Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Safmed

Generała Stefana Grota-Roweckiego 179

41-200 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , NFZ, Medicover, Allianz, Compensa, Axa, LUX MEDwięcej (4)

Safmed

Będzińska 41

41-205 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Safmed

Sobieskiego 21

41-200 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek Inny

  Pani doktor wchodzi z pacjentem do jego pełnego bólu świata. Dostrzega człowieka w chorym. Ostrożne obchodzi się z napotkanym cierpieniem, obejmuje je niezrównaną empatią. Kompleksowo spogląda na pacjenta, nie zapomina, że choroby psychiczne oddziałują na każdy aspekt życia. Słucha i słyszy. Moje leczenie rozpoczęło się już podczas pierwszej wizyty, gdzie pierwszy raz poczułam, że ktoś mnie zobaczył, że nie "wymyślam" i nie "przesadzam". Po latach wzbraniania się przed farmakoterapią pani Annie udało się trafić do mnie, że to absolutnie niezbędne, a następnie zaordynować skuteczne leczenie. Nie jest żadnym nadużyciem stwierdzenie, że zawdzięczam pani doktor życie, więcej - po raz pierwszy przejęłam panowanie nad tym życiem. Obchodzę rocznicę rozpoczęcia leczenia jako nowe urodziny. :) Czuję ogromną wdzięczność za to, że w najciemniejszych dniach trafiłam do pani doktor.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Strój konsultacja neurologiczna

  Bardzo dobry specjalista. Szczegółowe wyjaśnienia sytuacji. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecamy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Zwolińska-Grębosz konsultacja audiologiczna

  Świetny lekarz z zaangażowaniem i cudownym podejściem do pacjenta. Szybko udzieliła potrzebnej pomocy :)


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek konsultacja psychiatryczna

  Pani Anna jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam. Pełen profesjonalizm, trafna diagnoza, cudowna atmosfera. Kontakt w pilnych sytuacjach nawet poza godzinami pracy! Z miłą chęcią uczęszczałam na wizyty, a Pani Doktor pomogła mi wyjść "na prostą". Polecam z całego serca!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Trzcińska-Wontek konsultacja psychiatryczna

  Najlepsza Pani Doktor z którą kiedykolwiek miałem do czynienia. Ogromna wiedza z zakresu medycyny ogólnej i psychiatrii połączona z zaangażowaniem, sympatią i dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo chętnie będę wracał na kolejne wizyty bo ciężko znaleźć taką lekarkę. Sprawny kontakt telefoniczny lub smsowy. Jednym słowem profesjonalistka.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk konsultacja ortopedyczna

  Lekarz godny polecenia. Fachowe podejście do pacjenta, rzeczowy i kompetentny. Wyróżnia Go cierpliwość do pacjenta, co jest teraz rzadkością.
  Badanie dokładne z opisem co dolega.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Romuald Pawełczak konsultacja laryngologiczna

  Krótko, konkretnie, merytorycznie i profesjonalnie. Oby każdy tak wykonywał ten trudny zawód. Gorąco polecam Pana Doktora.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk Inny

  Doktor Hajzyk to lekarz z powołania i nie chodzi tutaj o jego wybitną wiedzę medyczną ale przede wszystkim o podejście do pacjenta. Córka przeszła poważna operację na kolano- tracheoplastykę w grudniu ubiegłego roku. Gdyby nie blizna na kolanie nikt by nie powiedział, że przeszła tak skomplikowany zabieg. Polecamy współpracę z doktorem każdemu. Pełen profesjonalizm, cały przebieg leczenia wyjaśniony w prosty sposób. Co najważniejsze zmotywował córkę do rehabilitacji tak, że pełny wyprost kolana osiągnęła już po miesiącu od operacji. Doktorze, nie emigruj nam nigdy z naszego „zwariowanego” kraju bo czeka Pana jeszcze drugie kolano (oby jak najpóźniej). Pozdrawiamy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk Inny

  Pan Doktor pomógł mi zanim jeszcze zdążyłam wejść do gabinetu.Od razu postawił trafną diagnozę, co było wręcz niemożliwością przy wielu poprzednich lekarzach.Przemiły, bardzo empatyczny ale co najważniejsze ma wiedzę i jest bardzo rzeczowy. Niestety będę musiała udać się do doktora z drugim kolanem, ale wieże będę w dobrych rękach. Serdecznie polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk Inny

  Znakomity lekarz, wnikliwy, bardzo dokładny, z niesamowitą wiedzą ale też cudownym podejściem do pacjenta.
  Bardzo empatyczny, miły, uprzejmy i kulturalny pan doktor. Oaza spokoju. Jednocześnie uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Holistycznie podchodzi do pacjenta i jedno problemów zdrowotnych. Wizyta trwa dość długo bo pan doktor skrupulatnie przeprowadza wszelkie badania i zabiegi. Rzeczowy, cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania. Po prostu super doktor!
  Polecam z całego serca.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania