Tutaj jesteś: 
Placówki
Stomatologia
Stomatologia Łowicz
Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ars - Medica

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ars - Medica

  Nowa 8

  99-400, Łowicz, łódzkie

  Dane kontaktowe +48 46 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Kowalski

  Urolog, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo kompetentny i miły lekarz. Jako jeden z niewielu potrafił precyzyjnie określić i wyjaśnić mi mój uraz oraz metody leczenia. Daje wybór pacjentowi i informuje o wszystkich skutkach takich wyborów leczenia.

 • Marek Pakalski

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   byłem dzisiaj u pana Doktora wyśmienity człowiek pogadać można na wszystkie tematy. Fachowiec od tego co robi jeszcze tak nie miałem kolana sprawdzonego jak przez pana polecam w 100% Paweł S. pozdrawiam

  • bardzo dobry

   P. doktor Pakalski jak dla mnie jest mistrzem świata. Jest świetnym specjalistą, który jak dziecku rysował na kartce papieru jak wygląda moje kolano i jak będzie przebiegała operacja. Ma specyficzne poczucie humoru - chwilami przypominające postać dr Housa - co mnie akurat bardzo odpowiadało:). Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Dorota Leśniewska-Kryńska

  Diabetolog, Internista, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Świetny diabetolog i wspaniały człowiek. Bardzo dobry kontakt ogólnie jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim, powinno być więcej takich lekarzy.

  • bardzo dobry

   Polecam bardzo Panią Doktor. Jest miła, delikatna, sympatyczna. Zawsze służy dobra radą. Super podejście do pacjenta. Od Pani doktor płynie 100% profesjonalizmu, zna się na tym co robi

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Anna Przytuła

  Stomatolog,

  • dobry

   U pani dr Anny Przytuły leczę zęby od ponad roku i nie narzekam na usługi przez nią świadczone. Pani doktor jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie i nie pozostaje mi nic innego jak ją POLECIĆ innym.

 • Krzysztof Michalak

  Ginekolog, lek.

  • słaby

   Uważam, że jak na Łowicz jest dobrym lekarzem. Mam natomiast żal do niego o to jak potraktował mnie na usg w ciąży. Miałam wrażenie, że dąsa się bo przyszłam na usg połówkowe 3d, a nie prowadzi mojej ciąży. Za moje własne, niemałe pieniądze był niemiły, mamrotał pod nosem, nie mogłam na bieżąco uzyskać od niego informacji. Gdyby Pan Michalak jeszcze pracował w szpitalu, a koszt comiesięcznych (później co dwa tyg. lub co tydzień) wizyt nie wynosiłby 200-230zł to pewnie byłabym jego pacjentką. Na szczęście nie zgłupiałam, żeby w małym Łowiczu płacić jak w Łodzi czy Warszawie.

  • bardzo dobry

   Dr Michalak jest świetnym specjalistą i niezwykłym człowiekiem. Dzięki niemu pojawiły sie na świecie moje dwie córki. Serdecznie Go pozdrawiam!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Grażyna Świerkowska

  Reumatolog, lek.

  • bardzo dobry

   Lekarz Pani dr Grażyna Świerkowski świetny lekarz , także praktyk jeśli chodzi o udane bezbolesne punkcje, miła sympatyczna osoba, jeśli szukasz dobrego,doświadczonego reumatologa nie ma się co zastanawiać . Polecam!!!

  • bardzo dobry

   Pani dr Grażyna Świerkowska do świetny lekarz i przemiły człowiek. Jestem Jej bardzo wdzięczny za to co dla mnie zrobiła i jak podeszła do mojego problemu (zespołu Löfgrena). Tacy ludzie powinni być podawani za wzór. Wcześniej zanim trafiłem na Panią dr Świerkowską byłem źle zdiagnozowany i przeżyłem horror leżąc 2 tygodnie w szpitalu, na oddziale na którym nie powinno mnie być... Jeżeli macie jakikolwiek problem reumatyczny nie czekajcie, tylko skontaktujcie się z Panią dr. Świerkowską. Dziękuję i pozdrawiam. Michał

 • Dariusz Trepto

  Chirurg,

  • bardzo słaby

   ten człowiek nie usunął żylaka tylko nakłuwał w chorą i niedrożną żyłę - co się z tym wiąże stracony czas, zdrowie i oczywiście pieniądze........

  • bardzo dobry

   Specjalista w wielkim tego słowa znaczeniu. Osoba, która okazała mi wiele ciepła, życzliwości gdy przebywałam w szpitalu w Łowiczu, oraz zapewniła mi swoją opiekę po wyjściu ze szpitala. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za jego zasadniczość, rzeczowość, kompetentność w tym co robi i za ogromne serce, dziękuję za super opiekę w wyleczenie mojej ręki po oparzeniu. Jeszcze długa droga przede mną do całkowitego zagojenia ale to ca najgorsze już za mną a to tylko dzięki Panu Doktorowi i jego kochanej asystence - pielęgniarce, która najłagodniej jak mogła zmieniała mi opatrunki, jeszcze kilka słów o Pani Gosi, która jest kochana, życzliwa, przyjazna, miła, sympatyczna. OGROMNE DZIĘKUJĘ :-):-):-):-*:-*:-*

 • Piotr Barecki

  Pulmonolog,

  • bardzo dobry

   Lekarz władający rozumem i rozumiejący pacjenta. Potrafi słuchać pacjenta, wykorzystywać osobistą wiedzę i praktykę lekarską oraz wydawać trafne opinie. Porządny d. wojskowy lekarz. Pozdr. Pana Piotra i Jego wspaniałą żonę Mirosławę - znajomy z Juraty - W.P.

 • Ewa Góra

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Ja także serdecznie chciałam polecić tą panią doktor. Jest bardzo sympatyczna, ma wiedzę dużą i przede wszystkim aktualną czego niestety zabrakło innym lekarzom, z którymi się spotkałam. Jest czujna, wychwyci wszelkie nieprawidłowości w wynikach badań. Widać po niej że do badań i prowadzenia ciąży nie podchodzi rutynowo, wie że ma do czynienia z największym skarbem pacjentki. Jest niesłychanie cierpliwa, ma anielską cierpliwość nawet do tak panikujących o wszystko i upierdliwych pacjentek jak ja... :) Między wizytami potrafiła wyrecytować ostatnie wyniki badań, tydzień ciąży i termin następnej wizyty, a nie jest tak, ze pacjentek ma mało, gdyż ciężko nie zastać jej w przychodni czy w szpitalu. Nie daje żadnych leków bez wytłumaczenia po co i dlaczego - przyczyny każdej zgłaszanej do niej dolegliwości też jest szczegółowo tłumaczone. Nie jest to lekarz, do którego się wchodzi i za chwilę wychodzi, zawsze jest czas na omówienie tego, co potrzeba zarówno z jej jak i z mojej strony. Podpisuję się obiema rękami (a nawet czterema - Synek też) pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.

  • bardzo dobry

   Polecam z całego serca Panią doktor. Doktor Ewa jest sympatyczną i kompetentną osobą . Widać, że jest lekarzem z powołania. Na wizytach się nie spieszy, zawsze odpowiada na pytania, sama myśli jak pomóc i poleca ba nawet załatwia sama od siebie innych specjalistów. Taki lekarz to skarb. Serdecznie polecam kobietom w ciąży.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Kryspin Niedzielski

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Nasz syn Krzyś urodził się w 2008 roku z obustronną stopą końsko - szpotawą. Od urodzenia pozostaje pod opieką Pana Profesora K. Niedzielskiego. Podczas całego, wieloetapowego procesu leczenia, kolejnych operacji, konsultacji i pobytów na oddziale Ortopedii i Traumatologii w ICZMP zawsze mogliśmy liczyć na rzetelną informację i opiekę. Pan Profesor to nietylko przykład WSPANIAŁEGO SPECJALISTY w swojej dziedzinie, troszczącego się o pacjenta, ale również prawdziwy wzór do naśladowania dla innych lekarzy. Zawsze w pracy, zawsze uprzejmy, zawsze biała koszula i mucha... Wdzięczni rodzice zdrowo rozwijającego się ośmiolatka.

  • bardzo dobry

   Pan Profesor to wspaniały profesjonalista w dziedzinie ortopedii dziecięcej. Dzięki przeprowadzonym operacjom stóp moja córka Ola może chodzić prawidłowo. Jestem wdzięczna profesorowi ,że tak profesjonalnie i z sercem leczył moją córkę. Polecam Profesora ,bo to miły, oddany dzieciom lekarz.. Z wyrazami szacunku mama Oli Religi.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu