Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Bemowo

Wrocławska 19, Bemowo

01-493, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Truszkowski

  Ginekolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Warszawa, ul. Puławska 15

   Badał z użyciem wziernika, którym posługiwał się bez wyczucia, wepchnął go nagle na siłę i bez nawilżenia, szarpał nim wewnątrz, materiał do badan z szyjki pobrał patrząc w okno, jak gdyby brzydząc się mnie, i zadając mi bez konieczności duży ból, wziernik wyrwał ze mnie ze zloscią, az krzyknęłam. Zignorował mój krzyk z bólu, a potem także spokojnie wyartykułowaną uwagę, że mnie to bolało. Pogardliwie i agresywnie traktował mnie od pierwszego, do ostatniego momentu badania.

   Wyszłam dygocząc na całym ciele. Nigdy więcej.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Warszawa, ul. Puławska 15Usługa: Skierowanie na badania 1.trymestru

   Ponieważ mam wykupiony pakiet w grupie LuxMed tam tchteż chciałam znaleźć lekarza prowadzacego ciążę. Nie udało się. Mam lekarza prowadzącego spoza grupy. Po otrzymaniu skierowania na podstawowe badania 1.trymestru udałam się do doktora Truszkowskiego po skierowanie by móc wykorzystać możliwości pakietu. W badaniach było skierowanie na Ft4-niestety lekarz na to badanie odmowił skierowania mimo, iż wcześniej powiedział, że ciąży nie prowadzi. Nie prowadzi - ale podważa wiedzę lekarza prowadzącego ciążę. Gburowate podejście do klienta...z tekstem: to sobie pani opłaci bo ja już wszystko pozamykałem.Nie polecam. Nie chciałam początkowo wierzyć negatywnym opiniom tutaj ale muszę się do nich dołączyć.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Magdalena Szeworska - Szarek

  Pediatra, lek.

  • G

   Bardzo kompetentna i sympatyczna, ciepła osoba. Opiekuje się moimi dziecmi już od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Stawia trafne diagnozy, nie przepisuje bez potrzeby antybiotyków. Co też ważne nie jesteśmy tylko kolejnym ananimowym pacjentem - kiedy przychodzę z jednym dzieckiem zawsze pyta co słychać u drugiego. Polecam.

  • I

   Doskonały lekarz. Słucha uważnie co się do niej mówi, słucha matki i bierze pod uwagę jej uwagi. Ma dobry kontakt z dziećmi i rodzicami. I co najważniejsze zawsze myje ręce przed badaniem. Nie stawia diagnoz na ładne oczy czy intuicyjnie, bez wahania daje skierowanie na odpowiednie badania czy do specjalisty. Bardzo spodobało mi się to że wyrzuca z gabinetu przedstawicieli handlowych firm farmaceutycznych i każe im czekać gdy widzi że jest już kolejny pacjent. Pamiętam jeden epizod z "dawnych" czasów. Moja córeczka miała wtedy 2 może 3 miesiące. Nagle zaczęła wysoko gorączkować. Przyszłam chwilę wcześniej. W gabinecie akurat był inny mały pacjent więc musiałyśmy chwilę poczekać. Przyszła mama z na oko 11-12 latkiem. Spużniła sie kilka numerków i stwierdziła że poniewaz jej numerek już był, to ona ma pierwszeństwo. Zagotowałam się ale nie chciałam awantury. Pani doktor wyszła na korytarz, spojrzała kto jest do niej następny i wyprosiła tamtą parę z gabinetu stwierdzając że jeżeli tej pani się nie spieszyło dotąd to może poczekać jeszcze trochę bo ten maluszek ma pierwszeństwo. Po zbadaniu dziecka nie potrafiła postawić jednoznacznej diagnozy. Zamiast od razu przepisywać antybiotyk, wyjęła z szuflady woreczek na mocz i wysłała mnie do laboratorium z dopiskiem "na cito" podejrzewając stan zapalny dróg moczowych. Dzięki temu dziecko uniknęło niepotrzebnego antybiotyku.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Bayer

  Okulista, lek.

  • A

   optyk z wieloletnim doświadczeniem potrafi nie tylko zrobić dobre okulary ale i doradzić które szkła będą dla mnie najodpowiedniejsze a mam jaskrę i szkła -5.

  • K

   miło i profesjonalnie wszystko w jak najlepszym porzadku
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Maria Felczak - Mikuta

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • J

   Jest najlepszym i najsympatyczniejszym lekarzem jakiego znam.Została Lekarzem Roku 2010 na Bemowie.Był to wybór pacjentów. Oceńcie Państwo czy ponurak i mruk dostałby od Was takie wyróżnienie?Jarek

  • K

   Rewelacyjny lekarz.
   Jest moim lekarzem prowadzącym od wielu lat i nigdy nie robi nikomu łaski, nie jest nie miła itd.
   wcześniejsze wpisy są albo ludzi którzy nigdy u niej nie byli albo zawistnych koleżanek "lekarzy" którym to rzeczywiście nie chce się nic robić i nikogo nie przyjmować.
   Pani Mikuta jest najlepszym lekarzem z jakim się spotkałem.
   PRAWDZIWY PACJENT!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Kamila Chybała

  Internista,

  • A

   Pani Kamile jest lekarzem jalich mało. Osobiście nie spotkałem leprzej. Po leczeniu skierowala mnie do psyhiatry ktury powiedział dokładnie to samo co Ona. Gdzie ona teraz przyjmuje? proszę o pomoc. Nie mpge jej znaleść.

  • G

   Doskonały specjalista. Przeprowadziła dokładny wywiad, obejrzała wszystkie wyniki badań, wysłuchała mnie i jako pierwsza przepisała lek, który pomógł (leczyłam się bezskutecznie od ponad roku). Gdyby nie Pani Doktor nadal tułałabym się załamana po lekarzach.
   Jednocześnie, porada lekarska odbywała się w miłej, kulturalnej i spokojnej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jerzy Bayer

  Chirurg,

  • M

   Pan Bayer to chirurg z doświadczeniem i klasą jakich mało dzisiaj. Porównałbym Pana Bayera do Profesora Wilczura z książki "Znachor; i "Prosfor Wilczur" Dołęgi Mostowicza. Precyzja w rękach i powołanie!!! Polecam Pana Bayera wszystkim. Pan Bayer zrobił mi dwie operacje na żylaki nóg i jestem zadowolony. Pierwsza w 2002 r., a druga w 2014 r. Wszystko odbyło się bezboleśnie, szybko i w warunkach wysokiego standardu w placówce jednodniowej chirurgii. Dodatkowo Pan Jarzy Bayer cały czas się kontaktował ze mną telefonicznie w ramach opieki po operacji. Polecam z czystym sumieniem. Zwłaszcza dziękuję mu za to, że operował mnie w placówce o wysokim standardzie "Iatros".

  • E

   zdecydowanie nie polecam. dzięki "trafnej" diagnozie mój palec wskazujący zatrzymuje się pod kątem 45 stopni, co powoduje że pięści nie zacisnę :(
   jak najdalej od tego pana


 • Halina Jedlińska-Bień

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • A

   Może i Pani Jedlińska-Bień może i nie jest najsympatyczniejszym lekarzem z jakim do tej pory miałam do czynienia, ale zdecydowanie nie o charakter tu chodzi. Moim zdaniem Pani zna się na swojej pracy, jest konkretna i dokładna, szczegółowo wytłumaczyła nam, jak wyleczyć dyspazję u synka, cierpliwie odpowiadała na nasze pytania. Drobną wadę doradziła leczyć domowymi sposobami, nie sięgnęła od razu po metody drastyczne dla małego dziecka.

   Jeśli nie oczekujesz od lekarza, że będzie chuchał i dmuchał na twoje dziecko, a przy okazji słodził także i Tobie, tylko zajmie się tym, po co do niego przyszedłeś, to polecam tę Panią.

  • B

   Po pierwszym USG stwierdzila ze jest juz ok (spieszyla sie bo było po 18) Po usg kontrolnym okazalo sie ze sie mylila. Zauwazajac swoj blad zarzucila, ze odmówilismy leczenia co jest nieprawdą. Wysłała na przeswietenie i oznajmila ze szyny na stałe to jedyne rozwiazanie. Stracilismy 1,5 miesiaca. Mozna bylo zastosowac inne, łagodniejsze dla dziecka metody. Nie ufamy tej Pani. Dodatkowo jest niesympatyczna i oddać niemowle w jej dłonie było nam bardzo ciężko. Idziemy na prywatną konsultację do innego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maria Powroznik

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • I
   Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Bemowo

   Bardzo świetna Pani doktor. Pomogła mi w różnych ciężkich przypadkach. Bardzo miła i ciepła. Przyjmie nawet bez kolejki, zawsze chętna żeby pomóc pacjentowi. Bardzo polecam :)

  • K

   znam ją prawie od 20 lat. nigdy nie odmówiła pomocy, i jest wyrozumiała ,rewelacyjna lekarz .

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Chmolewska-Mokracz

  Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Bemowo

   Bardzo nie polecam. Trafiłam do przychodni z kilkugodzinnym napadem tachykardii, Pani dr nie raczyła nawet przyjść do zabiegowego i ze mną porozmawiać, zleciła ekg, podanie leku, który i tak mi nie pomógł i kazała iść do domu z tętnem ponad 160/min. Ponadto Pani dr zleciła mi badania krwi do wykonania na kolejny dzień, po czym nawet nie chciała spojrzeć na wyniki, mówiąc że nie byłam zapisana. Nie polecam.


 • Joanna Myszkowska

  Alergolog, Pediatra,

  • B
   Lokalizacja: Gabinet Alergologiczno-Pediatryczny

   Wspaniała, doświadczona lekarka, uważna, nie zawiodła nas nigdy. Opiekuje się naszą córeczką od 2 lat, od momentu gdy wyprowadziła małą z zapalenia płuc. Potem dzięki Pani doktor i wdrozonemu leczeniu profilaktycznemu ograniczylysmy infekcje córki i zniknął nocny kaszel, który trwał prawie rok! Córka uwielbia do chodzić do Pani Joanny.

  • U

   Rewelacyjna lekarka z dużym doświadczeniem! Do dr Myszkowskiej chodzimy od lat i nigdy nie zawiodła! Zawsze jest w pogotowiu, gdy jesteśmy w potrzebie. Ma wspaniałe podejście do pacjenta i jest specjalistką w dziedzinie alergologii. Chodziłam do niej przez całe dzieciństwo i z pewnością moje dzieci też będę leczyła u pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu