Prywatny Szpital Weiss Klinik

(116 opinii)

Na rynku usług medycznych jesteśmy obecni od 2005 roku. Doskonałe wyposażenie, nowoczesny sprzęt i wysokie kwalifikacje personelu pozwalają nam skutecznie i bezpiecznie leczyć schorzenia narządu wzrok... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatny Szpital Weiss Klinik

Wiejska 4

41-503 , Chorzów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Prywatny Szpital Weiss Klinik

Zygmunta Starego 24 -Poradnia okulistyczna i salon optyczny

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Na rynku usług medycznych jesteśmy obecni od 2005 roku. Doskonałe wyposażenie, nowoczesny sprzęt i wysokie kwalifikacje personelu pozwalają nam skutecznie i bezpiecznie leczyć schorzenia narządu wzroku, a także przeprowadzać najbardziej popularne zabiegi estetyczne. Weiss Klinik to 22-łóżkowy szpital oraz poradnie specjalistyczne – okulistyczna, chirurgii plastycznej i ogólnej, a także filia w Gliwicach – z poradnią okulistyczną oraz pracownią i salonem optycznym.

Zabiegi

 • Laserowa korekcja wady wzroku
 • Leczenie zaćmy
 • Leczenie schorzeń siatkówki ( witrektomia)
 • Leczenie starczowzroczności
 • Leczenie jaskry
 • Leczenie AMD
 • Leczenie zeza
 • Kapsulotomia laserowa
 • Laseroterapia siatkówki
 • Trabekuloplastyka laserowa
 • Artroskopia
 • Zespół cieśni kanału nadgarstwa
 • Endoprotezoplastyka stawów
 • Chirurgia plastyczna
więcej

Choroby

 • Retinopatia cukrzycowa
 • Zez
 • Jaskra
 • Zaćma
 • Schorzenia siatkówki
więcej

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sybilla Piekarska korekcja powiek

  Jestem kolejną pacjentką, która jest zachwycona efektem po zabiegu jak i samą osobą pani doktor oraz jest profesnonalizmem. Dwa miesiące minęły od korekty powiek i liftingu wargi górnej. Efekt jest dokładnie taki na jakim mi zależało, powieki równiutkie, usta naturalne. Zabieg i po nim bez komplikacji, blizny juz mało widoczne. Pani doktor posiada zmysł estetyczny co w tej dziedzinie moim zdaniem jest niezwykle ważny. Polecam każdemu, który jeszcze sie waha albo szuka fachowca. Jeszcze raz bardzo Pani dziekuję, Patrycja


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina Inny

  Doktor Cwalina przeprowadził u mnie operację wszczepienia soczewek fakijnych (alternatywa dla laserowej korekcji wzroku, której nie moglam się poddać ze względu na zespół suchego oka). Moja wada wzroku wynosiła ok. -7. Po zabiegu wada została skorygowana do zera, co więcej już dwa dni po zabiegu widzialam rewelacyjnie. Żadne okulary ani soczewki kontaktowe, nawet najlepiej dobrane, nie dawały mi tak świetnej jakości widzenia jak teraz. Uważam, że pan doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie - mój zabieg został przeprowadzony profesjonalnie i precyzyjnie, a efekty są lepsze niż oczekiwałam.

  Dodam, że wizyty zawsze odbywały się na wysokim poziomie, tj. za każdym razem otrzymywałam odpowiedzi na moje pytania, a także każde zagadnienie było wnikliwie tłumaczone przez pana doktora.

  Panie Doktorze, myślę, że słowa są za małe, żeby opisać moją wdzięczność. Niemniej jednak jeszcze raz bardzo dziękuję, że odzyskałam komfort życia, pozbywając się dużej wady wzroku, a razem z nią okularów!

  Polecam pana doktora wszystkim osobom borykającym się z problemami widzenia, a szczególnie tym, którzy chcą przeprowadzić zabieg wszczepienia soczewek fakijnych.

  Na marginesie dodam, że zabieg był przeprowadzony w szpitalu Weiss Klinik w Chorzowie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kucharzewski konsultacja okulistyczna

  Wizyta w miłej atmosferze. Doktor zapoznał się wnikliwie z wynikami badań i historią choroby, szczegółowo wytłumaczył i odpowiedział na pytania. Polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Kucharzewski konsultacja okulistyczna

  Lekarz godny polecenia pod każdym względem. Niespotykanie zaangażowany i empatyczny. Chętnie wysłuchał, odpowiedział i wytłumaczył. Pozostaje mi podziękować i ze spokojnym sumieniem polecić wizytę u Pana Doktora!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Kucharzewski konsultacja okulistyczna

  Jeśli okulista to zawsze dr Piotr Kucharzewski.
  Niezmiennie od kilku lat.
  Gorąco wszystkim polecam!!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina kwalifikacja do korekcji laserowej

  Dr Cwalina - dwa razy wybawił mnie od problemów z oczami. Za pierwszym razem opanował chroniczne zapalanie spojówek, z którym inni okuliści nie dawali sobie rady. Za drugim razem wybawił mnie od noszenia okularów za co serdecznie dziękuję. Szczerze polecam - bardzo profesjonalny lekarz oraz uprzejmy i kulturalny człowiek.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina Inny

  Szczerze polecam.dr Łukasz Cwalina profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, podczas każdej wizyty wszystko dokładnie tlumaczy. Laserowa korekcja przebiegła pomyślnie. Już dzień po zabiegu widziałam bardzo dobrze. Dziękuję Panu Doktorowi za nowy wzrok :-)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Katarzyna Stanik-Walentek dobór soczewek

  Trafiłem do Pani doktor z podejrzeniem stożka rogówki. Wizyta u Pani doktor przebiegała bardzo miłe, zrobiona mi została mapa rogówki i poinformowano mnie o konieczności doboru twardej soczewki do jednego oka. Całość odbyła się na tej samej wizycie. Pani doktor pokazała jak wygląda taka soczewka, i po znieczuleniu oka kroplami zaaplikowała ja w bardzo delikatny i przejrzysty sposób, cały czas informując mnie co właśnie się dzieje
  Po doborze soczewki czas oczekiwania na nią to ok 3-4tyg. Później nastąpiła wizyta aplikacyjna u Pani doktor, która z wielkim spokojem i cierpliwością tłumaczyła i pokazywała przy lustrze jak soczewkę zakładać i zdejmować. Nie byłem łatwym pacjentem ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy i gdy tylko coś kieruje się w stronę oka to mimowolnie je zamykam. Pani doktor informowała o trudnościach związanych z używaniem twardej soczewki
  Byłem gotowy na to że do soczewki muszę długo przyzwyczajać oko , i że może się okazać że wytrzymam tylko kilkanaście minut
  Okazało się że już pierwszego dnia udało mi się wytrzymać w niej 5h , a po dwóch dniach używałem już soczewki od rana do wieczora. Dyskomfort był niewielki, czułem że coś w oku jest ale nie było to bardzo przeszkadzające . Dziś mija dwa tygodnie a ja ściągam i zakładam bez problemu i nawet nie czuje że coś w oku mam. Istotne jest nawilżanie oka w momencie uczucia dyskomfortu. Chciałbym tym wpisem trochę zmienić podejście do tematu twardej soczewki, sam też naczytałem się wiele w internecie co mnie bardzo zniechęciło i wystraszyło , ale pod opieką Pani doktor twarda soczewka nie jest niczym strasznym :)
  Pozdrawiam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina kwalifikacja do korekcji laserowej

  Pan doktor dokonał korekty mojej wady wzroku, jestem bardzo zadowolona ! Świetnie widzę, sam zabieg przebiegł profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze dzięki czemu strach nie był tak wielki. Pan doktor i cały personel podeszli do mnie indywidualnie z pełnym profesjonalizmem i uśmiechem na twarzy , serdecznie polecam !


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina kwalifikacja do korekcji laserowej

  Lekarz profesjonalny
  Dobrze poprowadził korektę wzroku i dobrał odpowiednią metodę
  Po uplynieciu 3 Mc od zabiegu mogę stwierdzić że było warto
  Widzę świetnie i nie mam żadnych problemów z wzrokiem


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania