Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Armii Krajowej 7

98-200 , Sieradz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Janusz Masiera Inny

  Najlepszy radiolog i diagnostyk. Pan Doktor zawsze ma rację, lekarz z powołania, jest dokładny, skuteczny, profesjonalny i dobry dla pacjentów.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Kielek Inny

  Nie polecam tego lekarza z całego serca byłam u niego na wizycie i niestety , sama musiałam zaproponować cystoskopie do zobaczenia od środka mojego pęcherza , gdy już wymusilam zabieg stwierdził lekarz ze nic nie ma , a boleści i zakażenie od tego ze po prostu taka moja natura i mam z tym żyć . Przepraszam ale mamy 21 wiem i niestety nie ma takiego czegoś ze mam z tym żyć . Poszłam do innego lekarza i stwierdził zmiany , i wyciął co trzeba ....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Zajda Inny

  Potwierdzam w pełni wcześniejsze opinie. Podczas pobytu w szpitalu byłem leczony przez Pana Doktora i uważam go za bardzo dobrego, opiekuńczego, pełnego empatii i zainteresowań pacjentem. Życzę wszystkim pacjentom, by trafili na właśnie Pana.
  S. Bielecki

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Pilarczyk Inny

  Wizyta wyglądała tak, że Lekarz na dzień dobry zaproponował mi inną przychodnię. Mam alergię i chciałem się odczulać, a ta pani nawet nie zapytała czy chcę zrobić badania. To jakieś nieporozumienie. Chciałem się umówić na kolejną wizytę i zacząć leczenie co było niemożliwe gdyż doktor stwierdziła, że nie wie czy będzie mogła mnie leczyć. Zostałem przyjęty 15 min po czasie, a przede mną był pusty gabinet. Podczas wizyty brak zrozumienia, zero empatii i brak pomocy ze strony lekarza. Nie polecam nikomu tego alergologa. Brak profesjonalnego podejścia do pacjenta i zamiast przyjemnej wizyty człowiek tylko się denerwuje, że kolejny raz musi do niej iść więc jeśli ktoś zamierza tam się często leczyć to stanowczo odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Ruszkowski Inny

  Dr Piotr Ruszkowski jest wybitnym kardiologiem, który prawidłowo zdiagnozował i bardzo szybko zareagował w dalszym leczeniu kardiochirurgicznym. Bardzo sumienny i oddany pacjentom lekarz, świetny specjalista i życzliwy lekarz . Polecam takiego lekarza wszystkim pacjentom. Bardzo Dziękuję Panu Doktorowi za opiekę. Wdzięczny Pacjent

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Ogłoza choroba dziecka

  Trafione diagnozy, świetnie dobrane leki i mój syn po paru dniach był zdrów jak ryba. Co najważniejsze z uśmiechem wchodzi do gabinetu na badanie, wspaniałe podejście do dzieci

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Szabłowski uszkodzona łąkotka

  Do Doktora Szabłowskiego trafiłam dzięki pozyskanym rekomendacjom i nie zawiodłam się. Pan Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył i rozrysował co jest uszkodzone i jakie działania należałoby podjąć. Obecnie jestem 2 tygodnie po artroskopii (małe nacięcia, bardzo ładne szwy, co dla kobiety jest niezwykle istotne :) ) i wracam do formy w bardzo szybkim tempie. Zaprzyjaźniony fizjoterapeuta, który nie zna Pana Szabłowskiego, podkreślił także, że artroskopia została bardzo dobrze przeprowadzona, co dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że trafiłam w dobre ręce.
  Z czystym sumieniem polecam Pana Szabłowskiego i życzę, żeby było mu dane operować na jak najlepszym sprzęcie. Dziękuję Panie Doktorze!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Czas złamanie V kości śródstopia

  Lekarz jest bardzo serdeczny i rzeczowy. Trafiłem do niego najpierw na pogotowiu w Sieradzu po złamaniu V kości śródstopia, tam zagipsował nogę, a po 6 tygodniach kość była zrośnięta idealnie. Na kontrole nie musiałem czekać długo w poczekalni, a w jej trakcie dowiedziałem się wszystkiego, co musiałem wiedzieć. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej pomocy.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Wyduba ciąża

  Rodziłam bezpiecznie ,bo wiedziałam ,że mogę liczyć na najlepsza opiekę , Doktor Wyduba zapewnia gwarancję ,że musi być dobrze .Urodziłam śliczna córeczke..Dziękuję za wszystko Szanowny Panie Doktorze.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Wawrzyniak

  Najlepszy ginekolog do jakiego chodziłam kiedykolwiek. Wszystko tłumaczy, poświęca pacjentce dużo czasu, odbiera każdy telefon i nawet jeśli nie ma czasu zawsze oddzwania. Zna się na tym co robi :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania