jestem jego pacjentką często u mnie pojawiają się torbiele przez lekarzy z Poznania zostałam przekreślona gdyby nie on nie miałabym teraz 2 dzieci a co najważniejsze zawsze ma czas do pacjenta DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz