Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

(167 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

Strusia 4/8

04-564 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Julia Kawecka Inny

  Pani dr Kawecka to prawdziwy lekarz z powołania. Wspaniała osoba, pełna ciepła i empatii. Ma niespotykanie uprzejme podejście do pacjenta, z uśmiechem na twarzy. Zawsze uważnie wysłucha i pomaga wrócić do zdrowia. Nie znam lepszego lekarza. Gorąco polecam.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Julia Kawecka Inny

  To nie dzieje sie na prawdę nfz i pani doktor :)z takim podejściem :)przywraca pani wiare w ludzi po prostu brak słów życzę wszystkiego dobrego i szczerze polecam !!!!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Nazaruk Inny

  Pani Doktor- najlepsza z najlepszych. Nie mogłam trafić lepiej. Pomocna, kompetentna, rzeczowa i mega skuteczna. Dziękuje za wszystko.

  Halina Nazaruk

  Bardzo dziękuje za dobra współpracę.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Julia Kawecka

  Wspaniały lekarz podejście do pacjenta uśmiech na twarzy wysłucha i pomaga zawsze wrócić do zdrowia nie znam lepszej Pani Doktor.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Nazaruk prowadzenie ciąży

  Obecnie jestem w 23 tyg. mojej pierwszej ciąży. Pani Halina prowadzi ją od 16 tyg. Poza planowymi wizytami zawsze przyjmuje dodatkowo żeby uspokoić lub rozwiać wszystkie wątpliwości. Wizyty są konkretne i miłe co dla przewrażliwionej przyszłej mamy jest bardzo ważne. Częste opóźnienia wynikają jedynie z tego, że jest zapisywanych zbyt dużo pacjentek przez co pani Halina zawsze zostaje po godzinach, żeby każdą z nich przyjąć. Polecam z całego serca, dziękuję :)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Ulmer-Tomasiewicz choroba córeczki

  Ta Pani z całą pewnością wie co robi wizyta u Pani Ulmer robi wrażenie podejście do zawodu w pracy z dziećmi w potrzebie jest na najwyższym poziomie i rodzic może być wdzięczny losowi, przypadkowi lub z polecenia rodziców , że taka lekarz jak P. Maria Ulmer pracuje dla dzieci z oddaniem z Mega doświadczeniem zawodowym pozdrawiam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Nazaruk prowadzenie ciąży

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Trafilam do Pani całkiem przypadkiem bo mój lekarz miał problemy zdrowotne to nie żałuję. Ciążę prowadziła bardzo dobrze, badania miałam robione reguralnie. Bardzo miła i uprzejma ma każdej wizycie. Lekarz z powolania i co najważniejsze dla Pani doktor liczy sie dobro pacjenta.

  Halina Nazaruk

  Dziękuje. Życzę wszystkiego dobrego.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Maria Olszewska-Bądarczuk polineuropatia nerwów obwodowych

  Bardzo się dziwię, że Pani Doktor nie ma na tym portalu opinii, pacjenci pod gabinetem przychodni na ul. Strusia bardzo ją chwalą. To co dla jednych jest wadą, dla innych jest zaletą. Pani Doktor bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, bywają opóźnienia. Wynika to jednak z ograniczonego czasu wyznaczonego w przychodni. Z mojego ok. 4 doświadczenia wynika, że jest to bardzo dobra Pani neurolog. Dokładnie obejrzy badania, wysłucha, doradzi, zaproponuje leczenie. Jest szczera w opisie chorób, cenię to. Przez minione lata wspólnie zmagałyśmy się z moimi bólami kręgosłupa szyjnego, lędźwiowego, z polineuropatią nerwu piszczelowego stopy oraz w tym roku- z polineuropatiamk kończyn górnych. Jedynie ubolewam, że terminy do Pani Doktor są odległe, pacjentowi z chorobą przewlekłą ciężko leczyć się w Poradni na ul. Strusia :(


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Nazaruk prowadzenie ciąży

  Odkad trafilam do pani dr nie mam prawa narzekac. Dzieki niej, udalo mi sie zajsc w ciaze i unorowac poziom hormonow tarczycowych. Nie zamienie jej na nikogo innego. Prowadzi moja ciaze, pilnuje wszystkich badan i kieruje na te najbardziej potrzebne. Polecam!

  Halina Nazaruk

  Powodzenia


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Ulmer-Tomasiewicz

  Polecam Panią Doktor, dokladnie a zarazem delikatnie przeprowadza badanie. Nie robi problemów z indywidualnym kalendarzem szczepień.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania