Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Świętokrzyska

Świętokrzyska 4

80-180 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Miśkiewicz Inny

  Dokładna pani dr. Zawsze jak idę do lekarza zawsze dobrze pomoże jak coś dolega to tak długo szuka aż znajdzie.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Mik Inny

  Na etapie kiedy moje dziecko nie lubilo chodzić na wizyty do lekarzy, śmiałam się, że tylko u Pani dr Mik, dobrze się zachowuje, bo Pani dr potrafi zaczarować dziecko. Wspaniała, serdeczna, Pani dr, z odpowiednim podejściem do dzieci, stawia zawsze trafne diagnozy, dziecko jest zawsze dokładnie zbadane i po wdrożonej terapii szybko wyleczone. Zresztą widać nie bez powodu wszyscy wybierają panią dr jako prowadząca dla swoich dzieci, synka już do Pani dr nie mogliśmy zapisać.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Mrozowski Inny

  Miałam wielkie szczęście i przyjemność trafić do tego lekarza. Kultura, profesjonalizm, zaangażowanie, przyjazna, spokojna atmosfera, punktualność. Doktor wszystko objaśnia w przystępny sposób. Zdecydowanie polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Mrozowski Inny

  Polecam Pana Doktora. Konkretny, dokładny, punktualny, do tego sympatyczny lekarz. Znamiona zostały starannie wycięte i piękne zszyte. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Violetta Ziarek-Smykla Inny

  Brak empatii, miłego podejścia do dzieci i dorosłych. Podnoszenie tonu na dziecko, które jest w stresie, niecierpliwość, brak komunikacji z dzieckiem, brak uprzejmości. Przedmiotowe traktowanie pacjentów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Mik Inny

  Cudowna Pani doktor, zleca badania i stawia trafne diagnozy, cierpliwa, wnikliwa, pomocna. Nie bagatelizuje żadnych zgłaszanych objawów. Kolki i zaparcia to zdaniem różnych lekarzy był efekt niewykształconych jeszcze jelitek u wcześniaków ( może tak zazwyczaj bywa) , ale dr. Mik jako jedyna zleciła bardziej szczegółowe badania i zdiagnozowała niedolerancje laktozy, przepisała odpowiednie mleko na recepte i dzieci przestały się męczyć. To co było uznane wcześniej za infekcje, dr Mik zdiagnozowała jako mononukleozę, zglaszane problemy z asymetria (po uprzedniej konsultacji z fizjoterapeuta), dr Mik potraktowała poważnie i dała skierowanie na rehabilitację, a jak w poczekalni czekałam z dwoma fotelikami blizniaków, to dr Mik wychodziła z gabinetu, brała jeden fotelik by mi pomoc, sama z siebie, tak poprostu ... konsultacje odnośnie wyników odbywały się czasami telefonicznie, jak była taka konieczność to miałam możliwość zadzwonić bezpośrednio do gabinetu, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła. A jak przez miesiąc nie mogliśmy się pozbyć kataru pomimo wcześniejszych wizyt i stosowania zaleceń innych pediatrów, to w końcu udało nam się dostać do dr Mik, która przepisała lek robiony na receptę, po paru dniach problem był zażegnany. Dodam, że nie jest to nasza pediatra prowadząca, ale nigdy nie stanowiło to przeszkody. Polecam całym sercem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamila Baszkowska Inny

  Juz po 1,5 miesiąca terapii widzę niesamowita poprawę, jestem bardzo wdzięczna że trafiłam na takiego lekarza :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Miśkiewicz

  Do Pani doktor idąc na wizytę wiem ze będę zaopiekowana i wyposażona w skierowania na różne badania aby wykluczyć lub potwierdzić co się dzieje.
  Pani doktor spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, dopytuje jeśli jest taka potrzeba o dana rzecz. Polecam!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Violetta Ziarek-Smykla zmiana opatrunku

  Wbrew opiniom poszliśmy z synem na kontrolę w poradni po oparzeniu. Syn ma rok i 8 miesięcy, płakał jak zwykle na wizycie lekarskiej, Pani doktor szybko nas obejrzała, uspokoiła. Ekspresowa wizyta bez stresu dla dziecka, tyle ile trzeba, pani doktor konkretna.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Chwatko-Sałacińska

  Nie polecam taj Pani doktor! Zero profesjonalizmu, brak odpowiedzi na pytania, nie słuchała o czym do niej mowiłam i dlaczego przyszłam. Całe badanie wykonywała bardzo boleśnie, nie było nic delikatnie wielokrotnie zwracałam uwagę ze mnie bardzo boli natomiast zero reakcji, czułam się potraktowana jak przedmiot. Cały problem zbagatelizowała twierdząc ze jestem alergiczką, nigdy w życiu nie byłam alergiczką. Jeden z najgorszych lekarzy w jakim w życiu byłam! Zdecydowanie odradzam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania