Znalazłeś swojego Przyjaciela! Człowiek szczęśliwy to człowiek zdrowy. A nieodłącznym atrybutem szczęścia jest uśmiech, o który trzeba należycie zadbać, aby był zdrowy. Nikt nie rozumie lepiej niż Pr... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przyjaciele Uśmiechu

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 9

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Znalazłeś swojego Przyjaciela!
Człowiek szczęśliwy to człowiek zdrowy. A nieodłącznym atrybutem szczęścia jest uśmiech, o który trzeba należycie zadbać, aby był zdrowy. Nikt nie rozumie lepiej niż Przyjaciel – dlatego zaufaj nam i oddaj swój uśmiech w ręce specjalistów Przyjaciół Uśmiechu.
Przyjaciele uśmiechu to wysoko wykwalifikowany Zespół specjalistów, który do każdego podchodzi w sposób kompleksowy proponując najlepsze plany leczenia.

Aby pomóc Pacjentom w szybszej diagnozie, jak i zwalczeniu lęku przed stomatologiem, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, w tym m.in. urządzenie dozujące podtlenek azotu (bezpieczny gaz rozweselający) tak zwaną sedację, który ma za zadanie uspokoić i rozluźnić pacjenta przed zabiegiem i w jego trakcie. Dzięki automatycznej kontroli przepływu urządzenie jest absolutnie bezpieczne, dlatego podtlenek azotu może być podawany dzieciom, jak i dorosłym. Dzięki temu wizyta staje się naprawdę przyjemna. Proponujemy także zabiegi w zupełnej narkozie, które pozwalają na wykonanie usługi stomatologicznej z zachowaniem najwyższego stopnia komfortu dla Pacjenta.

Przyjaciele oferują to co mają najlepsze
* Pełen zakres usług z zakresu stomatologii: implantologia, ortodoncja, leczenie dzieci, protetyka i leczenie zachowawcze.
* Zabiegi w pełnej narkozie.
* Zabiegi z użyciem bezpiecznego gazu rozweselającego (sedacji).
* Pracownia tomografii komputerowej 3D (mniejsza dawka promieniowania niż RTG i obrazowanie w kilka sekund).
* Eleganckie wnętrza oraz najwyższej jakości sprzęt medyczny.

Serdecznie zapraszamy - zostań naszym Przyjacielem!

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Kuliberda konsultacja stomatologiczna dzieci

  Bardzo profesjonalne i uczciwie, a przy tym pogodne, empatyczne i wręcz przyjacielskie podejście do młodych pocjentów. Ja i moja wnuczka Lena po prostu dziękujemy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Daria Witezy przegląd stomatologiczny + plan leczenia

  Pasja, zaangażowanie, fachowa ocena problemu to zdecydowanie wyróżnia Panią doktor. Stomatolog godny polecenia każdemu! Za pół roku na pewno wrócę na kontrole :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marzena Popiołek konsultacja stomatologiczna

  Z cała stanowczością mogę stwierdzić, że to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie na jakiego trafiłam! Pani Doktor jest całkowicie zaangażowana, profesjonalna, a przede wszystkim delikatna! Pracuje z wyczuciem. Dodatkowym atutem jest atmosfera panująca w gabinecie, która stwarza. Pacjent czuje się zaopiekowany, poinformowany i co najważniejsze bezpieczny! Dzięki Pani Doktor pozbyłam się „dentofobi”! Polecam, nie trafiłam na lepszego specjalistę!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Kuliberda konsultacja stomatologiczna dzieci

  Polecam pani Doktor Katarzynę - Jest bardzo miła dla dziecię ( mamy 6 lat ) ta skutecznie leczę , mlecznego zęba !


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Daria Witezy Inny

  Bardzo polecam zarówno Panią doktor, jak i całą klinikę stomatologiczną. Bardzo szczegółowo wyjaśniony problem oraz świetne podejście do dzieci! Bardzo polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Marzena Popiołek konsultacja stomatologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście, mimo dość późnej pory, pani doktor nie spieszyła się, poświęciła mi na prawdę sporo czasu. Chętnie skorzystam z jej pomocy po raz kolejny


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marzena Popiołek leczenie próchnicy

  Wizyta punktualnie. Pani dr bardzo empatyczna, wszystko na bieżąco wyjaśniała. Leczenie skuteczne i dlatego będę dalej leczyć zęby u Pani Dr


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marzena Popiołek konsultacja stomatologiczna

  Skorzystałam z usług Pani doktor czystym przypadkiem, gdyż miałam nadłamany kawałek zęba. Cała wizyta przebiegła szybko i profesjonalnie. Z czystym sumieniem polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Marzena Popiołek przegląd stomatologiczny + plan leczenia

  Zadowolona z wizyty. Szybkie terminy. Dopasowana do potrzeb usługa. Niewielkie opóźnienia ale za to duże zaangażowanie i wywiad z pacjentem. Polecam


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Kuliberda ekstrakcja zęba mlecznego

  Bardzo miła Pani doktor, wszystko wytłumaczyła córeczce i zaproponowała znieczulenie, mimo, że córka była przerażona wizytą, udzieliła nam wskazówek, co powinnyśmy robić, by w przyszłości córka miała zdrowe i piękne zęby, wytłumaczyła, jakie wizyty jeszcze przed nami, z całego serca polecamy


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania