Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MED

Żabi Kruk 10

80-822 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Jurowiecki Inny

  Bardzo miły i konkretny pan doktor, po badaniu Echo wszystko dokladnie wyjaśnił. Badanie wykonane bardzo dokładnie.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Struk-Roszmann konsultacja neurologiczna

  Najlepszy lekarz na świecie. Pani życzliwa, w pełni oddana pacjentowi, dokładna, konkretna, przychylna do pomocy, troskliwa. Wzór do naśladowania.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Rakoczy Inny

  Do pani doktor trafiłem z podejrzeniem zapalenia mięśnia sercowego. Lekarz zignorował zalecenia ze szpitala - m.in wykonanie rezonansu magnetycznego serca, zignorował również wyniki badań które były powyżej normy. W opisie echo serca jest informacja, że lewa komora jest powiększona - lekarz stwierdził, że tak nie jest. Pani doktor nie chciała spojrzeć na wcześniejsze wyniki badań.

  Beata Rakoczy

  Dzień dobry,
  Zgodnie z wypisem ze szpitala parametry stanu zapalnego oraz enzymy sercowe oraz opis echokardiografii były w normie. Istniały rozbieżności pomiędzy epikryzą oraz zamieszczonym wynikiem badania echo , dlatego otrzymał Pan niezbędne skierowania w ramach Poradni Kardiologicznej ( w tym badanie echo serca), aby wszystko wyjaśnić i ustalić przyczynę Pana dolegliwości. W przypadku wskazań medycznych bez wahania kieruję pacjentów na MRI serca. Przykro mi ,że nie zrozumiał Pan moich wyjaśnień. Do każdego pacjenta staram się podchodzić z empatią . Życzę zdrowia i pozdrawiam
  Beata Rakoczy


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szyman-Nurczyk konsultacja endokrynologiczna

  wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze. przede wszystkim na plus jest to ze pani doktor zadawala pytania, sluchala mnie uwaznie, sprawdzala badania itp. widac ze jest zaangazowana w swoja prace.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Struk-Roszmann Inny

  Wspaniała Pani dr, szczegółowo zebrany wywiad, dużo zleconych badań, analiza ich wyników i wyjaśnienie dalszego postępowania. Jeśli jest potrzeba kieruje do innych specjalistów.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ryszard Zaleski Inny

  Jestem pozytywnie zaskoczony. Fachowosc i zaangażowanie. Lekarz dokładnie analizujący rodzaj kontuzji , chcący naprawdę pomoc.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Jankowski Inny

  Dr Jankowski szczegółowo odpowiedział na moje pytania i wyjaśnił wątpliwości. Trafiłam do niego celem porady po diagnozie innego lekarza, która nie dawała mi spokoju. W końcu (!) przestałam się obawiać i wiem, jak dalej postępować w ramach leczenia.
  W mojej ocenie 5/5. :)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Jankowski Inny

  Pojawiałam się u tego doktora tylko ze względu na przedłużanie recepty na tabletki antykoncepcyjne. Po jakimś czasie przeniosłam się do gabinetu prywatnego ze względu na nagłą sytuację. Ze względu na brak pieniędzy musiałam pójść na wizytę kontrolną, ponieważ miałam torbiel pod obserwacją. Doktor na wizycie stwierdził, że już całkowicie zniknął, przypisał mi nowe tabletki, które nie powinny być mi nigdy przypisane ze względu na moją małą masę ciała. Skarżyłam się na bóle pęcherza. Doktor przypisał mi masę leków bez rzetelnego wywiadu i przede wszystkim bez wykonania żadnych podstawowych badań!!! Nie ufałam mu. Uzbierałam pieniążki i poszłam ponownie na wizytę do prywatnego gabinetu. Jak się okazało miałam torbiel na drugim jajniku, a ten pierwszy ledwo co zmalał.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Jankowski Inny

  Byłam pacjentką Pana Doktora tylko ze względu na brak miejsc u innych lekarzy w tej placówce. Przede wszystkim badanie Doktora jest krótkie i niedokładne. To, co drugi lekarz, do którego chodziłam jednocześnie, widział na badaniach USG przez kilka miesięcy, dr. Jankowski już nie... Gdy przyszłam i poprosiłam o wskazówki lub badanie w związku z planowaną ciążą, Pan dr nawet nie zmierzył mi ciśnienia, nie zrobił kompletnie nic. W ciąży natomiast nie zleca żadnych badań kontrolnych pomiędzy wizytami. Osobiście choruję na niedoczynność tarczycy o czym Pana dr informowałam, to nawet nie pokusił się o sprawdzenie poziomu hormonów...
  Dzięki temu, że posiadam wiedzę medyczną, weszłam w dyskusję z lekarzem czemu nie zleca mi badań, które są zalecane dla kobiet w ciąży. Pan dr uznał, że nie są mi potrzebne - przeniosłam się do gabinetu prywatnego innego lekarza.
  Kobiety, które mają trafić do Pana Doktora ostrzegam, że Pan doktor jest niedokładny, skąpi jakichkolwiek badań - które notabene Wam się należą!
  To czy Pan dr jest nieuprzejmy czy nieempatyczny pozostawię ocenie każdej z Was - każdy może mieć gorszy dzień, lepszą bądź gorszą umiejętność werbalnej komunikacji. Od lekarza oczekuję rzetelności, wiedzy i uczciwości, nie musimy się przyjaźnić.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Skabara Inny

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty, wręcz zachwycony dlatego, że oprócz testów jaki pan dr wykonał to jeszcze odpowiedział na moje pytania bardzo tak konkretnie. Oczywiście, naczytałem się w internecie różnych bzdurr apropos mojej dolegliwości a po wyjsciu z wizyty miałem wrażenie, ze potrzebowałem właśnie takiej wizyty/rozmowy z kimś kto rzetelnie oceni sytuację. Miałem wizytę przez NFZ. Co mi się podobało to właśnie to, że słuchał, dużo mówił, nie czułem że się śpieszył czy coś. Dla mnie rewelka. Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania