ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia

(67 opinii)

ProReh - Centrum Fizjoterapii, Masażu i Rehabilitacji w Legionowie to prywatna wyspecjalizowana placówka terapeutyczna. Współpracują z nami wykwalifikowani fizjoterapeuci specjalizujący się w wąskich ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia

księdza pułkownika Jana Mrugacza 1/A8

05-120 , Legionowo , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

ProReh - Centrum Fizjoterapii, Masażu i Rehabilitacji w Legionowie to prywatna wyspecjalizowana placówka terapeutyczna. Współpracują z nami wykwalifikowani fizjoterapeuci specjalizujący się w wąskich dziedzinach zdrowia. W naszej pracy używamy sprawdzonych metod fizjoterapii, łącząc je ze wsparciem najnowszych technologii i sprzętu.

W naszym centrum pracują fizjoterapeuci specjalizujący się w wielu dziedzinach:
- sportowcy
- kręgosłup
- dzieci i młodzież
- maluchy
- neurologia
- masaż
- kobiety
- fizjoterapia stomatologiczna
- ortopedia

Zabiegi

 • Fizjoterapia
 • Masaż
 • Terapia Tecar
 • Kinesiotaping
 • Analiza funkcjonalna ciała
 • Zajęcia grupowe
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Miętek fizjoterapia

  Bardzo polecam panią Olę. Rehabilitacja prowadzona bardzo profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze. Pani Ola wyczerpująco odpowiada na pytania i wszystko wyjaśnia. Ćwiczymy od 2 miesięcy i już widać poprawę.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Saja masaż leczniczy

  Pan Paweł "rozumie" mięśnie jak nikt inny, jest empatyczny i zaangażowany, a do tego bardzo miły, jednym słowem - profesjonalista. Szczerze polecam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Daszewska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Joanna to specjalista o ogromnej wiedzy i doskonałym podejściu do człowieka, nigdy nie zostawi bez pomocy, poprowadzi w odpowiednim kierunku i pomoże wrócić do zdrowia. Polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Daszewska masaż

  Pani Joanna ma świetne podejście do pacjenta. Znajdzie rozwiązanie na każdy problem :) Wnosi również bardzo dużo ciepła i wprowadza świetną atmosferę. Polecam każdemu!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Miętek Inny

  Polecam z czystym sumieniem. Świetne podejście do dzieci, szybkie rozpoznanie problemu i dobranie odpowiednich ćwiczeń

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Miętek Inny

  Serdecznie polecam! Moja córka ze względu na przebytą operację (dziecko z rozszczepem wargi) oraz wcześniejsze zaniedbania była daleko w tyle w rozwoju fizycznym względem swoich rówieśników. Dzięki terapii u Pani Oli w trzy miesiące nadrobiłyśmy prawie sześć (!!!), w których córka rozwijała się wolnej. Każda wizyta u Pani Oli to przyjemność, wszystko odbywało się w miłej atmosferze, nie tylko dla rodzica, ale przede wszystkim dla dziecka. Zaproponowane ćwiczenia były skuteczne (córka powtarzała dokładnie te wzorce, których uczyła nas Pani Ola), obszernie wyjaśnione i przepracowane. Przez cały proces terapii czułam, że jesteśmy w najlepszych rękach. Zdecydowanie właściwy człowiek na właściwym miejscu! Osoba z ogromną wiedzą, empatyczna i do tego konkretna. Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy dalej!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Miętek fizjoterapia

  Bardzo serdecznie polecam Panią Aleksandrę. Maluch nam się rozruszał a co najważniejsze udało się zmniejszyć asymetrię i napięcie mięśniowe. Wszystko zostało nam wytłumaczone i pokazane, pani Aleksandra posiada bardzo duża wiedzę, dzięki czemu i my mogliśmy się dowiedzieć wielu nowych rzeczy jako młodzi rodzice. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Daszewska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wyrażam głęboką wdzięczność lekarzowi za pomoc w przywróceniu zdolności do pracy, regularne konsultacje i porady w zakresie terapeutycznego wychowania fizycznego

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Daszewska rehabilitacja sportowców

  Świetny specjalista, doskonale rozumie problemy pacjenta i wie jak je rozwiązać. Gorąco polecam, także biegaczom.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Miętek fizjoterapia

  Polecamy panią Olę. Sama zwraca uwagę na różne kwestie i służy radą. Pokazuje ćwiczenia, a następnie rodzice pod jej okiem próbują wykonywać je sami. Rozwieje wszelkie wątpliwości rodziców.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania