Przychodnia Stomatologiczna

(11 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Stomatologiczna

Kobielska 6 lokal 3, Praga-Południe

04-359, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Cićkiewicz

  Ortodonta, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: ER-DENTALUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Do Doktora trafiłam po leczeniu ortodontycznym u innego lekarza, gdzie po 10 latach niestety stopniowo rozchodziły mi się dolne zęby.

   Już parę lat temu próbowałam podjąć ponowne leczenie ortodontyczne, ale żaden z lekarzy, u których byłam nie chciał zbytnio podjąć się tych poprawek lub ewentualnie aparatem stałym, którego z kolei ja nie chciałam ponownie zakładać.

   Doktor Cickiewicz natomiast podszedł do mojego przypadku indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem oraz starannością i wspaniale spisał się jako lekarz przedstawiając mi możliwe rozwiązania mojego problemu. Z pośród nich ufając Doktorowi wybrałam metodę Invisalign i choć byłam pełna obaw, sprawdziła się w 100% :)) wspaniały system (w moim przypadku) tylko 7 nakładek, które w niecałe 3 miesiące (!!) wyprostowały mi z powrotem zęby :))
   Dodatkowym ogromnym plusem jest to, że z Doktorem jest bardzo dobry kontakt. Czy przez e-mail, czy telefon. Osobiście bardzo to cenię, gdyż czasem nie łatwo jest zorganizować się żeby podjechać i o coś zapytać.
   Reasumując, Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, konkretnym i przyjaznym dla pacjenta. Bardzo polecam współpracę z Dr Cickiewiczem!

  • B
   Lokalizacja: WÓJCIK DENTAL CLINIC

   Do Pana Cićkiewicza trafiłem po wizycie u innego ortodonty, który nie chciał się podjąć leczenia. Na konsultacji u Pana Cićkiewicza, bardzo rzeczowo została określona moja wada zgryzu i jakie kroki muszą być podjęte aby temu zaradzić. Pan wyjaśnił jakie są opcje leczenia, ile czasu to zajmię, co bedzie wdrażane podczas kolejnych wizyt, koszty leczenia. Wybór należał do mnie. Zdecydowałem się zaufać Panu doktorowi.

   Wizyty przebiegały regularnie i na wszystkich Pan doktor tłumaczył dokładnie co będzie robił, po co, dlaczego to wszystko. Nigdy nie było żadnych niedomówień i wiedziałem co mnie czeka. Wielokrotnie zdażyło się, że oferował pomoc w razie jakichś pytań, problemów drogą mailową lub telefoniczną. Był nawet skory przyjąć mnie w razie jakby coś się działo nieprzewidzianego, w gabinecie (Wójcik Dental Clicic) bez wcześniejszego zapisu. Podczas wizyt Pan doktor zawsze pytał mnie przed położeniem na fotel czy wszystko w porządku. Czy nie miałem żadnych problemów od ostatniej wizyty. Na wizytach był zawsze rozmowny, uśmiechnięty i miły. Wielokrotnie żartowaliśmy. Nie przeszkadzało mu to wykonywać swojej pracy na najwyższym poziomie.


   Leczyłem się u Pana Macieja przeszło dwa lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę się tylko wypowiadać w samych superlatywach. Moja wada została skorygowana zgodnie z tym co na samym początku mówił Pan doktor. Jeśli miałbym polecić dobrego ortodontę to tylko Pana Macieja Cićkiewicza.

   Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Marta Kołodziejczyk

  Stomatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Serdecznie polecamy Panią Doktor Martę Kołodziejczyk. Korzystamy z jej pomocy całą rodziną od wielu lat. Bardzo kompetentna i miła osoba, pełen zakres usług.