Ideą działania Silesia Med jest stworzenie alternatywnej dla publicznych przychodni medycznych placówki, w której pacjent uzyskuje szybko kompleksową poradę o najwyższym standardzie. Dlaczego Siles... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SILESIA MED Centrum Medycyny i Stomatologii

Mickiewicza 29

40-085, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Ideą działania Silesia Med jest stworzenie alternatywnej dla publicznych przychodni medycznych placówki, w której pacjent uzyskuje szybko kompleksową poradę o najwyższym standardzie.

Dlaczego Silesia Med ?
-to miejsce, w którym doświadczenie i wiedza łączą się z nowoczesnymi metodami pracy,
-to wykwalifikowani lekarze specjaliści,
-to kompetentny personel medyczny,
-to fachowy zespół obsługi pacjentów.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Teresa Wilczek-Kaszuba

  Okulista, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KatowiceUsługa: konsultacja okulistyczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Miła atmosfera, praktyczne porady, dobrze dobrane lekarstwa oraz dokładność przy badaniu.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Katowice

   Rzeczowo i konkretnie a przy tym miła i sympatyczna pani doktor. Polecam skorzystanie z wizyty w tym gabinecie okulistyczny.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Łukasz Witek

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo cenię dr Witka. Jest niezwykle rzetelnym, konkretnym i kompetentnym specjalistą. Podczas wizyt poświęca wystarczającą ilość czasu, zleca potrzebne badania, pyta o wątpliwości czy dolegliwości. Wprowadza atmosferę swobody i szczerej rozmowy. Z należytą troską analizuje wyniki badań i na bieżąco reaguje w razie potrzeby. Zdecydowanie nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego. Jednym słowem - polecam!

  • M

   Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego poznałam. Przeprowadził bardzo uważny i dokładny wywiad, poinformował mnie o kilku możliwościach rozwoju mojej dolegliwości, a na kolejnej wizycie (po analizie zleconych wyników badań) skierował do szpitala. Po postawieniu ostatecznej diagnozy, wykonał konieczny zabieg - bardzo skutecznie - za co jestem mu naprawdę wdzięczna. W trakcie mojego pobytu w szpitalu codziennie do mnie przychodził, przeglądał wyniki badań i dodatkowo robił usg. Na bieżąco informował mnie o tym co się dzieje i jakie są możliwe dalsze kroki. Przy tym wszystko odbywało się w bardzo spokojnej, profesjonalnej atmosferze, bez zbędnych nerwów czy pośpiechu. Mogłam zadać każde pytanie i zawsze uzyskałam rzeczową i wyczerpującą odpowiedź. Na pewno będzie to już mój stały ginekolog. Polecam serdecznie i każdemu życzę takiej opieki!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Anna Cygal

  Ginekolog, Endokrynolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osoba. Wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze, jest konkretna i rzeczowa. Pani Doktor zawsze odpowie na każde pytanie, rozwieje wątpliwości. Jesteśmy zadowoleni z prowadzenia naszej ciąży. Jest to lekarz godny polecenia.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: kontrola w ciąży

   Pani doktor jest najlepszym ginekologiem na którego trafiłam. Prowadzi moja druga ciąże. Jest konkretna i z zaangażowaniem wykonuje swoją prace. Polecam z całego serca ????

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Marek Trzęsicki

  Ortopeda,

  • K

   Dwie gwazdki tylko za przyjazność dla pacjenta. Niestety dwa kontakty skończyly sie bardzo pobieżną diagnoza, niechęcia skierowania na dalsze badania i lekami przeciwbolowymi. Nie polecam.


 • Tomasz Urbanek

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr hab. n. med.

  • J

   U Dr Urbanka lecze sie od dawna. Mam duze sklonosci do powstawania zylakow. Moge z czystem sumieniem powiedziec, ze to lekarz z powolania, pelen profesonalizm i przed wszystkiem czuje sie, ze w czasie wizyty jest skupiony tylko na mnie.
   Jedynym problem byl czas oczekiwania na wizyte jednak odkrylam, ze przyjmuje rowniez na Mickiewicza w Silesia Med - tam wizyta w ciagu paru dni. Polecam!

  • K

   Najlepszy lekarz specjalista jakiego do tej pory poznałam.Bardzo dobry chirurg, rzetelny profesjonalista i wspaniały człowiek. Pan Doktor operował mi żylaki w znieczuleniu miejscowym, zaufałam mu w stu procentach i się nie zawiodłam. Bardzo dobrze mnie znieczulił i zaraz po operacji stanęłam na nogi i mogłam chodzić, co było dla mnie najważniejsze. Nigdy nie pozostawił bez odpowiedzi moich pytań i rozwiewał wszelkie wątpliwości.Dziękuję Panu jeszcze raz za udana operację, troskę i cierpliwość.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Andrzej Cholewka

  Gastrolog,

  • J

   Bardzo konkretny lekarz o niesamowitej wiedzy i ciepłym wręcz empatycznym podejściem do pacjenta.Polecam z cała odpowiedzialnością, bo w życiu rzadko spotyka się tej klasy specjalistów- zaangażowanych w problemy pacjentów a zarazem z ogromnym sercem.
   Dziękuje Panie Doktorze

  • H

   Lekarz z powołania. Wiedza niesamowita. Leczy ludzi nawet tych biednych. Niesamowity bardzo dobry specjalista, a przede wszystkim człowiek. Pomaga Polecam szczerze.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


  • Bardzo Dobry Lekarz , konkretna , zawsze pomoże, zawsze dobrze wykona badania , zawsze znajdzie objawy i je wyleczy już Chodzilam do Tylu lekarzy ale jednak zawsze wracam do Pani Doktor, Polecam wszystkim

  • K

   Bardzo wysoki poziom świadczonej opieki medycznej począwszy od wizyty po badania i przebieg całego procesu leczenia. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam trafić na tak profesjonalną pomoc i z czystym sumieniem polecam oddać się w ręce Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Waluga

  Gastrolog,

  • W
   Lokalizacja: NZOZ-QMEDICUsługa: Inny

   Miałem wykonaną u Pana doktora Gastroskopię - badanie jak najbardziej zaliczam do udanych, natomiast leczenie pozostawiało dużo do życzenia. Właściwie co 2-3 miesiące wracałem do doktora i zostałem odsyłany cały czas z tymi samymi lekami na recepcie które nie pomagały. Skarżąc się na krwawienie z odbytu - usłyszałem tylko "To na pewno hemoroidy" - bez żadnego skierowania na kolonoskopię czy sigmoidoskopię. Nie odbieram doktorowi absolutnie kompetencji, natomiast mi nie pomógł.

  • Szczerze polecam tego lekarza! Miałem u niego już kilka wizyt i badanie gastroskopię, wszystko ładnie, dokładnie, spokojnie, dostałem nawet test bakteryjny do obserwowania w domu. Cierpliwy, dokładny, wyrozumiały i chętny, żeby wytłumaczyć wszystko pacjentowi, uwzględnia uwagi i pytania pacjenta. Porozmawia kulturalnie z pacjentem, a nie tylko wypisze receptę. (A każdą wizytę miałem z NFZ-u).

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Robert Kwiatkowski

  Onkolog, Radiolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Katowickie Centrum OnkologiiUsługa: konsultacje radiologiczne

   Lekarz życzliwy, empatyczny i kompetentny. Gdyby wszyscy lekarze tak życzliwie opiekowali się pacjentami, to chorowanie nawet na najgorsze choroby, było by do przeżycia. Bardzo polecam.

  • Z
   Lokalizacja: Katowickie Centrum OnkologiiUsługa: konsultacja przed operacją

   Wspaniały przede wszystkim człowiek , który potrafi najbardziej zagubionego po diagnozie pacjenta czytelnie i jasno uświadomić co go czeka ... w 2003 roku trafiłam do Doktora na konsultację mającą na celu naświetlania obszaru wokół pola operacyjnego (guz jelita grubego) i tu Doktor zaproponował mi leczenie chemio-radioterapią któremu się poddałam po długich i okazywanych mi z wielką cierpliwością tłumaczeniach doktora ... jestem przekonana że żyję tylko dzięki Doktorowi i Jego oddaniu dla pacjentów...

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Adam Rudnik

  Neurochirurg, Neurolog, dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja dyskopatii

   Po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona. Pan doktor zakwalifikował mnie do zabiegu jednak musiałabym zrobić nowe MR ponieważ poprzednie było z przed pół roku i nie chciał operwać na ślepo. Zasugerował jak najszybsze MR najlepiej prywatnie bo im szybciej tym lepiej. Tak też zrobiłam i tydzień później byłam na drugiej wizycie z nowym MR zrobionym prywatnie. Pan doktor pooglądał i stwierdził no że jednak nie wymagam operacji, ale mogę zrobić sobie zabieg laserowy, który jest odpłatny u jego asystenta!!!! Jestem bardzo nie zadowolona i zniesmaczona bo obie wizyty w gabinecie trwały w sumie ok 20 minut a kosztowały nie małe pieniądze zresztą badanie również. Nie polecam.

  • D
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności

   W maju tego roku byłam operowana przez doc. Adama Rudnika ((oponiak). Wszystko przebiegło doskonale.
   Bardzo kulturalny i uprzejmy człowiek.Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.Dziękuję bardzo Panu doc.i całemu zespołowi za okazaną pomoc.
   Pacjentka

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu