Przychodnia Lekarska Witomino Sp. z o.o.

(18 opinii)

Przychodnia Lekarska Witomino jest prywatną firmą medyczną, oferującą kompleksową opiekę zdrowotną: konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu, opiekę pielęgniarek i położnych rodzinnych, lekarzy specjal... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Witomino Sp. z o.o.

Konwaliowa 2

81-651 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , NFZ, POLMED, PZU Zdrowiewięcej (1)

O nas

Przychodnia Lekarska Witomino jest prywatną firmą medyczną, oferującą kompleksową opiekę zdrowotną: konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu, opiekę pielęgniarek i położnych rodzinnych, lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, , szczepienia. Realizujemy umowy zawarte z NFZ oraz wykonujemy świadczenia komercyjnie.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Lekarz: Maria Jolanta Martyńska Inny

  najmilsza kobieta na świecie i wysoce wyspecjalizowany pediatra ze wspaniałym podejściem do dzieci polecam

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Que Phuong Nguyen Inny

  Cudowna kobieta z wspaniałym podejściem do dzieci. Byłam z córką po raz pierwszy i napewno nie ostatni. Pani Doktor bardzo dokładnie zbadała córkę, przebieg leczenia wyjaśniła bardzo szczegółowo.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Zastawna Inny

  Pani Doktor uratowała życie naszego dziecka. Jako pierwsza, wcześniej byłam z synem na konsultacji chirurgicznej, zorientowała się, że dziecko ma poważne problemy z krwią i dzięki temu w ostatnim momencie (ale na czas) trafiliśmy do szpitala. Później, pod troskliwą opieką Pani Doktor, syn wracał do zdrowia. Doświadczona, z ogromną wiedzą i niesamowitą pamięcią co do szczegółów leczenia, empatyczna, cierpliwa... Wie co robi. Rewelacyjna pediatra. Polecam z całego serca.

  lek. Beata Zastawna

  Kluczowe, że NA CZAS. Teraz bardzo cieszę się z Wami, że te problemy to przeszłość!!!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Zastawna Inny

  Cudowna Pani Doktor z indywidualnym podejściem do malych pacjentów.
  Duze zaangażowanie,wnikliwość,duża wiedza i bardzo duza empatia.
  Dodatkowo super pamięć Pani Doktor jest bardzo dużym atutem.
  Mimo że przeprowadziliśmy sie do Gdańska,to nie zmieniliśmy Pani Doktor i dojeżdzamy do Niej.
  Polecam Pania Doktor w 100 procentach.
  Oby wiecej bylo takich lekarzy.
  Dziekujemy Pani Doktor za wszystko co do tej pory.

  lek. Beata Zastawna

  Bardzo dziękuję. Obecnie nie przyjmuję już w przychodni na Witominie, tylko Gabinet prywatny - Na Świętojańskiej 105, możliwe też teleporady, oczywiście ( nr telefonu ciągle ten sam). Pracuję też w Medicover Gdynia. Życzę zdrowia a w razie problemów- zapraszam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Zastawna Inny

  Pani Doktor nie raz wybawiła nas z opresji oraz nie lada chorób i wyzwań. Na początku będąc młodą mamą z jednym dzieckiem cierpliwie słuchała, szczegółowo wyjaśniała wszystko i tłumaczyła oraz udzielała odpowiedzi na każde zadane pytanie - nawet banalne. Nawet najmniejszy problem nie był bagatelizowany i zawsze rzetelnie sprawdzany. Później już mając dwójkę dzieci pomoc Pani doktor nie oceniona w każdej sytuacji. Zawsze miła, ciepła, uśmiechnięta oraz co najważniejsze dzieci ją uwielbiają. Specjalista jakich mało, z powołaniem i dobrym podejściem. Pokierowała nas w wielu chorobach takich jak AZS oraz celiakia. Wiedza na każdy temat i zawsze aktualna. Polecam z całego serca.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Zastawna Inny

  Pani Doktor jest cierpliwa, empatyczna, profesjonalna i ma indywidualne podejście do pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Zastawna Inny

  Lekarz z powołania. Zawsze służy pomocą, miła i cierpliwa do swoich małych pacjentów. Z całego serca polecam

  lek. Beata Zastawna

  Bardzo dziękuję za miłe słowa!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Zastawna Inny

  Beata Zastawna jest pediatrą, który rozmawia z rodzicem a nie mówi do rodzica "z góry". Dokładnie i uważnie bada dziecko, zadaje pytania i naprawdę słucha odpowiedzi. Dokładnie wyjaśnia kierunek w jakim diagnozuje, po co zleca badania i tłumaczy dlaczego daje takie a nie inne zalecenia. Cierpliwie odpowiada na pytania. Monitoruje efekty leczenia. Jest rzeczowa, spokojna i nie spieszy się, co daje poczucie bezpieczeństwa w trakcie wizyty. Jeździmy do niej z córeczką na Witomino z Gdańska :-)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Elżbieta Szczygielska-Smela badanie kontrolne

  Pełen profesjonalizm, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Szczegółowo i konkretnie Pani Doktor bada oraz tłumaczy z „lekarskiego” na „chłopski rozum”.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Zastawna

  Pani doktor odrazu zapoznała się z problemem dziecka - rzeczowo wytłumaczyła w czym problem i jak reagować. Jeśli mam Polecać to doktor Zastawna !

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania