O nas

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna "Esculap" jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Swoją działalność rozpoczęliśmy 3 sierpnia 2011 roku. Głównym celem naszej przychodni jest udzielanie świadczeń zdrowotnych dla dzieci i dorosłych służących zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia. Staramy się aby atmosfera w przychodni była przyjazna i miła. Terminy wizyt można umawiać osobiście, telefonicznie oraz online ( do wybranych specjalistów) . Usługi świadczymy odpłatnie. Współpracujemy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie opieki zdrowotnej. W ramach naszej działalności oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów, dietetyka klinicznego, badania z zakresu MEDYCYNY PRACY i badań kierowców, pełen zakres badań laboratoryjnych oraz badania diagnostyczne wykonywane na wysokiej jakości sprzęcie. Nasza placówka czynna jest : - od pon. do piątku w godz. 8.00-20.00 - w soboty od 8.30-14.30.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Spirometr
 • USG
 • Echo
 • Holter EKG
 • EKG
 • Holter ciśnieniowy
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (143)

Ogólna ocena

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Klębowska-Ćwik Inny

  Pani Doktor jest niezwykle zaangażowanym lekarzem, wywiad jest bardzo szczegółowy, a badanie przeprowadzane bez pośpiechu i dokładne. Diagnoza za każdym razem poprzedzona szeroką i uważną analizą. Pani Doktor jest przy tym ciepła, empatyczna i cierpliwa.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Fiderkiewicz konsultacja endokrynologiczna

  Polecam dr Fiderkiewicz - bardzo miły i kompetentny lekarz. Nawet przy niewielkich problemach z tarczycą uzyska się fachową pomoc i odpowiedź na każde pytanie. Pani doktor patrzy na pacjenta całościowo.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Konieczny konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor jest bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem.Przed pierwszą operacją byłem pełen obaw ale teraz już wiem że jestem w dobrych rękach.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Rafał Konieczny konsultacja online

  W dobie pandemii teleporada fachowa i pomocna. Kontakt z lekarzem bardzo dobry. Zadaje pytania, rozwiewa wątpliwości.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Anna Kamińska konsultacja ginekologiczna

  Dziękuję za zrozumienie, profesjonalizm, empatia, szczegółowe informacje i pomoc. Polecam każdej osobie poszukującej opieki gibekologicznej


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Warszawa, al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2 PZU Pomoc, INTER Polska, Allianz, Compensa, POLMED...

Powiązane wyszukiwania