Rehabio Gabinety Zdrowia

(37 opinii)

Naszą misją jest holistyczne spojrzenie na problemy pacjenta. Poprzez współpracę specjalistów z wielu dziedzin diagnozujemy, leczymy oraz dbamy o profilaktykę wielu schorzeń. ​Naszymi pacjentami są os... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Rehabio Gabinety Zdrowia

Jana Henryka Dąbrowskiego 77a

60-529 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszą misją jest holistyczne spojrzenie na problemy pacjenta. Poprzez współpracę specjalistów z wielu dziedzin diagnozujemy, leczymy oraz dbamy o profilaktykę wielu schorzeń. ​Naszymi pacjentami są osoby dorosłe oraz dzieci.

Mając świadomość pozytywnego wpływu aktywności fizycznej na zdrowie oraz psychikę, proponujemy naszym pacjentom zajęcia ruchowe, zarówno indywidualne jak i grupowe.

Stosowane przez naszych specjalistów sprawdzone i naukowo udowodnione metody prowadzą do polepszenia jakości życia.

W swojej pracy opieramy się na indywidualnym podejściu do pacjenta, ​mając świadomość zróżnicowanych potrzeb oraz złożoności ludzkiego organizmu.

​Chcąc zapewnić jak najwyższą jakość proponowanych usług, dbamy o doskonalenie naszych umiejętności, uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

Profile społecznościowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Wójcik terapia mięśniowo-powięziowa

  Zanim trafiłam do Pani Anity codziennie budziłam się z bólem pleców.
  Pani Anita bardzo poprawnie zdiagnozowała problem i profesjonalnie przeprowadziła skuteczną terapie. Gorąco polecam!!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Schneider Inny

  Do Pana Tomka trafiłam po poważnej operacji onkologicznej, po której niezbędna była pomoc rehabilitanta, by móc normalnie funkcjonować, być sprawnym jak wcześniej i pozbyć się bólu. Pomoc Pana Tomka i zaangażowanie były tak niesamowite ze bardzo szybko powróciłam do pełnej sprawności a ból odszedł w zapomnienie. Pan Tomek przeprowadził szereg zabiegów oraz zalecił zestaw ćwiczeń do domu z grafikami i szczegółowym opisem. Z usług Pana Tomka korzystam do dzisiaj, polecam go również znajomym, rodzinie. Jestem jemu wdzięczna za jego pomoc i za to ze jestem sprawna i nic mnie nie boli. Polecam wszystkim !!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Wójcik fala uderzeniowa

  Jeśli ktoś jeszcze szuka dobrego fizjoterapeuty, to w tym momencie może te poszukiwania zakończyć, bo trafiając do Pani Anity dostanie wszystko czego potrzebuje. To fizjoterapeutka z pasją, imponującą wiedzą i zaangażowaniem, niezwykle empatyczna, wsłuchująca się w pacjenta, trafiająca w punkt i skuteczna w swojej pracy. Współpraca z nią to wielka przyjemność, bo poza profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą jest osobą o bardzo przyjaznym usposobieniu, stwarzającą pozytywną atmosferę, co sprzyja budowaniu zaufania. Gorąco polecam !!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Wójcik fizjoterapia

  Do pani Anity trafiłam po bardzo dużym naderwaniu mięśnia dwugłowego uda. Lekarz, który leczył moją kontuzję od razu uprzedzał, że kiedy mięsień się zrośnie, będzie przykurczony w porównaniu do tego zdrowego. I faktycznie na początku tak było - ale wystarczył miesiąc terapii, aby noga wróciła do stanu sprzed urazu! A po dalszym pół miesiącu jej stan rozciągnięcia jest nawet lepszy, niż nogi nie uszkodzonej :) Dla mnie jest to naprawdę niezwykły profesjonalizm! Polecam ogromnie!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Wójcik konsultacja fizjoterapeutyczna

  Dzięki Pani Anicie, mogę ponownie brać udział w różnych zajęciach sportowych. Gdzie ortopeda, już mnie skreślił i powiedział że zostają mi tylko rower i basen. Pani Anita jest bardzi profesjonalna, ma holistyczne podejście do pacjenta, dokładnie wysłucha i pomoże.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Schneider Inny

  Polecam z czystym sumieniem, bardzo dobry specjalista z doświadczeniem, miałem problem z kręgosłupem.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Wójcik kontuzje sportowe

  To już chyba 5 lat jak chodzę do Anity. Lubię sport, a mnie lubią kontuzje... jestem po 40-ce i to już standard. „Wyprowadziła” mnie z kontuzji łokci golfisty, biodra, kolan i stopy. Nigdy nie zawiodła i zawsze pomogła. Gorąco polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Wójcik rehabilitacja pourazowa

  Doskonały specjalista z dużą wiedzą . Pani Anita bardzo poprawnie zdiagnozowała problem i profesjonalnie przeprowadziła skuteczną terapie. Gorąco polecam!!!!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Wójcik bol

  Przede wszystkim profesjonalistka. Potrafi zdiagnozować problem i dostosować do niego odpowiednią metodę pracy. Pomogła synowi z niedowladem dłoni po złamaniu ręki. Chłopiec rusza dłonią w zasadzie bez problemu. Teraz pomaga mnie skutecznie pokonać ból. Jest miła, zawsze uśmiechnięta. Gorąco polecam panią Anitę. Profesjonalista w każdym calu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anita Wójcik

  Pani Anita wyprowadziła mnie z fatalnego stanu po wypadnięciu dysku szyjnego. Lekarze kierowali mnie na operację, ale dzięki Pani Anicie jej uniknęłam. Fachowiec wysokiej klasy, ale również super człowiek. Polecam gorąco! Agata


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania