Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (23)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek konsultacja psychiatryczna

  Dziękuje za pomoc w najtrudniejszym momencie mojego życia. Pani doktor zawsze była pod telefonem i zawsze pomogła. Bardzo empatyczna, tłumaczy wszystko, a w gabinecie człowiek czuje się rozumiany i może się otworzyć. Dziękuje za pomoc, wsparcie i odpowiednie leczenie.

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Na pierwszą moją wizytę u psychiatry umówiłem się po przeczytaniu opinii. Zdecydowałem się że Pani Anna oprócz swojej lekarskiej wiedzy może być empatyczna. Już po pierwszej wizycie byłem pozytywnie zszokowany i mógłbym opisać same dobre rzeczy dodatkowo z pomocą Pani Ani mój problem z uzależnienie znacznie się poprawił i zaczynam wygrywać walkę w którą sam się wpakowałem. Taka pomoc i zaangażowanie specjalisty to bezcenna wartość z której mogę korzystać. Dziękuję i polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, podchodzi indywidualnie do pacjenta, ma ogromną wiedzę, pacjent czuje się zaopiekowany, jest bardzo miłą i ciepłą osobą, słucha pacjenta i jest bardzo zaangażowana w to co robi. Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek konsultacja psychiatryczna

  Lekarz o wielkim sercu z powołania. Od lat korzystam z porad Pani Doktor i polecam wszystkim znajomym oraz pacjentom.
  Pani Doktor z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawsze skutecznie udziela pomocy. Ewentualna farmakoterapia jest dobierana wg potrzeb a nie przesadnie tak jak w niektórych gabinetach.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek Inny

  Lekarka po pierwsze skuteczna. Jako pierwsza zwróciła uwagę na mój problem zdrowotny, który wszyscy lekarze jak dotąd bagatelizowali i dojrzała zaburzenia na wielu osiach zdrowia. Poza głównym zaburzeniem psychicznym, które wyleczyła praktycznie od razu, wychwyciła problemy ogólnozdrowotne i dzięki Pani Doktor mogę powiedzieć, że żyję. Patrzy na pacjenta holistycznie. Dobiera leki tak, żeby nie szkodziły na inne organy, a tego się bardzo bałam. Dzięki Pani Doktor zrozumiałam też swoje zachowania i reakcje.
  Człowiek pełen ciepła i pasji. Kocha to co robi i to czuć. Polecam każdemu.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek konsultacja psychiatryczna

  Pani Doktor niesamowicie empatyczna i dokładna. Z całego serca polecam wizytę.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Safiński konsultacja pediatryczna

  Nie wiem skąd te negatywne komentarze.
  Ja byłam bardzo zadowolona z wizyty.
  Lekarz przebadał, wysłuchał i trafił diagnozą.
  Na pewno wrócimy i mogę polecić nawet maluszkom! Syn ma 4miesiace i inni pediatrzy zawalali.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek konsultacja psychiatryczna

  Pani Doktor jest fantastyczną, pełną zrozumienia, empatii i cierpliwości osobą. Uważnie słucha i trafnie diagnozuje.Sama rozmowa z nią podnosi duchu, dodaje wiary w siebie i w to, że uda się zaradzić problemom. Pytania, które zadaje skłaniają do autorefleksji. Świetne podejście do pacjenta, bezproblemowy kontakt telefoniczny/smsowy. Niedawno rozpoczęłam leczenie a już czuję się znacznie lepiej. Bardzo cieszę się, że udało mi się trafić właśnie do niej. Ufam, że dzięki Pani Doktor wkrótce powróci spokój ducha i komfort życia nie tyle wróci do normy, co wejdzie na wyższy poziom.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek Inny

  Pani doktor wchodzi z pacjentem do jego pełnego bólu świata. Dostrzega człowieka w chorym. Ostrożne obchodzi się z napotkanym cierpieniem, obejmuje je niezrównaną empatią. Kompleksowo spogląda na pacjenta, nie zapomina, że choroby psychiczne oddziałują na każdy aspekt życia. Słucha i słyszy. Moje leczenie rozpoczęło się już podczas pierwszej wizyty, gdzie pierwszy raz poczułam, że ktoś mnie zobaczył, że nie "wymyślam" i nie "przesadzam". Po latach wzbraniania się przed farmakoterapią pani Annie udało się trafić do mnie, że to absolutnie niezbędne, a następnie zaordynować skuteczne leczenie. Nie jest żadnym nadużyciem stwierdzenie, że zawdzięczam pani doktor życie, więcej - po raz pierwszy przejęłam panowanie nad tym życiem. Obchodzę rocznicę rozpoczęcia leczenia jako nowe urodziny. :) Czuję ogromną wdzięczność za to, że w najciemniejszych dniach trafiłam do pani doktor.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Strój konsultacja neurologiczna

  Bardzo dobry specjalista. Szczegółowe wyjaśnienia sytuacji. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecamy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Generała Stefana Grota-Roweckiego 179, 41-200 Sosnowiec Pokaż w Google Maps
NFZ, Medicover, Allianz, Compensa, Axa, LUX MED
Będzińska 41, 41-205 Sosnowiec Pokaż w Google Maps
Sobieskiego 21, 41-200 Sosnowiec Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania