Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia BaltiMed sp. z o.o. sp. k.

Krzemowa 16

80-041, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Bożena Szyld

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia ul. Armii Krajowej 35

   Pani Doktor profesjonalna, rzeczowa, z ogromną wiedzą, a przy tym uśmiechnięta i serdeczna. Postawiła diagnozę, wszystko dokładnie wyjaśniła, cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania. Serdecznie polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Gdynia - Armii Krajowej 35Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo konkretna Pani doktor, wszystko wytłumaczyła i przekazała w przystępny sposób. mało już jest takich lekarzy. Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Marta Gronkiewicz

  Alergolog, Pulmonolog, Internista, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja alergologiczna

   Pani doktor jest bardzo dokładna.Jesli chodzi o tzw wywiadu to zadaje szczegółowe pytania chce jak najwięcej wiedzieć żeby móc cokolwiek zrobić w danym kierunku.

  • H
   Lokalizacja: Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja pulmonologiczna + spirometria

   Dr Marta Gronkiewicz jest bardzo dobrym specjalistą. Wizyta jest konkretna. Wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza."
   Hanna

  Zobacz wszystkie opinie (148) o tym lekarzu


 • Anna Szembowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   fachowa, miła, potrafiąca i chcąca pomóc. polecam jeżeli ktoś chce otrzymać pomoc stomatologiczną i nie zostać przy tym obdarty z pieniedzy:)


 • Dorota Biedrzycka

  Lekarz Rodzinny,

  • J

   Bardzo niemiła i wyrachowana osoba. Ważniejszy od kobiety we wczesnej ciąży z bólami w podbrzuszu jest dla niej fakt, że ma opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów, spowodowane zapewne własnym spóźnieniem. Szczerze nie polecam tego lekarza rodzinnego, sama na pewno będę unikać dr Biedrzyckiej.

  • M

   Uprzejma, ma czas, odpowie na pytania, wytłumaczy. Kiedy czytam komentarze o p. dr, jakoby miała być niemiła i stroić fochy, zastanawiam się czy na pewno mamy na myśli tą samą osobę. Mnie zbadała gruntownie (nie tylko gardło), wypisała receptę, ponadto otrzymałam bez najmniejszego problemu skierowanie do specjalisty o które prosiłam. Pani dr aż się zdziwiła, że poprzedni internista nie chciał mi tego skierowania wystawić. Dodam, że w gabinecie spędziłam ok. 10 min, a przede mną była mama z dzieckiem i zajęło jej to ponad 20 min. Więc absolutnie nie zgadzam się z zarzutem, że "1 min na 1 pacjenta". Reasumując: bardzo pozytywnie oceniam zarówno podejście p. dr Biedrzyckiej do pacjenta, jak i diagnostykę oraz leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jolanta Brzozowska

  Alergolog, Pediatra, Pulmonolog,

  • A

   Trudno ocenić jej kompetencje jako lekarza. Nie dała mi szansy się przekonać. Służbistka, która odsyła chorego dwulatka i ciężarną mame po ciemku, w deszczu i po 40 min czekania po zapomniane skierowanie, które spakojnie można było dostarczyć tego samego dnia w czasie trwania dyżuru. Widać papierki ważniejsze niż pacjent.

  • K

   Nie oceniam kompetencji, ponieważ byłam na dwóch wizytach, a na trzeciej zrezygnowałam w trakcie. Chciałam wyrazić opinię związaną z podejściem pani doktor. Pierwsza wizyta była, to słabo, moim zdaniem, przeprowadzony wywiad - gdyby nie to, że orientuję się jakie informacje są istotne dla lekarza i, że przypominałam sobie w trakcie, nie byłoby go prawie wcale, ze względu na brak pytań. Pani doktor zaleciła 2 wizyty na testy i wizyta zaraz po. Sensu w tym brak, bo można zrobić komplet testów i dopiero wybrać się na wizytę (no ale w ten sposób pani doktor dostaje z funduszu pieniądze tylko za jedną wizytę...). Za pierwszym razem był problem z uzyskaniem własnych badań - musiałam biegać do ksera na recepcji. Druga wizyta i to samo - Pani doktor oburzona, że nie pamiętałam, że sama mam latać i kserować. Wysyłała mnie na ksero, ale powiedziałam, że się śpieszę proszę o diagnozę, bo nie mam czasu czekać, aż skończy z pacjentem za mną i przepychać się w kolejce. Dodałam, że wyniki skseruję zaraz po wizycie i zaniosę. Pani doktor się nie zgodziła i wyszła ze mną do recepcji. Na dole powiedziała, że wizyty mi nie odmawia, ale jak się śpieszę, to mogę iść. Jest wyjątkowo nieelastyczna. Nie wyczytuje pacjentów - panuje bałagan. Ostatnim razem czekałam na wizytę ponad godzinę...


 • Jacek Lakomy

  Laryngolog,

  • K

   Serdecznie polecam! Pierwszy raz trafiłam do tak miłego i rzetelnego laryngologa w dodatku na NFZ, lekarz z powołania nic dodać nic ująć :-)

  • A

   Bardzo sympatyczna wizyta (na NFZ), bez żadnych zastrzeżeń. Doktor Lakome wyjaśnił skąd prawdopodobnie wynikają moje dolegliwości, odpowiedział na wszystkie pytania, zalecił co robić/czego nie robić oraz przepisał skierowanie do specjalisty (foniatry). Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Alina Kozłowska-Niesłuchowska

  Pediatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ECHO serca

   Lekarka wykonała echo serca córeczki w 2 minuty.. Obszerny opis badania w minutę, więc chyba ma opcję kopiuj /wklej. Bardzo się spieszyła. Zgodnie ze standardami takie badanie trwa co najmniej kilkanaście minut,by można było rzetelnie i dokładnie ocenić stan serduszka, przepływy, komory, itp. Wizyta bardzo szybka, w niemiłej atmosferze. Echo serca chyba powinien wykonywać kardiolog, a nie '' spacjalista chorób dziecięcych '' Badanie musimy powtórzyć u kardiologa dziecięcego . Nie polecam!

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowy Profil

   Bardzo serdeczna Pani Doktor, dokładna i rzeczowa. Z dużą wiedzą, którą potrafi w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały przekazać pacjentowi. Z dziećmi nawiązuje bardzo szybko kontakt. Dziękuję i polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Rita Łukowska

  Psycholog,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: poradnictwo psychologiczne

   Pierwszy raz odważyłem się opowiedzieć komuś o swoich problemach. Szukałem pomocy Terapia prowadzona była według moich oczekiwań.
   Czułem chęć pomocy którą uzyskałem od pani Rity. Empatia, i zrozumienie przez cały okres terapii. Zaangażowanie na bardzo wysokim poziome z. Pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem. Terapia zakończona po roku, z efektem jaki oczekiwałem.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

   Terapia trwała ponad rok i, tak, była trudna. Pani Rita – obecna, uważna, życzliwa. Polecam potrzebującym dobrego przewodnika.
   Wizyty odbywały się zgodnie z ustalonym haromonogramem, w przytulnym gabinecie. W moim przypadku, każde ze spotkań przynosiło ulgę, o ile odważyłem się poprosić o pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Wiesława Klemens

  Laryngolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Profesjonalna i szybka porada. Pani doktor życzliwa i rzetelną. Zabieg płukania uszu przeprowadzony sprawnie.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: szumy uszne

   Pani doktor bardzo miła, kompetentna, przyjazna dla pacjenta; w bardzo prosty sposób wyjaśniła nurtujące mnie pytania dotyczące schorzenia,

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Grzegorz Kuchta

  Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Dąbrowa-DąbrówkaUsługa: astma

   Cudowny, empatyczny lekarz. Podchodzi do pacjenta indywidualnie. Czuję się zaopiekowana i wiem, że w końcu jestem w dobrych rękach.

  • K

   Niestety Pan Doktor nie szanuje swoich pacjentów.Nie szanuje ich czasu, nagminnie minimum pól godziny spóznia się.Badanie polega na zebraniu wywiadu a gdzie...badanie Panie Doktorze? Czekając godzinami na wizytę zebrałam opinię innych ....każdy potwierdził, że tak samo wyglądała wizyta.Przykre to.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu