Informacje o placówce

Gabinety

Safmed

Generała Stefana Grota-Roweckiego 179

41-200 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , NFZ, Medicover, Allianz, Compensa, Axa, LUX MEDwięcej (4)

Safmed

Będzińska 41

41-205 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Safmed

Sobieskiego 21

41-200 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Romuald Pawełczak konsultacja laryngologiczna

  Krótko, konkretnie, merytorycznie i profesjonalnie. Oby każdy tak wykonywał ten trudny zawód. Gorąco polecam Pana Doktora.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk Inny

  Doktor Hajzyk to lekarz z powołania i nie chodzi tutaj o jego wybitną wiedzę medyczną ale przede wszystkim o podejście do pacjenta. Córka przeszła poważna operację na kolano- tracheoplastykę w grudniu ubiegłego roku. Gdyby nie blizna na kolanie nikt by nie powiedział, że przeszła tak skomplikowany zabieg. Polecamy współpracę z doktorem każdemu. Pełen profesjonalizm, cały przebieg leczenia wyjaśniony w prosty sposób. Co najważniejsze zmotywował córkę do rehabilitacji tak, że pełny wyprost kolana osiągnęła już po miesiącu od operacji. Doktorze, nie emigruj nam nigdy z naszego „zwariowanego” kraju bo czeka Pana jeszcze drugie kolano (oby jak najpóźniej). Pozdrawiamy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk Inny

  Pan Doktor pomógł mi zanim jeszcze zdążyłam wejść do gabinetu.Od razu postawił trafną diagnozę, co było wręcz niemożliwością przy wielu poprzednich lekarzach.Przemiły, bardzo empatyczny ale co najważniejsze ma wiedzę i jest bardzo rzeczowy. Niestety będę musiała udać się do doktora z drugim kolanem, ale wieże będę w dobrych rękach. Serdecznie polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk Inny

  Znakomity lekarz, wnikliwy, bardzo dokładny, z niesamowitą wiedzą ale też cudownym podejściem do pacjenta.
  Bardzo empatyczny, miły, uprzejmy i kulturalny pan doktor. Oaza spokoju. Jednocześnie uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Holistycznie podchodzi do pacjenta i jedno problemów zdrowotnych. Wizyta trwa dość długo bo pan doktor skrupulatnie przeprowadza wszelkie badania i zabiegi. Rzeczowy, cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania. Po prostu super doktor!
  Polecam z całego serca.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk Inny

  Wizyta była bardzo stresująca. Lekarza z pewnością nie można nazwać empatycznym. Powód wizyty i tak był dla mnie trudną sprawą, a lekarz pogłębił moje zdenerwowanie poprzez odnoszenie się do mnie lekceważąco i prześmiewczo. Nie był również ostrożny podczas badania kolana i zwichnął mi rzepkę. Zamiast zapoznać mnie z możliwymi metodami leczenia, od razu zaproponował dużą operację i podważył sens rehabilitacji.

  lek. Marcin Hajzyk

  Odnosząc się do tej wizyty nie zgadzam się z lekceważącym podejściem do Pani. Była Pani z ojcem jako osoba niepełnoletnia i w trakcie wizyty nie negowaliście Państwo sposobu badania.
  Ma Pani dyplsazję typu B wg. Dejoura, kąt bocznego kłykcia 5st. rzepka zwicha się przy 70stopniach zgięcia. W wywiadzie zebranym od Pani kolano jest po kilkukrotnych zwichnięciach rzepki. Zaproponowałem wysoko specjalistyczne leczenie - trochleoplstykę z rekonstrukcją MPFL na NFZ w terminie do 6 tygodni. Wytłumaczyłem wszytskie aspekty operacji i pomocy jaką może Pani uzyskać, pokazałem film, zdjęcia z procedury medycznej jaką proponuje. Wysoce niesprawidliwy jest ten komentarz w moim odczuciu.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Dobrosz Inny

  Bardzo fajny i według mnie profesjonalny lekarz. Wizyty są bardzo szczegółowe, pan doktor interesuje się sam wszystkim. Bardzo mi odpowiada to, że wszystko kontroluje i sprawdza. Nie bagatelizuje niczego i mówi wprost co z czym i jak. Bardzo się cieszę, że trafiłam na pana doktora bo to moja pierwsza ciąża. Mocno polecam :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk dolegliwości stawu kolanowego, niestabilna rzepka

  Genialny lekarz. Wiedza i doświadczenie. Zaangażowanie. Operacja na kolano profesjonalna. Trafna diagnoza. Genialny specjalista. Polecam każdemu z czystym sumieniem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk

  Na wizytę wybrałam się z synkiem na kontrolne usg stawów biodrowych. Pan doktor opisał wszystko szczegółowo i wykonał dokładne badanie. Wytłumaczył jak postępować z dzieckiem i kiedy udać się na następna wizytę. Polecam z całego serca


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Dobrosz ciąża

  Pan doktor był dokładny, zainteresowany, wszystko odbywało się tak, jak należy. Bardzo ważne było to, że traktował mnie po ludzku, indywidualnie. Ciąża przebiegała bezproblemowo, nie mogę wypowiadać się więc w temacie, co by było w razie jakichś nieprawidłowości.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania