Przychodnia Rejonowo Specjalistyczna

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowo Specjalistyczna

Rembielińska 8

03-343 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Kazimiera Pniewska Inny

  Odbyłam wizytę w ramach NFZ na Rembielińskiej w W-wie. Pani doktor wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie! Szczegółowo, łagodnie i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania i dokładnie przebadała. Bardzo komunikatywna jako lekarz. Uważam, że jest również kompetentna – co prawda była to moja pierwsza wizyta u dr Pniewskiej, ale na swoje schorzenie leczę się już od kilku lat i dokładnie znam już ten problem i z rozmowy z Panią doktor widzę, że wie o czym mówi. To, co też miło zaskoczyło to fakt, że na koniec wizyty zaproponowała przebadanie znamion. Przy wizytach u innych dermatologów jeszcze się z tym nie spotkałam (mimo, że leczyłam się wcześniej m.in. u innej, dobrej doktor).

  Co prawda swoje schorzenie zamierzam leczyć już metodami naturalnymi, więc nie chciałam recepty, ale na plus dla Pani doktor, że wcale mnie do leków nie namawiała. Zatem jak wspomniałam, Pani dr Pniewska jako osoba i lekarz wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kowalewski konsultacja chirurgiczna

  Piszę w imieniu mojego taty (piszemy wspólnie).
  Tata trafił do trzeciego już chirurga w związku z narastającym bólem brzucha. O ile poprzedni lekarze zlecali różne badania bez jakiegoś pomysłu na dalsze leczenie tak Pan Piotr od pierwszej wizyty krótko i konkretnie poprowadził badania w kierunku nowotworu. Błyskawiczna i skuteczna diagnoza. Po weryfikacji tata był operowany w szpitalu na Szaserów również przez Dr Piotra. Wykryty u Taty nowotwór złośliwy z przerzutami do sąsiadujących węzłów chłonnych (zajęte przeszło 70% jelita grubego) został zoperowany bez stomii!! Dość powiedzieć, że nawet cięcie około 12cm zostało przeprowadzone po starym szwie po operacji wyrostka. Tym sposobem w tej chwili jest po prostu trochę dłuższa blizna. Szkoda, że obecny system służby zdrowia ogranicza kontakt pacjenta (rodziny pacjenta) z lekarzem. Niektórzy nazwą to szczęściem inni wyrachowaniem. Ja osobiście wierzę w Boga i dzięki temu wiem, że przypadkiem tata na dr Piotra nie trafił, równie przypadkiem też nie był operowany przez tego samego lekarza. Wierzę głęboko, że dzięki Bogu tata dziś żyje i ma się dobrze. To dzięki bożemu, żywemu narzędziu jakim jest dr Piotr. Po prostu lekarz, który jest skoncentrowany na pacjencie. Osobiście, według mnie, wielu lekarzy mogłoby i powinno brać przykład z dr Piotra jak leczyć pacjenta.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Ziaja Inny

  Doktor prowadził moja pierwszą ciąże. Korzystalam z uslug doktora zarowno prywatnie jak i na NFZ. Zawsze odpowiadał wyczerpująco na moje pytania i rozwiewał obawy. Ciaza donoszona, wszystko przebiegło bez problemów.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Kiepurska-Bidzińska Inny

  Pani doktor rzyczliwa miła dokładna pełna empatii ogromna wiedza i dokładność nie traktuje pacjenta jak kolejne 15 minut które ma tylko dla niego dokładnie wyjaśnia to co trzeba nie oszczędza na skierowaniach na badania chce poznać pacjentów którzy przyszli po raz pierwszy

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Ziaja Inny

  Doktor Ziaja prowadził moją pierwszą ciążę. Na każdej wizycie dokładnie wszystko tłumaczył, usg robił bardzo wnikliwie, poświęcał na nie dużo czasu, opisywał co widać i co w danym momencie bada. Odpowiadał na wszystkie pytania, z badań krwi potrafił wyczytać dużo ważnych informacji o moim stanie zdrowia. Z całego serca polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Kazimiera Pniewska

  Zamiast zająć się stricte problemem, z którym pacjent przychodzi, Pani zainteresowana była czym innym. Jakby w ogóle nie miała pojęcia o dolegliwości z jaką się do niej przychodzi. Wizyta u niej była drugą wizytą u lekarza tej specjalności ponieważ leczenie wdrożone przez pierwszego lekarza nie przyniosło oczekiwanego skutku, przy czym Pani doktor zamiast zmienić leki skoro dotychczasowe nie pomogły pozostała przy tych samych. Odniosłam również wrażenie, że Pani nie do końca wie o czym mówi, ponieważ jej zdaniem sterydowe maści do krótkotrwałego punktowego stosowania można używać jak kremu do rąk. Plus taki, że chociaż dała skierowanie do alergologa, bo sama pewnie nie wiedziała co zrobić i jakie leczenie wdrożyć. Absolutnie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Kiepurska-Bidzińska kręgosłup

  Bardzo dobry lekarz po za tym dobrze dobrane leki i trafna diagnoza a dodatkowo Pani jest wrażliwa, czuła i przede wszystkim uśmiechnięta i miła aż przyjemnie korzystać z tych usług. Leczę się bardzo długo i jestem zadowolony. Polecam

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Ziaja ciąża

  U dr. Jarosław Ziaja prowadzę juz druga ciążę . To doskonały ginekolog . Po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na twarzy . Badania ginekologiczne wykonuje bezboleśnie i profesjonalnie . Badania Usg ciąży również na najwyższym poziomie . Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić DR. Jarosław Ziaja każdej kobiecie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Kazimiera Pniewska podejrzane znamię barwnikowe

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor dokładnie zbadała moje zmienione ostatnio znamię dermatoskopem, uspokoiła moje obawy, a następnie wspólnie ustaliłyśmy, jakie dalsze kroki podjąć. Z wizyty wyszłam przede wszystkim uspokojona, bo czułam, że trafiłam na właściwego specjalistę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Ziaja Inny

  Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, konkretny, sympatyczny. Jestem zadowolona z wizyty u doktora. Zleca niezbędne badania. Z wyczuciem podchodzi do pacjenta.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania