Raczyńscy Halina Szymiec-Raczyńska Mariusz Raczyński Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna

(57 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Raczyńscy Halina Szymiec-Raczyńska Mariusz Raczyński Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna

Miernicza 5

58-200 , Dzierżoniów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Wikiera

  Endokrynolog, Pediatra, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum DziecięceUsługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Drodzy rodzice, bardzo bardzo odradzam wizytę u tej Pani Doktor. Byłam z synem pierwszy raz u endokrynologa w DCD - wizyta płatna 180 zl. Po pierwsze wizyta opóźniona o ponad 1,5 godziny. Po drugie, sama nasza wizyta trwała może max 15 min. z czego Pani Doktor przez większość czasu pisała notatkę w komputerze. Badanie do którego w końcu doszło było wykonane bardzo ogólnikowo, na szybko, nie zachowując godności młodego pacjenta. Bardzo bardzo nie polecam.

  • J
   Lokalizacja: Artemed Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

   Pani doktor jest skrajnie niesympatyczna. Nie ufam jej również w kwestii leczenia, bowiem nie potrafiła odpowiedzieć rzetelnie na żadne zadane jej pytanie. Sama nie powiedziała do mnie ani słowa, a gdy ja zdawałam pytanie mówiła, żebym przestała mówić, bo ona musi wszystko zapisać, po czym nie powiedziała zupełnie nic. Wręczyła mi jedynie kartkę. Po wizycie u tej Pani doktor odechciewa się wszystkiego. Bardzo odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Andrzej Ziarkiewicz

  Chirurg, Onkolog, Internista,

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital im. A. Falkiewicza w LegnicyUsługa: guz piersi

   Swietny lekarz,szybka diagnoza i operacja. Wytłumaczył cierpliwie co i jak. Jak najbardziej polecam tego lekarza. Mógłby się tylko częściej usmiechać.

  • A

   Bardzo dobry lekarz, szybka diagnoza, później tydzień czasu dla mnie na podjęcie decyzji następnie zapis na zabieg. Od początku lekarz ostrzegał mnie jak bolesne jest znieczulenie miejscowe, na moje nieszczęście znieczulenie okropnie mnie bolało, ale może to wynikać z obszernego znamienia jakie miałam (5,5cm na 3cm) i umiejscowienia na plecach. Skóra ładnie się zrosła, została blizna ale myślę, że dobre maści i ona zniknie.
   Ogólnie:
   * profesjonalne podejście do pacjenta
   * wytłumaczenie na czym będzie polegał zabieg (oraz co będzie bolesne)
   * konsultacje po zabiegu + rady

   Ja jestem bardzo zadowolona, bardzo długo czytałam opinie o lekarzach i nie żałuję, że wybrałam tego. Gdybym miała jeszcze raz mieć zabieg na pewno wybrałabym tego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Halina Szymiec-Raczyńska

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Haliny i Mariusza Raczyńskich

   Byłam dwa razy na wizycie u Pani Doktor. Za pierwszym razem było poprawnie, spodziewałam się delikatnego badania, jednak się rozczarowałam. Badanie wymagało powtórzenia, ponieważ wyszły nieprawidłowości. Umówiłam się na kolejną wizytę. A drugą wizytę czekałam ponad 1,5 godziny, ponieważ pacjentki były zapisywane od godziny 9, jednak przyjmowane od 9.40 (tak jest za każdym razem, Pani Doktor wychodzi z założenia, ze „pierwsza i tak nigdy nie przychodzi”, więc po co być punktualnym) i robi się niemałe opóźnienie. Czekając już na swoją kolej (miałam wejść po pacjentce, która była w gabinecie) przyszła pacjentka, która chyba była jakaś znajomą Pani Doktor, ponieważ została przyjęta zamiast mnie, bez kolejki. Niestety już nie miałam cierpliwości czekać dłużej i zrezygnowałam z wizyty. Odradzam, ponieważ taki brak szacunku do pacjenta jest skandaliczny!

  • A
   Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Haliny i Mariusza RaczyńskichUsługa: prowadzenie ciąży

   Nie polecam. Prowadziła moją ciąże. Jestem bardzo nie zadowolona.
   1.) Miałam złe wyniki - nic z tym nie zrobiła. Mimo próśb nie dała ani razu skierowania na zrobienie badań, tłumaczyła że ona od tego nie jest. Pod koniec ciąży trafiłam do innego lekarza, który po przeanalizowaniu moich wyników dał mi skierowanie do szpitala.
   2.) Na wizytę czekałam zawsze około 1godz. jak nie dłużej.
   3.) Dostałam na początku listę badań. Zrobiłam je. Przed porodem spytałam się czy czegoś nie brakuje. Wg P. Raczyńskiej miałam kompletne badania. Co do czego przyszło to nie miałam dwóch ważnych badać, które musiałam na gwałt robić.
   4.) karta ciąży - nie kompletna. Nic w niej nie było. Założyła z opóźnieniem i kazała mi samej uzupełniać.
   5.) Podczas wizyty rozmawiała przez telefon, opowiadała historie rodzinne albo znajomych, zawsze były ważniejsze sprawy niż ja.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania