ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia

ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

ProReh - Centrum Fizjoterapii, Masażu i Rehabilitacji w Legionowie to prywatna wyspecjalizowana placówka terapeutyczna. Współpracują z nami wykwalifikowani fizjoterapeuci specjalizujący się w wąskich dziedzinach zdrowia. W naszej pracy używamy sprawdzonych metod fizjoterapii, łącząc je ze wsparciem najnowszych technologii i sprzętu.

W naszym centrum pracują fizjoterapeuci specjalizujący się w wielu dziedzinach:
- sportowcy
- kręgosłup
- dzieci i młodzież
- maluchy
- neurologia
- masaż
- kobiety
- fizjoterapia stomatologiczna
- ortopedia
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia
księdza pułkownika Jana Mrugacza 1/A8, 05-120 Legionowo
ProReh - Rehabilitacja, Masaż, Fizjoterapia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (83)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Paweł Saja masaż głęboki

  Moje pierwsze spotkanie z Panem Pawłem wypadło super. Jedyny spośród wielu, który wyjaśnił i pomógł -Wielkie dzięki. Miły, sympatyczny i konkretny. Szczegółowy wywiad i masaż. Otrzymałam także kilka porad jak ćwiczyć. Dziękuję i polecam!

  E
  Profil zweryfikowany
  Paweł Saja Masaż leczniczy

  Bardzo wszystkim polecam masaże u Pana Pawła. To znakomity fizjoterapeuta, arcydoskonały masażysta. Od wielu, wielu lat mam poważne kłopoty z kręgosłupem, ale nikt nigdy nie pomógł mi tak skutecznie jak Pan Paweł. Już po pierwszym masażu u Niego poczułam się jak nowo narodzona - prosta jak trzcina, bez bólu, w świetnym nastroju. Od Pana Pawła promieniuje wielki spokój, który się udziela, wielkie dobro, życzliwość, szczera troska o dobrostan pacjenta. Z całego serca polecam tego wspaniałego fizjoterapeutę i wspaniałego człowieka.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Aleksandra Miętek

  Pani Ola jest posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi w tym z niemowlakami. Szczegółowo wyjaśnia każdy element terapi oraz uczy rodzica pracy z dzieckiem. Chodzimy do Pani Oli z naszym maleństwem od 2 msc życia z powodu asymetrii ułożeniowej i wzmożonego napięcia mięśniowego. Juz po miesiącu było widać ogromną różnice. Ćwiczenia przebiegają w miłej atmosferze bez płaczu i krzyku, a nawet podobają się dziecku. Serdecznie polecam Panią Olę.

  mgr Aleksandra Miętek

  Cieszę się, że mogłam pomóc

  W
  Profil zweryfikowany
  Paweł Saja Masaż leczniczy

  Zdecydowanie lepiej się czuje po wizytach u Pana Pawła.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Aleksandra Miętek

  Pani Ola jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie i polecam wizytę u niej z czystym sumieniem. Trafiłam do Pani Oli z synkiem (9 tygodni) z powodu asymetrii. Dzięki zaleconym ćwiczeniom już po pierwszej wizycie była znacząca poprawa. Pani Ola na każdym etapie rozwoju malucha pokazywała jak się nim zajmować i jak z nim ćwiczyć aby jego problem asymetrii rozwiązać. Podejście Pani Oli do każdego pacjenta jest indywidualne a zaangażowanie jakie wklada jest zadziwiające i godne podziwu.

  mgr Aleksandra Miętek

  Miło mi, że mogę pomóc i dziękuję za zaufanie.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Aleksandra Miętek

  Do Pani Oli trafiliśmy, kiedy nasza córeczka miała 2 miesiące, głównie z powodu asymetrii. Pani Ola pokazywała nam ćwiczenia dostosowane do rozwoju dziecka oraz w jaki sposob prawidłowo wykonywać czynności pielęgnacyjne. Dzięki jej pomocy nasza córka bez problemu osiągała kolejne umiętności. Na każdym etapie Pani Ola kontrolowała ich poprawność, co sprawiało, że czuliśmy się spokojni o rozwój naszego dziecka. Każda wizyta, nawet jeśli czasami córeczka nie chciała współpracować, dawała nam mnóstwo spokoju, rad oraz rozwiewała wszelkie wątpliwości. Czuliśmy się zaopiekowani i mieliśmy poczucie, że Pani Ola patrzy na nasze dziecko holistycznie, proponując najlepsze rozwiązania. Wizytę u Pani Oli polecamy wszystkim rodzicom, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości odnośnie rozwoju swoich dzieci, ale również tym, którzy chcą poznać zasady przyjaznej pielęgnacji. Z pewnością Pani Ola wszystko dokładnie wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości w przystępny sposób.

  mgr Aleksandra Miętek

  Dziękuję za zaufanie

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Daszewska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Polecam z całego serca!
  Trafiłam do Asi już kilka lat temu, początkowo z przepuklina szyjna, w tej chwili jest to kręgosłup lędźwiowy.
  Byłam u wielu specjalistów, niestety żadna wizyta i ręce nie dają takiej ulgi w bólu, którą czuje po wizycie u Asi. Dojeżdżam 110 km do Legionowa, ale wiem ze warto. Dodatkowo, zaagazowanie i empatia Asi jest dopełnieniem cudownego specjalisty
  Pozdrawiam.

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Daszewska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wybitny ekspert, bardzo dokłane i kompleksowe podejście.
  Podczas jednej wyzyty załatwione 2 tematy ortopedyczne.
  Celna diagnoza, rekomendacje ćwiczeń.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Aleksandra Miętek

  Do Pani Oli trafiliśmy z polecenia znajomych. Na początku z córką, która zmagała się z asymetria i wzmożonym napięciem mięśniowym. Pani Ola pokazała nam zasady prawidłowej pielęgnacji, ćwiczenia które rozluzniały córkę a jednocześnie były dla.niej zabawa. Po 4 msc ćwiczen wszelkie problemy zniknely. Gdy urodził się syn i zauważyłam u niego podobne problemy wiedziałam,że jak ma mu ktoś pomóc to tylko Pani Ola. I tak też się stało. Serdecznie polecam każdemu.

  mgr Aleksandra Miętek

  Miło mi, że mogę pomóc i dziękuję za zaufanie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Paweł Saja konsultacja fizjoterapeutyczna

  Skuteczny wywiad i skuteczna naprawa urazu. Serdecznie polecam :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania