Przychodnia Rejonowo Specjalistyczna

(36 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowo Specjalistyczna

Rembielińska 8, Targówek

03-343, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Kiepurska-Bidzińska

  Neurolog, lek.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: kręgosłup

   Bardzo dobry lekarz po za tym dobrze dobrane leki i trafna diagnoza a dodatkowo Pani jest wrażliwa, czuła i przede wszystkim uśmiechnięta i miła aż przyjemnie korzystać z tych usług. Leczę się bardzo długo i jestem zadowolony. Polecam

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Grzybowska Platinum TowersUsługa: konsultacja neurologiczna

   Szczegółowo przeprowadzony wywiad, przeprowadzone badania neurologiczne postawienie diagnozy i propozycja leczenia.Wyniki po trzydniowym leczeniu -znaczna poprawa

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Halina Bandrowska

  Internista, lek.

  • G

   Niestety nie mam najlepszego zdania o pani doktor. Bylem u tej kobiety przed kilkoma miesiacami z prosba o przyjecie z racji mocnego bólu w plecach, niestety Pani doktor nie chciala mnie nawet wysluchac gdyz spieszyla sie na przerwe.

  • J

   Bardzo dobra Pani doktor. Od kilku lat prowadzi nasza rodzinę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Życzymy Pani doktor dużo zdrowia.


 • Danuta Gizot-Kozakowska

  Internista, lek.

  • J

   Wprawdzie nie jestem pacjentką tej przychodni od lat, ale wizyta u doktor Gizot była bezpośrednią przyczyną ucieczki całej mojej rodziny z tej przychodni. Do tego widzę że nic się nie zmieniło, dlatego i ja opiszę moją sytuację. Od kilku dni męczył mnie kaszel na tyle mocny, że współpracownicy zasugerowali wizytę u lekarza i wzięcie urlopu na piątek, tak aby w weekend się wyleżeć i podkurować. Tak też zrobiłam, ale ponieważ kaszel w nocy mało mnie nie udusił, zdecydowałam się iść do przychodni. Oczywiście, tradycyjnie, jedyną wolną osobą była dr Gizot. Było mi wszystko jedno, bo czułam się podle i obawiałam się zapalenia oskrzeli. Na moje nieszczęście nie miałam gorączki, co jest u mnie normalne. Pod gabinetem oczywiście nie było ani jednego pacjenta, i choć zostałam przyjęta jako osoba dodatkowa, to do środka weszłam z marszu. Pani doktor spytała o co chodzi i czy mam temperaturę. Gdy okazało się że nie, to usłyszałam że na kaszelek to sobie mogę kupić syropek w aptece, po co przychodzę jej głowę zawracać, ona ma tu kupę pacjentów (!) którym ja niepotrzebnie miejsce zajmuję. Ona zajmuje się ludźmi naprawdę chorymi a ja z kaszelkiem przychodzę. Następnie spytała czy byłam dziś w pracy. Zdążyłam jedynie powiedzieć "nie, ale..." - chcąc poinformować że wzięłam urlop żeby się podleczyć przez weekend. W tym momencie pani doktor rozdarła się na mnie, że wszystko wiadomo, piątek jest to mi się do roboty iść nie chciało. Ludzie gorzej chorzy do pracy chodzą a ja symuluję po to aby zwolnienie wyłudzić. Po czym ponownie dodała że ona ma pełno pacjentów, a ja tylko zajmuję niepotrzebnie jej czas. Wyszłam w takim szoku, że mnie zatkało. Jednak po wyjściu z gabinetu, gdy okazało się że na korytarzu wciąż nie ma nikogo nie mogłam oprzeć się małej złośliwości, wróciłam i powiedziałam, że rzeczywiście pacjenci to do niej walą drzwiami i oknami. Nie jestem w stanie zrozumieć, czemu przychodnia przez tyle lat nie pozbyła się tej osoby. Siedzi, bezkarnie obraża ludzi, i praktycznie nikogo nie leczy bo nikt do niej chodzić nie chce. Póki ta osoba przyjmuje w tej przychodni, w życiu tam nie wrócę.

  • R

   Zdecydowanie odradzam korzystania z usług tej Pani. Pani jest bardzo niemiła, arogancka, wręcz bezczelna. Nie chciała mi zmierzyć temperatury, ponieważ uważa, że nie jest to w jej kompetencjach i powinienem to sobie zrobić sam w domu. Opowiedziałem jej w miarę szczegółowo o swoich dolegliwościach (po minie średnio ją to interesowało - wysłuchała mnie z wielką łaską). Stwierdziła wtedy, że nie jest w stanie przytoczyć tego do jakiejkolwiek choroby i prawdopodobnie sobie coś wmawiam, symuluję. Na bolące uszy zaproponowała mi... uwaga... syrop malinowy! "Proszę go pić i obserwować". (Normalnie cudowne odkrycie - maliny sprawią, że będziesz piękny i zdrowy!) Za co takie osoby dostają pieniądze? Byłem zdziwiony, że nikt nie chciał wejść do gabinetu tej Pani - teraz już wszystko jest jasne! Brak profesjonalizmu i poważnego podejścia do pacjenta. Jedno jest pewne... z pewnością tak tego nie zostawię i pokieruję sprawę do odpowiednich osób/ organów. Pozdrawiam i jeszcze raz ODRADZAM!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Służewska

  Pediatra, lek.

  • Z

   Pani Doktor jest ciepła i miła dla dzieci. Zawsze stara się wysłuchać pacjenta, zapisuje tylko niezbędne leki, nie naciąga na 'sponsorowane' przez firmy specyfiki i dodatkowe szczepienia. Za każdym razem dokładnie bada i osłuchuje dziecko, jeśli wymagana jest wizyta u specjalisty, bez problemu wypisuje skierownie. Polecam!

  • M

   Pani doktor zdaje się pomyliła powołanie. Moje dziecko od 18 miesięcy pije mleko dla alergików na receptę i od tego czasu recepta jest wypisywana przez lekarzy Centrum Damiana. Każdy zawsze widzi historię choroby, opiekę alergologa, Pani doktor nie! Więc pozostałam na noc z głodnym dzieckiem, a wystarczyła dobra wola...

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Kazimiera Pniewska

  Dermatolog,

  • M
   Lokalizacja: PrzychodniaUsługa: podejrzane znamię barwnikowe

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor dokładnie zbadała moje zmienione ostatnio znamię dermatoskopem, uspokoiła moje obawy, a następnie wspólnie ustaliłyśmy, jakie dalsze kroki podjąć. Z wizyty wyszłam przede wszystkim uspokojona, bo czułam, że trafiłam na właściwego specjalistę.

  • A

   Mało zainteresowana pacjentem.Mało komunikatywna.Wrażenie jakby chciała odbębnić swoją robotę.Szkoda że nie mamy dobrego dermatologa w rejonie.Wizyta trwa 20 min w tym 18 min .pisze ,pisze na komputerze co jest pacjentowi.Badanie i rozmowa 2 min.Koszmar.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jarosław Ziaja

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam! To miły, wesoły, inteligentny, kompetentny lekarz. Czuć, że zna się na swoim fachu. Wizyty odbywały sie w milej atmosferze. Na wszystkie pytania dostałam wyczerpujące odpowiedzi,prawie zawsze wizyta trwala dluzej "niż ustawa przewiduje", nie było czuć pośpiechu. Wizyty odbywaly się na Tuzyckiej a na usg jezdzilam do evaclinic, wszedzie czulam się zaopiekowana. Pod koniec grudnia urodziłam, zgodnie z przewidywaniami doktora,zdrowego, dużego i ślicznego chlopczyka. Dzięki, doktorze!

  • R
   Lokalizacja: EvaClinic Szpital Poradnia

   Polecam! Trafiłam na doktora z polecenia i naprawdę nie żałuję, że zdecydowałam się aby prowadził moją pierwszą ciążę. Przy każdej wizycie kontrolnej o wszystko dokładnie wypytuje, omawia wyniki badań oraz zleca kolejne niezbędne. Jest sympatyczny, cierpliwy, w razie niejasności lub wątpliwości wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam wykonywanie badań usg prywatnie, ponieważ wykonuje je bardzo wnikliwie i szczegółowo. Pokazuje dokładnie dzieciątko oraz objaśnia wszystko krok po kroku. Szczerze polecam takiego lekarza każdej kobiecie.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Piotr Kowalewski

  Chirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Wojskowy Instytut MedycznyUsługa: operacja tarczycy

   Wspaniały lekarz, po pierwszej wizycie (konsultacji przed operacją) poczułam się zaopiekowana. Sprawny operator. Po operacji zaangażowany w dalsze leczenie. Polecam bardzo dobrego lekarza.

  • W

   Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wg mnie Pan dr. Piotr jest wzorem dla innych lekarzy, fantastyczne podejście do pacjenta. Konkretny, kompetentny i zainteresowany problemem z którym się przychodzi. Z przyjemnością oceniam najwyżej jak to możliwe, bo na taką ocenę Pan Piotr zasługuje.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu