Przychodnia Wielospecjalistyczna Almed

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Wielospecjalistyczna Almed

Sowińskiego 3

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Bulowska - Mencfel

  Lekarz Medycyny Pracy, Internista, lek.

  • Najlepszy lekarz i człowiek ! Miałam szczęście trafić do Pani Doktor chyba z 25 lat temu , kiedy była bardzo młodym lekarzem . Zdiagnozowała i wyleczyła chorobę u córki i męża ,a inni rozkładali ręce.
   Do dziś mamy do Niej i do Jej kompetencji całkowite zaufanie . Nigdy nie zostawi pacjenta z jego problemem , wyśle do specjalisty , choćby " się nie dało " , interesuje Ją cały człowiek !
   Zmienialiśmy miejsce zamieszkania , ale nie lekarza rodzinnego . Niestety , czasem trzeba poczekać na termin wizyty , ale to jedyny minus ( a może plus ?- inni też rozpoznali fachowca..) Pozdrawiam serdecznie!

  • K

   Lekarz rewelacja!!!!,Mialam przyjemność poznać podczas badań okresowych, ale pomino że to tylko badania do zdolności to Pani Doktor nie jest automatem. Pani Joanna to czlowiek, który jest lekarzem z powolania.polecam. Cieszę się, że miałam przyjemność poznać Panią Doktor i gdy będę miała zdrowotne problemy to wiem, że na niej mogę polegać. Nadmieniam, ze po krótkiej rozmowie zdiagnozowala u mnie coś o czym nawet nie słyszałam nie dowierzałam a jednak poczytałam na necie i szok to jest też u innych nie tylko u mnie a teraz wiem co mi jest.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania