Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Obłuże-Oksywie
Sucharskiego 2, 81-157 Gdynia
Przychodnia Obłuże-Oksywie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Mirosława Delkiewicz Inny

  Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor. Zaangażowanie, indywidualne podejście, troska o dobro pacjenta, empatia, poświęcenie dokladnie tyle czasu ile potrzeba. Pani doktor troszczy się o naszą rodzinę od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, dziękuję.

  P
  Profil zweryfikowany
  Władysława Bielecka-Rycio Inny

  Najlepsza doktor na Świecie! Jest moją lekarką od urodzenia. Nie wyobrażam sobie kogoś innego na jej miejscu. Nie wiem co zrobię, jak przestanie udzielać wizyt..

  A
  Profil zweryfikowany
  Władysława Bielecka-Rycio Inny

  Wybitny znachor , diament wśród ludzi , niebywała intuicja połączona z niewypaczonym doświadczeniem.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Ryszard Major Inny

  Bardzo dobry lekarz, bardzo angażuje się w proces leczenia. Dokładnie wysłuchuje, bada i szczegółowo tłumaczy o co chodzi. Ponadto jego diagnozy są trafne. Widać, że interesuje się pacjentem aż do końca leczenia, umawia wizytę kontrolną. Polecam tego świetnego lekarza.

  H
  Profil zweryfikowany
  Mirosława Delkiewicz

  Serdeczna, miła pani doktor, poświęcająca pacjentowi tyle czasu,, ile potrzeba. Rzeczowa, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Wystawia bez problemu potrzebne skierowania. Jeżeli nasza sprawa jest pilna to nie odmawia przyjęcia poza kolejką. Pani doktor jest moim lekarzem POZ (lekarz rodzinny).

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Ryszard Major

  Lekarz bardzo sympatyczny i uprzejmy. Mało dokładny, o nic nie pyta przy wywiadzie z dzieckiem, nie tłumaczy stanu dziecka - trzeba zadawać mnóstwo pytań aby dowiedzieć się czegokolwiek. Nie oszczędza na badaniach, bez problemu wydaje skierowania do specjalistów.Niestety,ale moje dwuletnie dziecko chorowało przez 9 miesięcy (ciągiem) , choroby źle diagnozowane, badanie dziecka w pośpiechu. Dziecko było na antybiotyku średnio 2 razy w miesiącu. Stanowczo odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  T
  Profil zweryfikowany
  Władysława Bielecka-Rycio

  Rewelacyjna lekarka, spokojna i rzeczowa ocena stanu pacjenta na podstawie wywiadu wstępnego, szczegółowe badanie, bezbłędna diagnoza, po prostu brak uwag. Polecam każdemu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania