Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa

Czumy 1

01-355 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Baiba Zdanowicz Inny

  Przyszłam z poważnym problemem bólowym, doktor nie przeprowadziła badania palpacyjnego, nawet nie podeszła i nie obejrzała chorego miejsca, zgodziła się ze mną, że boli i musi boleć i że "nic na ten ból nie pomoże". Nie zapisała żadnych leków, nie skierowała do innego specjalisty. Zmieniłam lekarza, który mnie zbadał, przepisał leki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Zaborowski Inny

  To jest lekarz starej szkoły. Co ma swoje plusy i minusy. Przeczytałam wcześniejsze opinie tutaj zamieszczone - że doktor wszystkim przepisuje CECLOR i tak my też go dostaliśmy dla 3 letniej córki, ale nam pomógł, więc jest ok! Lekarz był miły dla córki, dał jej naklejki, tatuaże. Moja córka wyszła uśmiechnięta. Dodatkowo lekarz przebadał i mnie ( bop zaraziłam się wcześniej od dziecka) i dał mi leki. Wszystko w przyjaznej atmosferze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Baiba Zdanowicz Inny

  Pani doktor jest niepomocna. Nie interesuje ją z jakim problemem przychodzi pacjent i jak można mu pomóc. Mimo, iż przychodzę z problemem widocznym gołym okiem lub wstępnymi badaniami wykonanymi prywatnie (wskazującymi różne nieprawidłowości) pani doktor wyśmiewa moje podejrzenia, nie pyta, nie przeprowadza żadnego wywiadu. To mój internista od kilku lat i wystawiam tę opinię na chłodno po kilku wizytach gdy znowu spotkało mnie to co zawsze. Dr Zdanowicz potrafi zadrwić z dolegliwości pacjenta i jest bardzo nieprzyjemna. Gdyby był to skuteczny i pomocny lekarz informacja na temat charakteru Pani doktor nie znalazłaby się tutaj, bo zdaję sobie sprawę, że nie jest to najważniejsza kwestia. Jednak ciężko mi zrozumieć, że ktoś może wykonywać swoją pracę w taki sposób.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. stefan pechciński Inny

  Brak jakiegokolwiek wywiadu, przypadkowa diagnoza postawiona na podstawie wylacznie wyniku badania krwi w ktorym wszystko bylo "w porzadku". Brak rozszerzonej diagnostyki, lekarz nie byl w stanie odpowiedziec na moje pytania i nie byl zainteresowany ustaleniem przyczyny moich objawow. Wypisal recepte na mocne leki mimo informacji w karcie ze mam uczulenie na skladniki tego leku. Nieprawdopodobna ignorancja w stosunku do pacjenta. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. stefan pechciński ujemne objawy ze strony różnych narządów

  Nie polecam. Pan doktor nie daje skierowania do specjalistów. - sam leczy np. zapalenie spojówek - rozpoznanie było nietrafione - ostatecznie wyleczył mnie okulista. Nie otrzymałam skierowania do gastrologa, odmówił Pan doktor skierowania na gastroskopię -
  ostatnio robiona była 5 lat temu. Odstawił mi leki zalecone uprzednio przez gastrologa. Zapisał jeden lek. który bardzo słabo działa przy przewlekłym zapaleniu żołądka. Wizyta u innego internisty i gastroskopia wykonana prywatnie wykazały, że żołądek jest w gorszym stanie. Pan doktor odstawił mi lek zalecony przez alergologa z powodu jak stwierdził zaprzestania produkcji tego leku. Zapisał inny lek, po którym dostałam niepożądanych reakcji. Okazało się, że odstawiony mi lek jest w aptekach i nic nie wiadomo o zaprzestaniu jego produkcji.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. stefan pechciński choroba

  Najlepszy lekarz na świecie aż strach pomyśleć że go może zabraknąć. Pomocny, miły, kompetentny. Wzór.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Marcinkowska choroba przewlekla

  Super Pani doktor doskonale zajmuje sie pacjentem zleca badania i zawsze pyta o samopoczucie.Gorąco polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. stefan pechciński

  Znakomity lekarz.Rozpoznał chorobę ,której nie zdiagnozowali dwaj dermatolodzy i dwaj inni interniści.Leczyli mnie od kilku miesięcy na alergie.A to był świerzb.Bardzo uciążliwa choroba.Po dwóch tygodniach leczenia wydaje się że było skuteczne.Dzięki Panie Doktorze.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Adamska-Kadlćik

  Ze starszą, obecnie 5-letnią córką, chodziłam do różnych pediatrów. Gdy urodziła się druga córka, zostałyśmy zapisane do Doktor Adamskiej. Od tego czasu, gdy tylko jest miejsce w przychodni, chodzimy z obiema córkami do Pani Doktor. Jej diagnozy zawsze są trafne, leki odpowiednio dobrane, a co najważniejsze kontakt z Panią Doktor jest bardzo dobry, bo traktuje rodzica po partnersku, a nie "z góry" jak zdarzało się innym lekarzom. Wszystko dokładnie tłumaczy, od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor i cieszę się, że na nią trafiłam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Krzysztof Makuch Prowadzenie ciąży

  Nigdy więcej. Prowadzilam ciążę u tego lekarza i uważam, że był to stracony czas i nerwy. Zero informacji co i jak, tylko skrupulatne analizowanie wagi i ciśnienia. Ból pleców to do ortopedy, który był zdziwiony, iż lekarz nie wiedział o tym, że w ciąży mogą takie dolegliwości wystąpić. Po przekazaniu informacji, iż bardzo źle się czuję psychicznie bo mam ciężką stresujaca pracę stwierdził, że może warto iść do psychologa bo mogę mieć depresję. No to tyle konkretów co mi przekazał Pan doktor.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania