Przychodnia Elbląska

(48 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Elbląska

Elbląska 35

01-737 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Włodzimierz Niedziela

  Ginekolog, lek.

  • K

   Bardzo dobry specjalista. Życzliwy, słucha pacjentki. Skuteczny! Długo szukałam lekarza, który nie specjalizuje się tylko w porodach, ale też zna się na sprawach ginekologicznych.

  • J
   Lokalizacja: PrzychodniaUsługa: nowotwór piersi

   To była moja pierwsza wizyta u Doktora Niedzieli. Podczas spotkania był nieprzyjemny, nie słuchał tego co mówiłam. Zbagatelizował objawy nowotworu, nie skierował mnie na dalsze badania z wyjątkiem usg, które nie dotyczyło problemu, nawet nie poinformował o celu zrobienia tego badania. Na zleceniu dopisał, że nie jest pilne (czas oczekiwania 3 miesiące!!!). Podczas cytologii był niedelikatny, a jego komentarze były upokarzające. Badanie dotyczące nowotworu pozostawił bez komentarza. Czepiał się tego, że jestem spoza rejonu, choć nie obowiązuje rejonizacja. Nie otrzymałam od niego należytej pomocy i wyszłam z poczuciem wstydu i upokorzenia.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Lidia Teresa Adamczyk-Saganek

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • J
   Lokalizacja: Elbląska

   Nie polecam. Mam w ręku torbiel przez która bardzo boli mnie cały nadgarstek z promieniowanie aż do łokcia. Tłumacząc Pani że pracuje fizycznie skierowała mnie do chirurga twierdząc ,że od razu mnie ktoś przyjemnie i tak zadecydują nad zwolnieniem co się okazuje nie dość że nie ma terminów nawet prywatnie ja pozostaję z bolacą ręka i mam dźwigać se pełne kontenery 8 h dziennie

  • J
   Lokalizacja: ElbląskaUsługa: Choroba

   Byłam u tej pani kilka lat temu na 2 wizytach - z ciężkim kaszlem, gorączką, bólami w klatce piersiowej. W obu przypadkach czekałam długo po wyznaczonym terminie wizyty, bo pani rozmawiała z akwizytorami. Dwukrotnie w ciągu ok. 10-14 dni dzielących wizyty, gdy stan się nie poprawiał, pani doktor stwierdziła przeziębienie/infekcję (jak sądzę, bo nie przedstawiła mi diagnozy). Jak się póżniej okazało, było to ciężkie, obustronne zapaleniem płuc, które przenisoło się na otrzewną i serce. Po miesięcu leczenia tej pani specyfikami typu rutinoscorbin i scorbolamid, trafiłam do szpitala w stanie zagrażającym życiu. Leczyłam się miesiącami.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Joanna Gąszczyk-Łukasik

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Szpital SolecUsługa: Inny

   Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim cudownym Człowiekiem. Jest niesamowicie dokładna! Czuję się przez nią w 100% zaopiekowana, zaufanie 100% w każdej sytuacji

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   U Doktor leczyłam się już jakiś czas po poronieniu, wyrozumiała, empatyczna, życzliwa, a przede wszytskim profesjonalna w swoim fachu. Poprowadziła moje leczenie skutecznie tak ze mogłam prowadzić u Doktor moja upragniona ciążę. Dokładna przy każdej wizycie, szczegółowe badania i dbałość o mnie i o maleństwo. Konkretna i ciepła kobieta. Wszystko tłumaczyła i kierowała bez problemu na wszystkie badania i konsultacje do innych lekarzy jeśli była potrzeba. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania