Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej

Wawelska 5, Ochota

02-034, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Gerard Nowak

  Ortopeda, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AchillesUsługa: blokady przeciwbólowe

   Doktorowi Nowakowi udało się uwolnić mnie od bólu, który towarzyszył mi kilka lat, dzień i noc, uniemożliwiając normalne funkcjonowanie. Leczenie stawu biodrowego trwało kilka miesięcy ale rezultat jest spektakularny.
   Doktor to profesjonalny, rzeczowy specjalista, każda kolejna wizyta była tak samo profesjonalna. Jako, że mój przypadek nie był łatwy, Doktor wykazał się kreatywnością i zaangażowaniem, co sprawiło, że czułam się bezpiecznie podczas leczenia, a uważam, że jest to niezmiernie ważne. Polecam z czystym sumieniem.
   Katarzyna Radomska.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ortopedyczna

   W 100% polecam Pana Doktora, oprócz tego, że jest bardzo kompetentny i dokładny, to szeroko patrzy na problem i stara się jak najlepiej pomóc. Wszystkie wizyty przebiegały w bardzo milej atmosferze, Pan Doktor zawsze do końca mnie wysłuchał, z empatią, co w dzisiejszych czasach spotyka się coraz rzadziej. Jest to lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Paweł Walencik

  Anestezjolog,

  • M

   świetne, gładkie, bezproblemowe znieczulenie + duza cierpliwosc w tlumaczeniu i upominaniu.


 • Piotr Trochimczuk

  Fizjoterapeuta,

  • T

   Piotr to przede wszystkim profesjonalista, a ze przy tym wspaniały człowiek to tym bardziej polecam. Miałem juz niestety co najmniej 3 kontuzje od stawu skokowego, skręcenia oraz ponadrywane więzadła przez "pachwinę" aż do "łokcia". :) Ze wszystkich trzech kontuzji wyciągał mnie Piotr. Polecam zawsze jego... Co nie oznacza ze w CMS-ie nie ma innych dobrych rehabilitantów po prostu z Piotrem miałem większość zabiegów...

  • I

   Wspaniały człowiek, świetny rehabilitant. Mój syn z wielką ochotą jeździł na rehabilitację do Pana Piotra a efekty były zaskakujące :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Cegielska

  Radiolog,

  • K

   Jestem szczęśliwa, że trafiłam w ręce dr Cegielskiej. Jest lekarzem, któremu chce się być lekarzem. Jestem pod wrażeniem jej taktu, kultury, skromności i mądrości. Imponuje mi jej szeroka wiedza i "całościowe", holistyczne podejście do chorego człowieka. Kiedy jestem w gabinecie to wiem, że uwaga pani doktor jest skupiona tylko na mnie i moim problemie. Jej zaangażowanie i zawodowa intuicja sprawiły, że po wielu latach moich pogłębiających się problemów zdrowotnych wreszcie zbliżamy się do diagnozy, no i wreszcie leczenia. Pani doktor specjalizuje się między innymi w chorobach nerwowo-mięśniowych i wykonuje badanie emg. Polecam wszystkim, którzy mają tego typu problemy i szukają diagnozy,

  • G

   Super osoba , świetne profesjonalne badanie , podczas mojej wizyty w Szczecinie musiałam skorzystać z usług Pani doktor , mój warszawski ortopeda był zachwycony - polecam serdecznie -Ewa

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jerzy Stelmachów

  Onkolog, Ginekolog, prof. dr hab. n. med.

  • Profesorowi Stelmachówowi myślę, że zawdzięczam nowe życie, to on przekonał mnie do stosowania terapii hipertermii ogólnoustrojowej. Czuję się coraz lepiej. Czuję, że ktoś myśli o mnie i o moim zdrowiu, nie walczę już sama, ale razem z profesorem.

  • K

   Krystyna
   Byłam pacjentką profesora do 2012 roku. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że zawdzięczam mu to, że wciąż żyję i jestem zdrowa. Profesor to profesjonalista, pomógł mi kiedy wydawało się, że nie ma już dla mnie nadziei na wyleczenie. Ważne było dla mnie wsparcie psychologiczne i poczucie bezpieczeństwa, które otrzymywałam od profesora– teraz mało jest lekarzy, którzy nie traktują pacjenta przedmiotowo, a widzą w pacjencie człowieka. Profesor Stelmachów zawsze ma czas dla pacjenta, dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości i jest doskonałym specjalistą ginekologii onkologicznej.


 • Jolanta Sikorska

  Radiolog, lek.

  • Wspaniała Pani Doktor, miła, konkretna i rzeczowa. Fachowa jak nikt. Dba o pacjenta i dobry opis badania.

  • Z

   Ten kto poświęcił choć 10 min. żeby odpowiedzieć sobie na pytanie gdzie najlepiej zrobić rezonans wie, że dr. Sikorska to w swojej dziedzinie fachowiec najwyższej próby. Ja niestety te 10 min poświęciłem trochę za późno... Mimo, że rezonans miałem zrobiony w innej placówce, a opis był raczej oględny skonsultowałem badanie z Panią Dr. Pierwsza rzecz to to, że mimo niezłego aparatu (1,5T) obrazy z badani były takie sobie. Dr. Sikorska zwróciła uwagę na : wysoko ustawioną rzepką, chyndromalację II-go stopnia środkowej części chrząstki rzepki, zgrubienie łąkotki przyśrodkowej i parę innych "niuansów" o których nie było pół słowa w opisie załączonym do płyty z badaniem...
   Wszystkim mającym zrobić czy to rezonans czy usg odradzam placówki gdzie robią to "hurtowo" (wszystko jedno czy NFZ czy prywatnie) 15 min. i następny klient. Efekt jest taki, że badania są pobieżne lub po prostu diagnoza jest błędna jak w przypadku mojego wcześniejszego USG... Jeszcze raz dziękuje Pani Dr. Sikorskiej za poświęcony czas a przede wszystkim chęć pomocy. Reasumując Pani Dr. Jolanta Sikorska to expert w swoim fachu a do tego lekarz z POWOŁANIA! Moja opinia to nie żadne cukrowanie tylko FAKTY, od lipca br. przerabiam temat ponownej rekonstrukcji ACL i od tego czasu miałem styczność z kilkoma lekarzami więc wiem co "mówię". Życzył bym sobie i innym, żeby takie podejście do pacjenta jak ma Pan Dr. Jolanta Sikorska. mieli wszyscy lekarze.


Powiązane wyszukiwania