Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Bemowo

Wrocławska 19, Bemowo

01-493, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Truszkowski

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Szczerze odradzam tego człowieka. Jest arogancki i cyniczny, podczas wizyty, kiedy wymieniłam swoje dolegliwości zapytał, czego od niego oczekuję. Nie zadał żadnych dodatkowych pytań, aby ustalić możliwą przyczynę, nie chciał zlecić nawet badania krwi, wypisał je na moją prośbę, niestety niepoprawnie, przez co musiałam wykonać badanie na własny koszt. Oczekiwał, że ja powiem, co mi przepisać. W dodatku, gdy powiedziałam, że koleżanka miała podobne dolegliwości uznał, że ja już wszystko sama wiem, bo był "zlot czarownic". Jego zdaniem nie należy zapobiegać, ale leczyć, nie był w stanie odpowiedzieć, jak długo należy się męczyć ze swoimi problemami, zanim się do niego przyjdzie. Na pewno złożę skargę do przychodni - przyjmował na Ursusie.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

   Pan doktor to najgorszy ginekolog jak mógł mi się trafić. Odradzam wizyty u tego lekarza. Była to moja pierwsza wizyta w ciąży, a więc wydawało mi się że dość istotna a trwała niecałe 4 minuty, Po pięciu tygodniach od ostatniej miesiączki Pan doktor stwierdził, ze to jest niemożliwe aby test ciążowy wyszedł dodatni!!!! Na pewno nie można liczyć na jakiekolwiek badania, musiałam wyprosić o badania krwi na Beta - hCG.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Magdalena Szeworska - Szarek

  Pediatra, lek.

  • G

   Bardzo kompetentna i sympatyczna, ciepła osoba. Opiekuje się moimi dziecmi już od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Stawia trafne diagnozy, nie przepisuje bez potrzeby antybiotyków. Co też ważne nie jesteśmy tylko kolejnym ananimowym pacjentem - kiedy przychodzę z jednym dzieckiem zawsze pyta co słychać u drugiego. Polecam.

  • I

   Doskonały lekarz. Słucha uważnie co się do niej mówi, słucha matki i bierze pod uwagę jej uwagi. Ma dobry kontakt z dziećmi i rodzicami. I co najważniejsze zawsze myje ręce przed badaniem. Nie stawia diagnoz na ładne oczy czy intuicyjnie, bez wahania daje skierowanie na odpowiednie badania czy do specjalisty. Bardzo spodobało mi się to że wyrzuca z gabinetu przedstawicieli handlowych firm farmaceutycznych i każe im czekać gdy widzi że jest już kolejny pacjent. Pamiętam jeden epizod z "dawnych" czasów. Moja córeczka miała wtedy 2 może 3 miesiące. Nagle zaczęła wysoko gorączkować. Przyszłam chwilę wcześniej. W gabinecie akurat był inny mały pacjent więc musiałyśmy chwilę poczekać. Przyszła mama z na oko 11-12 latkiem. Spużniła sie kilka numerków i stwierdziła że poniewaz jej numerek już był, to ona ma pierwszeństwo. Zagotowałam się ale nie chciałam awantury. Pani doktor wyszła na korytarz, spojrzała kto jest do niej następny i wyprosiła tamtą parę z gabinetu stwierdzając że jeżeli tej pani się nie spieszyło dotąd to może poczekać jeszcze trochę bo ten maluszek ma pierwszeństwo. Po zbadaniu dziecka nie potrafiła postawić jednoznacznej diagnozy. Zamiast od razu przepisywać antybiotyk, wyjęła z szuflady woreczek na mocz i wysłała mnie do laboratorium z dopiskiem "na cito" podejrzewając stan zapalny dróg moczowych. Dzięki temu dziecko uniknęło niepotrzebnego antybiotyku.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Bayer

  Okulista, lek.

  • A

   optyk z wieloletnim doświadczeniem potrafi nie tylko zrobić dobre okulary ale i doradzić które szkła będą dla mnie najodpowiedniejsze a mam jaskrę i szkła -5.

  • K

   miło i profesjonalnie wszystko w jak najlepszym porzadku
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Maria Felczak - Mikuta

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • J

   Jest najlepszym i najsympatyczniejszym lekarzem jakiego znam.Została Lekarzem Roku 2010 na Bemowie.Był to wybór pacjentów. Oceńcie Państwo czy ponurak i mruk dostałby od Was takie wyróżnienie?Jarek

  • K

   Rewelacyjny lekarz.
   Jest moim lekarzem prowadzącym od wielu lat i nigdy nie robi nikomu łaski, nie jest nie miła itd.
   wcześniejsze wpisy są albo ludzi którzy nigdy u niej nie byli albo zawistnych koleżanek "lekarzy" którym to rzeczywiście nie chce się nic robić i nikogo nie przyjmować.
   Pani Mikuta jest najlepszym lekarzem z jakim się spotkałem.
   PRAWDZIWY PACJENT!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Kamila Chybała

  Internista,

  • A

   Pani Kamile jest lekarzem jalich mało. Osobiście nie spotkałem leprzej. Po leczeniu skierowala mnie do psyhiatry ktury powiedział dokładnie to samo co Ona. Gdzie ona teraz przyjmuje? proszę o pomoc. Nie mpge jej znaleść.

  • G

   Doskonały specjalista. Przeprowadziła dokładny wywiad, obejrzała wszystkie wyniki badań, wysłuchała mnie i jako pierwsza przepisała lek, który pomógł (leczyłam się bezskutecznie od ponad roku). Gdyby nie Pani Doktor nadal tułałabym się załamana po lekarzach.
   Jednocześnie, porada lekarska odbywała się w miłej, kulturalnej i spokojnej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dariusz Gos

  Radiolog,

  • A

   Jestem pacjentką doktora od kilku lat, jeszcze gdy pracował na Koszykowej. Jest bardzo dobrym fachowcem i dużo mu zawdzięczam. Jest lekarzem dokładnym, dociekliwym, a jako człowiek jest bardzo miły i życzliwy. Nie ogranicza się tylko do rutynowego wykonania badania, ale również rozmawia na temat historii choroby, pyta o wyniki innych badań i zabiegów. Wolę zapisać się na wizytę u doktora na Bemowie, bo mam pewność że badanie będzie wykonane starannie i w przyjaznej atmosferze.

  • D

   Polecam Pana Doktora! Bardzo dokładny i doskonały fachowiec. Ma dużą wiedzę, dokładnie wyjaśnia co widzi podczas badania. Naprawdę polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jerzy Bayer

  Chirurg,

  • M

   Pan Bayer to chirurg z doświadczeniem i klasą jakich mało dzisiaj. Porównałbym Pana Bayera do Profesora Wilczura z książki "Znachor; i "Prosfor Wilczur" Dołęgi Mostowicza. Precyzja w rękach i powołanie!!! Polecam Pana Bayera wszystkim. Pan Bayer zrobił mi dwie operacje na żylaki nóg i jestem zadowolony. Pierwsza w 2002 r., a druga w 2014 r. Wszystko odbyło się bezboleśnie, szybko i w warunkach wysokiego standardu w placówce jednodniowej chirurgii. Dodatkowo Pan Jarzy Bayer cały czas się kontaktował ze mną telefonicznie w ramach opieki po operacji. Polecam z czystym sumieniem. Zwłaszcza dziękuję mu za to, że operował mnie w placówce o wysokim standardzie "Iatros".

  • E

   zdecydowanie nie polecam. dzięki "trafnej" diagnozie mój palec wskazujący zatrzymuje się pod kątem 45 stopni, co powoduje że pięści nie zacisnę :(
   jak najdalej od tego pana


 • Marta Kowalczyk-Szustek

  Internista,

  • M

   Wspaniały lekarz, bardzo dobry i zyczliwy człowiek. Ogromna wiedza, duże doswiadczenie i intuicja sprawiają, że pacjent może czuć się bezpiecznie. Polecam gorąco!

  • M

   Pani Kowalczyk jest znakomitym lekarzem,dlaczego,dlatego że potrafi rozmawiać z pacjentem umie słuchać,proponuje leczenie jak np. mi bo nie wszystko mogę brać i razem dobieramy bo i ja wiem co mogę,czego nie,oczywiście decyzja i wytłumaczenie końcowe ustala Pani doktor :) Jest wspaniałą kobietą i lekarzem..Mariio

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Adam Szczęsny

  Internista, dr n. med.

  • M

   Bardzo dobry lekarz - lekarz z powołania. Życzliwie nastawiony do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę Pana Doktora polecić

  • Świetny i profesjonalny lekarz z powołaniem, który nie patrzy na pacjenta jak na przypadek, któremu trzeba czym prędzej wystawić receptę i zawołać "następny!" (jak robi niestety większość "lekarzy" w ramach NFZ).
   Można z nim normalnie porozmawiać i uzyskać fachową i rzetelną pomoc lekarską.
   Życzyłbym sobie i wszystkim więcej takich prawdziwych lekarzy jak Pan Doktor Adam Szczęsny.
   Jest to jeden z najlepszych internistów jakich kiedykolwiek spotkałem, a spotkałem wielu.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Halina Jedlińska-Bień

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • A

   Może i Pani Jedlińska-Bień może i nie jest najsympatyczniejszym lekarzem z jakim do tej pory miałam do czynienia, ale zdecydowanie nie o charakter tu chodzi. Moim zdaniem Pani zna się na swojej pracy, jest konkretna i dokładna, szczegółowo wytłumaczyła nam, jak wyleczyć dyspazję u synka, cierpliwie odpowiadała na nasze pytania. Drobną wadę doradziła leczyć domowymi sposobami, nie sięgnęła od razu po metody drastyczne dla małego dziecka.

   Jeśli nie oczekujesz od lekarza, że będzie chuchał i dmuchał na twoje dziecko, a przy okazji słodził także i Tobie, tylko zajmie się tym, po co do niego przyszedłeś, to polecam tę Panią.

  • B

   Po pierwszym USG stwierdzila ze jest juz ok (spieszyla sie bo było po 18) Po usg kontrolnym okazalo sie ze sie mylila. Zauwazajac swoj blad zarzucila, ze odmówilismy leczenia co jest nieprawdą. Wysłała na przeswietenie i oznajmila ze szyny na stałe to jedyne rozwiazanie. Stracilismy 1,5 miesiaca. Mozna bylo zastosowac inne, łagodniejsze dla dziecka metody. Nie ufamy tej Pani. Dodatkowo jest niesympatyczna i oddać niemowle w jej dłonie było nam bardzo ciężko. Idziemy na prywatną konsultację do innego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu