Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia BaltiMed sp. z o.o. sp. k.
Krzemowa 16, 80-041 Gdańsk
Przychodnia BaltiMed sp. z o.o. sp. k. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Alina Kozłowska-Niesłuchowska konsultacja pediatryczna

  Niestety Pani doktor przepisała zły antybiotyk dziecku i jego stan zaczął się pogarszać!!!Następnego dnia poszliśmy do innej pediatry, która zmieniła antybiotyk. Już po pierwszej dawce było lepiej!
  Druga sytuacja - poszlismy na pierwszą wizytę lekarską z niemowlakiem. Pani doktor w ogóle nie poinformowała nas o szczepieniach. Na nastepnej wizycie spytała się który program szczepień wybraliśmy. My nie wiedzieliśmy o co chodzi (pierwsze dziecko). Doktor powiedziała że jej to nie obchodzi i mamy 5 minut na podjęcie decyzji, bo ona się spieszy!!!Po prostu dramat!!!

  P
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Anna Pyziołek Inny

  Miałam dzisiaj przeprowadzone badanie USG tarczycy. Pani była niezbyt miła, badanie trwało kilka sekund, nie chciała nawet zerknąc na poprzednie badania. Kazała usiąść na krześle odwrócić się do niej tyłem. Po chwili szturchnęła mnie w ramię ze mam się odwrócić i zaczęła badanie,jezdzac mi tym glutem po włosach, koszulce, szyji, bez jakiegokolwiek uprzedzenia. Badanie trwało dosłownie kilka sekund. "Wytrzeć i poczekac na wynik" to były słowa na koniec. Niespomne o półgodzinnym opóźnieniu wynikającym nie wiadomo z czego. Mam nadzieję, że więcej niebede musiała tam iść.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Kuchta Inny

  Wizyty u Pana doktora nie są specjalistyczne,gdyż lekarz opiera się na metodach leczenia lekarza rodzinnego!Przeprowadza wywiad który pomlega na tym ze wypytuje pacjenta o metody leczenia lekarza rodzinnego!.Potwierdzam ze lekarz jest krzykliwy i niemily dla swoich pacjentów,brak poczucia bezpieczeństwa.Odradzam całym sercem!!!.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ryszard Klimek

  Zero komunikacji. Lekarz zbadal, wypisal recepte, skierowania i zakonczyl wizyte nie tlumaczac nawet co wypisal! Skierowania wypisne na dodatkowe badania na Cito a nie wytlumaczyl, nawet nie probowal powiedziec co zaleca. Nie polecam!!!

  O
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Władysław Zapaśnik Inny

  Bardzo dobry specjalista polecam bardzo gorąco.Takich specjalistów dzisiejszych czasach jest mała garstka!!!!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  Jacek Lakomy Inny

  Serdecznie polecam. Doktor uważnie wysłuchał z czym przychodzimy, zbadał dziecko, tłumaczył co robi, na koniec zrozumiale sformułował wnioski. Jesteśmy zadowoleni.

  J
  Profil zweryfikowany
  Jolanta Brzozowska Inny

  Wywiad Pani doktor polegał na zadaniu pytania co dolega i od kiedy występuje alergia. Na odpowiedź, że od urodzenia lekarka prześmiewczo przytaknęła "czyli od kiedy". Nie uzyskałam żadnej odpowiedzi na zadane pytania, lekarka tylko coś zapisywała w komputerze. Wizyta zakończyła się po 5 minutach z informacją, żeby przyjść na testy alergiczne. Czekając czy w końcu otrzymam odpowiedź na pytania usłyszałam "to już wszystko, do widzenia". Wyszłam z wizyty bez jakich kolwiek informacji, stracony czas. Nie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Kuchta Inny

  Nie polecam, lekarz bez empatii, nie ogląda płyt z badań. Byłam u niego więcej niż raz i niestety za każdym razem był, delikatnie mówiąc , bardzo nieprzyjemny. Na każde pytanie ze strony pacjenta reaguje agresywnie. Zmieniam lekarza, więcej nie pojawię się u niego.

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Alina Kozłowska-Niesłuchowska Inny

  Zgłosiłam się z uporczywym kaszlem mojego dziecka, niestety lekarz postawiła kilka złych diagnoz i wykluczyła podłoże alergiczne. Na szczęście inny pediatra, bardziej wyrozumiale wsłuchał się w nasze dziecko. Kontakt z lekarzem -niestety brak nici porozumienia z oceniającym spojrzeniem z góry.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Gronkiewicz duszność

  Specjalista na najwyższym poziomie. Pani doktor słucha bardzo uważnie, rozpatruje wieloczynnikowo. Wrócimy na dokończenie pełnej diagnozy po wykonaniu niezbędnych badań.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania