Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Cebtrum Medyczne Diagnosis

Sikorskiego 11

58-200 , Dzierżoniów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Bobik

  Urolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczna Cebtrum Medyczne "DIAGNOSIS"Usługa: Inny

   Lekarz, doskonały, nie samowite podejście do pacjenta, świetny kontakt, i godny polecenia. Jestem po zabiegu nietrzymania moczu i poprostu jestem przeszczęśliwa że poddałam się zabiegowi temu lekarzowi.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz godny jest polecenia . Super jak dla mnie ,udało mu się ustalić co mi dolega jakie zastosować leczenie ,robił mi kilka zabiegów . Po prostu jestem zadowolona z tego ,że ma podejście do pacjenta i jest dokładny .

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Chlebiński

  Ortopeda, lek.

  • W
   Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Konsultacja spełniła moje oczekiwania. Doktor uważnie wysłuchał i szczegółowo objaśnił, co i dlaczego tak. Dobra energia. Jeszcze raz dziękuję.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo rzeczowa konsultacja, zauważalna troska o pacjenta, poszukiwanie najlepszej metody leczenia, w dyspozycji porządny gabinet zabiegowy

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Paweł Kosikowski

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • K

   Wracam i zawsze będę wracała do tego lekarza, ponieważ to człowiek zwyczajnie (a może niezwyczajnie w tych czasach) dobry z wielkim sercem co u lekarzy jest podwójnie ważne... Poza tym posiada ogromną wiedzę i gdy potrzebowałam pomocy nigdy się nie zawiodłam. Polecam!

  • A

   Wspaniały lekarz, dobry człowiek. Mówią o nim dr Judym.
   Dwukrotnie pomógł mojej rodzinie. Zmusił pogotowie do zabrania babci do szpitala, bo stwierdził, że ma złamane biodro, gdy trzykrotnie pogotowie wysyłało ją do przychodni i straszyło, że obciąży za przejazd- nie umiało postawić diagnozy. Lekarz, którego poleca się znajomym.


 • Elżbieta Rogowska-Pastuch

  Internista,

  • E

   Wspaniały lekarz, przede wszystkim kompetentny! A przy tym Człowiek przez duże C! Serdecznie polecam.


 • Adam Iwaszko

  Internista,

  • P

   witam serdecznie, po wizycie obiecałem sobie, że muszę zamieścić opinie na temat tego Pana w internecie. Otóż zakład pracy skierował mnie na badania, zaznaczę, że zakład produkuje chemie budowlaną (kleje, sylikony itp) wiec przygotowany byłem, że badania trochę potrwają, Ku mojemu zaskoczeniu sama wizyta w gabinecie trwała 2 min. Badanie stetoskopem 1min. i wypisywanie zaświadczenia druga. Nie został przeprowadzony żaden wywiad, wszystkie pola, w ankiecie zostały zaznaczone na "nie" bez konsultacji ze mną, Były tam pytania odnośnie chorób układu oddechowego, przebytych operacji itp. a lekarz postanowił wszystko zaznaczyć tak jak będzie najwygodniej do wystawienia zaświadczenia. Jedyne słowa jakie wypowiedział podczas wizyta brzmiały "to wszystko, może Pan odejść".
   Tak więc moja opinia nie może być inna jak negatywna, jeżeli dbacie o swoje zdrowie i chcecie naprawdę wiedzieć czy możecie wykonywać daną pracę nie polecam lekarza, wielki minus za jego arogancje i masową produkcję zaświadczeń.


 • Witold Listwan

  Okulista,

  • A

   Chodziłam do Pana doktora z synem od urodzenia ponieważ mieliśmy zalecenie w wypisie ze szpitala po urodzeniu . Przy ostatniej wizycie (a było ich chyba z 5, wszystkie prywatne !) zostały zalecone okulary, oczywiście mieliśmy się udać do poleconego przez Dr optyka .... Dziecko nosiło okulary bardzo niechętnie i od samego początku widać było że źle się w nich czuje. Postanowiłam zabrać dokumentacje z przychodni (co było bardzo niewygodne dla żony doktora) i poprosiłam o diagnozę innego lekarza i okazało się że nie mamy żadnej wady wszystko w normie i nie potrzeba okularów korekcyjnych. Może okulary zapisane przez doktora nie zepsułyby mojemu dziecku wzroku ale zostałam naciągnięta na koszty związane z wizytami i okularami których zrobiłam dwie pary ponieważ polecony optyk źle dobrał pierwsze oprawy ! Ufałam mu ale mnie rozczarował.

  • A

   Bardzo dobry lekarz, ma świetne podejście do dzieci, sympatyczny, wszystko konkretnie wyjaśnia, naprawdę polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Irena Gajdamowicz

  Internista,

  • E

   Bardzo nieprzyjemna Pani doktor, nie poleciłabym nawet największemu wrogowi,
   Przez całą wizytę poza "Co się dzieje.?" nie odzywa się w ogóle, uzupełnia jedynie kartę,
   Na zadane przez pacjenta pytanie odpowiada bardzo niemiło, czasem wręcz bezczelnie...coś w stylu "to twoja wina że cierpisz, co mnie to obchodzi?"
   Nie potrafi rozczytać badań EKG ani zdjęć rentgenowskich.

   Ta Pani na pewno minęła się z powołaniem..!


 • Tamara Łukomska- Iwaszko

  Pediatra, Neurolog Dziecięcy,

  • Nie polecam tej pani. Byłam u niej z 2 miesięcznym synkiem, zostaliśmy przyjęci ponad pół godziny po terminie, więc maluch zdążył już zasnąć. W gabinecie mogłam być tylko ja i dziecko, więc dziadek, który mi pomagał z rzeczami, został wyproszony. Synka wybudziła szarpaniem, więc się zdenerwował, nie chciał współpracować i płakał. Mi samej chciało się płakać, widząc co robi z moim dzieckiem. Po badaniu pani kazała mi uspokoić dziecko, bo "musi się skupić na pisaniu", a tej diagnozy było 2 zdania i to napisane skrótami. Zdenerwowała się samym faktem, że ośmieliłam się zadawać pytania. Była niemiła i opryskliwa. A diagnoza? Niewielkie odchylenia i zalecenie rehabilitacji. Odradzam wizytę u tej kobiety. Traktowała nas z góry, jak nic niewarte istoty, które swoim przyjściem zaburzyły jej dzień.

  • M

   Pani doktor dziecko badała dosłownie 5 minut. Nic kompletnie w trakcie badania nie wyjaśniła. Jak chciałam coś zapytać, olała mnie i kazała szybciej ubierać dziecko, bo pacjenci czekają. Czekała jedna osoba. Mrukliwa i nieprzyjemna kobieta.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zygmunt Zdrojewicz

  Internista, Endokrynolog, Seksuolog, prof. dr hab. n. med.

  • N
   Lokalizacja: Specjalistyczna Cebtrum Medyczne "DIAGNOSIS"Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Nie polecam tego endokrynologa... Moja wizyta trwała góra 3 minuty. Gdzie Pan doktor nie zapytał dosłownie o nic. Nadczynność tarczycy mam od kilku lat i ostatnio się pogorszyło. Mam guza który z roku na rok rośnie i obecnie powinna być zrobiona już biopsja a Pan doktor stwierdził, że nie ma takiej potrzeby. Badanie wyglądało dość dziwnie doktor podotykal szyi i palcem zmierzył puls na nadgarstku po czym powiedział, że nic się nie dzieje, Pan doktor wypisał mi leki których nie mogę i mówiłam o tym od samego początku, a szanowny Pan doktor powiedział cytuję "nic ci nie będzie". Za ową wizytę zapłaciłam 150 zł, a na koniec prosząc o fakturę usłyszałam, że widzimy się za 6 tygodni i wtedy dostanę dwie...

  • Z

   PROFESOR TO WSPANIAŁY , WYBITNY LEKARZ Z OGROMNĄ WIEDZĄ NAUKOWĄ ORAZ Z WZOROWYM I PROFESJONALNYM ZAANGAŻOWANIEM DLA PACJENTA..Jeździłem po wielu lekarzach prze kilkanaście lat ze swoimi wieloma, złożonymi dolegliwościami..Żaden lekarz nie dał mi skierowania na badanie hormonów i nie ustalił przyczyny moich dolegliwości przez które straciłem chęć do życia i czekałem, kiedy umrę!!...Profesor po 10 minutach i przebadaniu mnie (57 lat) od razu powiedział, co mi jest, co potwierdziły wyniki zleconych mi badań..Po kuracji pod kierunkiem PROFESORA wróciłem do Zdrowia...

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Piotr Barski

  Internista,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: analiza stanu odżywienia

   Gdy moja mama znów trafiła do szpitala w bardzo złym stanie doktor Barski jak zwykle zajął się moja mamą profesjonalne (nie pierwszy raz) więc Doktorze znów muszę serdecznie podziękować za opiekę i mądre rady dla mojej mamy Władysławy Lewickiej. Więcej takich lekarzy serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję za wszystko.


Powiązane wyszukiwania