Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Armii Krajowej 7

98-200 , Sieradz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Frymus Inny

  Mój 87 letni dziadek pojawił się u Pana doktora z drętwieniem i brakiem czucia ręki które zaczęło się o godzinie 8 rano.Stawił się na wizytę o 10:30 w placówce zdrowia i otrzymał skierowanie do szpitala z podejrzeniem udaru!To jest niedopuszczalne aby lekarz w takiej sytuacji nie wezwał pogotowia nie wspominając już o zmierzeniu ciśnienia.O godz 11:30 karetka zabrała dziadka niestety z potwierdzonym udarem.Po wizycie w poradni lekarz nawet nie potrafił spojrzeć mi w oczy i nie widział,żadnego problemu skoro wypisał skierowanie.O takich lekarzach trzeba mówić głośno !Zdecydowanie odradzam wszelki kontakt z tym Panem!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Gąsior Inny

  Wizyta 4 minutowa…
  Bardziej 2 minutowa, ponieważ to ja przeciągnęłam wizytę aby dr mi wyjaśnił co mam zrobić lecz odpowiedzi nie otrzymałam oprócz (tak to już wszystko)
  Lekarz nie mił, niekontaktowy, nie pomógł w wyleczeniu choroby. Strata czasu i skierowania.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Zajda Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta ,szczegółowe informacje na temat choroby, szczegółowe badania, informacja dla pacjenta bardzo czytelna ,bardzo polecam lekarz który znajduje się na właściwym miejscu .do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie z takim samym poświęceniem.bardzo polecam .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Kopytek Inny

  Godny polecenia i bardzo dobry lekarz przez wielkie L. Niesamowita charyzma, wiedza i skromność, a przy tym podejście do pacjenta. Dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia. Z całego serca dziękuję za uratowanie życia Panie Doktorze


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Cezary Cabaj Inny

  Byłem pacjętem Pana dr.Cabaja dwukrotnie .Miałem operowane obie dłonie z powodu z zespołu cieśni nadgarstka.Minęło już 6 lat i po dolegliwościach ani śladu.Bardzo duża fachowośc i kompetencje.Leczenie u dr.jest przyjemością.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Szabłowski Inny

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie artroskopia kolana mistrzostwo, wszystko rozrysowane i wytłumaczone. Jeżeli macie problem z kolanami to z czystym sumieniem polecam wam tego lekarza


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Ogłoza Inny

  Świetny człowiek, świetny pediatra! Naprawdę trudno opisać to w jednym zdaniu, ale Pan Doktor jest po prostu osoba która zna się na tym co robi, zawsze miły, przyjazny i chce dla naszej córy jak najlepiej.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Janusz Masiera Inny

  Najlepszy radiolog i diagnostyk. Pan Doktor zawsze ma rację, lekarz z powołania, jest dokładny, skuteczny, profesjonalny i dobry dla pacjentów.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Kielek Inny

  Nie polecam tego lekarza z całego serca byłam u niego na wizycie i niestety , sama musiałam zaproponować cystoskopie do zobaczenia od środka mojego pęcherza , gdy już wymusilam zabieg stwierdził lekarz ze nic nie ma , a boleści i zakażenie od tego ze po prostu taka moja natura i mam z tym żyć . Przepraszam ale mamy 21 wiem i niestety nie ma takiego czegoś ze mam z tym żyć . Poszłam do innego lekarza i stwierdził zmiany , i wyciął co trzeba ....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Zajda Inny

  Potwierdzam w pełni wcześniejsze opinie. Podczas pobytu w szpitalu byłem leczony przez Pana Doktora i uważam go za bardzo dobrego, opiekuńczego, pełnego empatii i zainteresowań pacjentem. Życzę wszystkim pacjentom, by trafili na właśnie Pana.
  S. Bielecki


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania