Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Wrzeciono

Wrzeciono 10C

01-961 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hallak Kahtan

  Stomatolog,

  • J

   Wspaniały dentysta! Miły, rozluźniający atmosferę, bardzo szczegółowy i zaangażowany. Stara się zrobić jak najwięcej może, do tego - w moim przypadku - zawsze upewniał się co mam w pakiecie, żebym nie musiała dopłacać. Jak miałam poważniejszy problem, podał mi swój numer telefonu i gdy zadzwoniłam przyjął mnie następnego dnia bez kolejki. Polecam wszystkim!

  • I

   Fantastyczny lekarz! Zdecydowałam się na leczenie bez znieczulenia i naprawdę byłam tak zagadywana, że łzy ze śmiechu mi płynęły po policzkach. :) Bardzo delikatny, sympatyczny Pan. Jest też skrupulatny w pracy, najpierw zapytał z czym przychodzę, później dokładnie obejrzał i wynotował mi ubytki. Dostałam lusterko, aby móc dokładnie zobaczyć, które obszary będziemy leczyć i jak wyglądają ubytki. Nie otworzył mi jednego z zębów, co do których miałam podejrzenie, że coś jest nie tak - tylko zlecił zdjęcie RTG - żeby bez sensu nie otwierać, gdy nie wiadomo co się dzieje w środku. Bardzo dobrze mówi po polsku. Naprawdę duży plus!


 • Maria Molak

  Internista,

  • P

   Doktor Molak to fatalny lekarz!!!! również miałem do czynienia z tą Panią 2 razy i za każdym razem było fatalnie wręcz żenująco. gorączka 39 stopni na recepcie dostałem apap i rutynoskorbin oraz antybiotyk o który musiałem poprosić dlatego że jestem po przeszczepie i nie mogę brać na przeziębienie żadnych leków oprócz antybiotyków no i oczywiście recepta na 100 % choć jestem ubezpieczony. innym razem odmówiła mi wypisania leków immunosupresyjnych ( utrzymujących przeszczep, obniżających odporność, niezbędnych do życia po przeszczepie ) mówiąc że jej to nie obchodzi że ja nie mam tych leków, ona mi tego nie wypisze

  • E

   Drugi raz spotykam Panią Molak w sytuacji bardzo dużej gorączki i fatalnego stanu gardła Drugi też raz Pani Molak przepisuje Apap i Rutinoscorbin. Mogłabym sama sobie to przepisać. Leżę trzeci dzień w łóżku bez widocznej poprawy zdrowia. Po wiziycie muszę iść konsultować się do innego lekarza. Pani Molak jest osobą w podeszłym wieku, bez cierpliwości, nie bada dokładnie, nie słucha o dolegliwościach, jest nieuprzejma i chwilami ma się wrażenie, że się jej przeszkadza w pracy. Oby jak najmniej takich lekarzy. Polecam wybór innego lekarza. Obsługa przychodni na Wrzecionie jest niemiła i nieprofesjonalna. Lepiej iść gdzie indziej.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • TOMASZ KSIĄŻCZYK

  Pediatra, lek.

  • I

   Sympatyczny, rzeczowy lekarz z fajnym podejściem do dziecka. Nie przesadza z bardziej inwazyjnym leczeniem, zaczyna od najbardziej naturalnych metod.

  • L

   Bardzo dobrze oceniam tego lekarza. Przeprowadził wnikliwy wywiad z rodzicami malucha i jego diagnoza była w zgodzie z naszą intuicją. Ostrożnie podchodził do inwazyjnych sposobów leczenia - nie przepisał antybiotyku od razu, tylko po zleconych badaniach lab. Rzucił nowe światło na przewlekłą chorobę i trudny przypadek naszego malucha. Jeśli wizyta u niego jest możliwa, wybieramy go w pierwszej kolejności.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Batory

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • M

   Bardzo dobry lekarz. Przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Interesuje się nim. Cierpliwie tłumaczy i zleca potrzebne badania. Polecam!


 • Agnieszka Basaj

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • A

   Pani doktor, pomimo tego,że przyjęła mnie jako dodatkowego pacjenta, nie śpieszyła się, była bardzo miła, wszystko starannie wytłumaczyła i dokładnie przebadała. Bardzo miło wspominam wizytę.

  • D

   Nareszcie prawdziwy lekarz. Slucha pacjenta, zadaje pytania i ma wiedze. Nie traktuje pacjenta jak ignoranta czy przewrazliwionego na punkcie swojego zdrowia czlowieczka. To lekarz ze wspanialym podejsciem, wykazujacy zrozumienie. A dodatkowo ciepla i sympatyczna osoba. Oby jak najwiecej takich lekarzy!!!


 • Małgorzata Zawacka

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • S

   Jeśli jest to ta sama Pani doktor która pracuje też w szpitalu w Dziekanowie Leśnym to zdecydowanie polecam. Bardzo miła, dokładna i konkretna.


 • Małgorzata Rzewuska

  Pediatra,

  • T

   Wspaniała Pani Doktor, z wiedzą i cierpliwością. Pomaga sfrustrowanym Rodzicom, wyjaśnia wątpliwości, leczy skutecznie bez użycia tony leków, wprowadza swoją kompetencją i sposobem podejscia do Pacjentów spokój. Od urodzenia prowadzi moją Córeczkę. Pomimo zmiany miejsca zamieszkania (poza Warszawę), wolę jechać na Żoliborz do niej. Przekonałam się, że prywatne Lecznice są świetnie wyposażone, ale traktują Pacjentów jak maszynki do nabijania wizyt. To bardzo przykre, ale prawdziwe. Setki złotych na leki, tysiące na diagnostykę, a dziecko dalej miało COŚ, co każdy leczył, ale nie wiedział dokładnie dlaczego.
   Pani Doktor pomogła mi wrócić psychicznie do właściwego stanu i odzyskać kontrolę nad prawdziwymi i wymyślonymi chorobami mojej Córki.
   Polecam gorąco Dr. Rzewuską

  • P

   Naprawdę bardzo dobry lekarz pediatra. Pani Doktor przyjmowała mojego syna jako ostatniego danego dnia, a mimo to zrobiła bardzo dokładny wywiad, zbadała go wszechstronnie i uważnie oraz dała starannie rozpisane zalecenia, przy okazji wszystko tłumacząc. Dziękujemy!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Paweł Adamowski

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • J

   Dokładny i rzetelny lekarz. Wnikliwie bada, w razie potrzeby sprawdza w bazie wiedzy, wnikliwie śledzi historię choroby.


 • Sławomir Marcinkiewicz

  Laryngolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Gabinet LaryngologicznyUsługa: Inny

   Świetny lekarz!! Chodzę do Pana Doktora z córkami , zawsze jestem bardzo zadowolona z wizyty! Sympatyczny z właściwym podejściem do dziecka , dokładnie bada i znajdzie przyczynę problemu.. gorąco polecam :)

  • H

   Ostatnio przywitął mnie słowami: "Czy pani już u mnie była?" (chodziłam do niego od 2 lat), był opóźniony, zniecierpliwiony, nie chciało mu się napisać recepty na robione krople do nosa, które zawsze mi pomagały (na receptę kosztują 5 zł, bez recepty 30, ale cóż, zmuszona byłam tyle wydać) i poradził, żebym zmieniła lekarza. Zachował się po chamsku i nieprofesjonalnie. Odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Marcin Miduch

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: nawracające bóle gardła

   Doktor calkiem mily w rozmowie. Nie siedzi tylko za biurkiem, ale standardowo niezaleznie od powodu wizyty oslucha i dokładnie obejrzy.

   Pomimo tych pozytywow podejście dość minimalistyczne i szablonowe, gdyż pan doktor nie jest skory do dawania skierowan na dodatkowe badania w przypadku problemu przewlekłego i nawracającego, gdy sam bezpośrednio nie widzi zmian przez to, że termin wizyty jest wyznaczony akurat podczas remisji a nie fazy ostrej.

   Ze względu na istnienie wad i zalet średnia ocena.

  • J

   Przyszłam z prostym problemem, zostałam porządnie przebadana, wszystko tak jak należy. Dodatkowo, Lekarz bardzo sympatyczny, co było miłą alternatywą w Luxmedzie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania