Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

(17 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

3-go Maja 13-15

41-800 , Zabrze , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Bartman konsultacja neurologiczna

  Przyjazne podejście do pacjenta. Szczegółowe wyjaśnienia metod leczenia. Cierpliwość i komunikatywność lekarza na najwyższym poziomie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Grabowski Inny

  Pan doktor jest bardzo kompetentny jak i zaangażowany w swoją prace . Super podejście do malego pacjenta :) ! Ogromna skuteczność leczenia :) ! Zainteresowanie pacjentem przed jak i po operacji :) Jasne i oczywiste objaśnienia sytuacji na kazdej wizycie ! Bardzo dobry kontakt !


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Grabowski Inny

  Pan doktor dwukrotnie operował naszego syna, który urodził się ze spodziectwem. Drugi zabieg miał być tylko kosmetyką, lecz pojawiły się komplikacje. Niestety trzeci raz nie zaufamy już Panu doktorowi. Lekarz na prawdę bardzo miły i wszystko dokładnie wyjaśnił. Odbierał również telefony oraz odpisywał na wiadomości. Nie wątpię w kompetencję i wiedzę Pana doktora Grabowskiego. Jeśli chodzi o operację spodziectwa, niestety nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Andrzej Grabowski

  Przykro mi, że zabieg nie przyniósł spodziewanych rezultatów. Operacja spodziectwa jest obciążona relatywnie dużą ilością powikłań i niepowodzeń, nie wszystko tu tez zależy od operującego chirurga i nawet kosmetyczne wskazania do zabiegu nie oznaczają, że procedura jest prosta. Zupełnie naturalne jest też w sytuacji braku efektu leczenia zgłoszenie się do innego specjalisty. Żaden z nas nie ma niestety samych sukcesów. Pozdrawiam i dziękuję za tak wielowątkową opinię, mimo niekorzystnego finału.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Jarosław Kwiecień Inny

  Pan Dr.- niesamowity lekarz: wrażliwy, otwarty i nadzwyczaj kompetentny. Problem, który dotyczył mojej córci ciągnął się przyjemniej 1,5 roku.
  Wizyty u pediatry, leki, diety eliminacyjne, probiotyki, nic nie przynosiło efektu. Zaczęłam już nawet myśleć, że to może ukryty stres i emocje mojego dziecka – czynią takie dolegliwości.
  Wizyta u Pana Docenta, była wielkim przeżyciem – zupełnie niepotrzebnie. Pan Dr. z góry niczego nie zakładał, wszystko co mówiłyśmy spotkało się w wielkim zrozumieniem.
  Spotkanie Pana Dr – zakończyło nasze problemy. Wiemy i rozumiemy, co dolega mojej córci. Docent wszystko dokładnie wytłumaczył i opisał , odpowiedział na wszystkie pytania moje i mojej córci. Myślę, że zrobił dużo więcej, bo dobro i zdrowie dziecka, ale i opieka nad rodziną – bo często problemy zdrowotne, powodują dodatkowe emocje – jest naprawdę Dr. priorytetem. Zaopiekowano się nami jak nigdy dotąd. Niesamowicie jest wiedzieć, co jest powodem problemów. Trafna diagnoza pozwala nam na dalsze leczenie, a w trakcie diagnozy byłam, na każdym etapie badań na bieżąco informowana o wynikach i kolejnych krokach postępowania – nieocenione, gdy w sercu same obawy. Opieka doskonała. W niedalekiej przyszłości, wracamy na odział, ale całkowicie ufam Panu Dr. – bo to jest dalszy ciąg troski o jak najlepsze zdrowie mojej córci.

  Drodzy Państwo, polecam Pana Dr – z pełnym przekonaniem. Dziękuję za Pana poświecenie.

  Z wyrazami szacunku.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Stojewska Inny

  Co prawda była to nasza pierwsza wizyta na którą Pani doktor zgodziła się z dnia na dzień ale uważam że to świetny specjalista znakomite podejście do dziecka i super wyjaśnienie rodzicom. Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Rajwa Inny

  Wspaniały pan doktor . Wprawdzie osobiście mnie nie leczył ale podczas swoich dyżurów w klinice w Zabrzu dał się poznać jako superrr człowiek , wesoły , otwarty i oczywiście z ogromną wiedzą , dla pacjentów zawsze miał czas . Z tego co zaobserwowałem to pan doktor opuścił już klinikę w Zabrzu a to wielka strata szczególnie dla pacjentów . Zdecydowanie polecam pana Doktora . A tak na marginesie moje leczenie trochę się przedłużyło jednak każdy organizm jest inny i nie mam żadnych pretensji do lekarzy . Zabrze -super specjaliści a każdemu szpitalowi , klinice życzę takich pielęgniarek jak są tam . Panie doktorze tak trzymać bo jest pan lubiany i szanowany przez wszystkich pacjentów , pozdrawiam.

  dr n. med. Paweł Rajwa

  Dziękuję! Ponownie pracuję w Klinice Urologii w Zabrzu!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Behrendt badania kliniczne

  Nasze dziecko po urodzeniu zostało przekazane do Kliniki w Zabrzu z powodu niedziałającej jednej nerki. Trafiło pod opiekę Pana doktora. I lepiej trafić nie mogło. Pan doktor zajął się malcem najlepiej jak potrafi, dosłownie serce na dłoni, przy okazji uspokajając nas do tego stopnia, że mimo obaw czekaliśmy w spokoju na rozwój sytuacji. Po tygodniu badań i obserwacji Pan doktor wypisał Małego do domu, informując nas, że Małemu nic już nie zagraża. Sam zajął się umówieniem wszelkich wizyt kontrolnych. A nam pozostało już tylko cieszyć się z nowonarodzonego. Bardzo dziękujemy Panie doktorze i serdecznie pozdrawiamy.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Grabowski konsultacja urologiczna dzieci

  Bardzo dobry specjalista. Rzeczowo i konkretnie podchodzi do badanego pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Zdecydowanie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Adamczyk pobyt w szpitalu

  Pan Doktor to Niesamowity Człowiek. Ma czas i cierpliwość dla pacjenta i rodziców. Spokojny, życzliwy, kompetentny i bardzo skromny. Pomógł mojemu synkowi przebrnąć bardzo ciężką chorobę. Badania oraz sam kontakt dziecka z lekarzem odbywał się zupełnie bezstresowo. Zawsze dostępny dla pacjenta, zawsze chętny na udzielania odpowiedzi. Dla Pana Adamczyka liczy się zawsze pacjent a nie ośmiogodzinny tryb pracy. Brakuje mi słów aby opisać ile zawdzięczamy Panu Doktorowi.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Adamczyk konsultacja nefrologiczna, USG nerek

  Pan doktor bardzo miły, spokojny, profesjonalnie przeprowadził z nami wywiad, bardzo dokładnie sprawdził i opisał przebieg badania. Jak najbardziej polecam pana doktora.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania