Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ars - Medica

Nowa 8

99-400 , Łowicz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Michalak Inny

  Bardzo miły Pan Doktor, byłam profilaktycznie na USG piersi. Badanie dokładne, w spokojnej atmosferze. Doktor wszystko tłumaczył i uspokoił mnie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Góra Inny

  Cudowna ginekolog, tłumaczy i pokazuje wszystko na USG. Miła, profesjonalna i przede wszystkim dokładna. Byłam na USG połówkowym i na pewno do niej wrócę.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Kryspin Niedzielski

  Mówiąc krótko, nie polecam...
  Zero profesjonalizmu, brak jakiej kolwiek rozmowy z pacjentem. Stwierdzenie konieczności operacji bez szukania przyczyny choroby. Na dodatek doktor powiedział, że zadzwoni na drugi dzień w celu ustalenia terminu operacji, której się podjął, a następnie nie odbiera telefonu przez miesiąc, przekazuje informację, że teraz brak czasu dla pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Góra Wizyta kontrolna

  Niestety nie mogę podzielić pochlebnych opinii.
  Być może ginekolog Góra z uwagą traktuje pacjentki w ciąży, bo wypowiadają się tutaj głównie kobiety ciężarne, ale jakość wizyty kontrolnej pozostawia wiele do życzenia. Ja zostałam wypuszczona z gabinetu z zapaleniem przydatków, ponieważ odmówiono mi wykonania USG dopochwowego, tłumacząc to tym, że przez obecność błony dziewiczej niewiele da się zrobić. Nie został również pobrany wymaz do cytologii z tego samego powodu, sam ginekolog dość bagatelizował sprawę, mówiąc, że szansa na wystąpienie nowotworu jest bardzo mała, dlatego badanie jest zbędne, nie licząc się jednak z tym, że jest to podstawa przy wizycie kontrolnej i ryzyko istnieje zawsze. Kolejny ginekolog, któremu błona dziewicza nie przeszkadzała, zrobił mi USG dopochwowe i pobrał wymaz do cytologii na miejscu, przy pierwszej wizycie, dlatego nie dajcie sobie wmówić, że istnieją jakieś przeciwwskazania do sprawdzenia stanu waszego zdrowia, przede wszystkim wtedy, gdy mowa o naprawdę banalnym i podstawowym badaniu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania